Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Якщо Вам потрібно оформити свідоцтво для закордону, але воно видано в СРСР, пошкоджено або заламінован – Вам потрібно відновити свідоцтво про народження.

Щодня ми обробляємо більше ста документів, готуючи їх для дії за межами України. Крім цього, ми досить часто стикаємося з необхідністю отримання для клієнтів документів з різних регіонів України, а також різних країн світу.

Як отримати дублікат свідоцтва про народження?

З нами Ви зможете відновити свідоцтво про народження в потрібному регіоні України. Ви можете оформити замовлення послуги з будь-якого міста країни, що значно скорочує витрати і час на відновлення свідоцтва про народження.

Також, у нас великий досвід у повторному витребуванні документів у країнах колишнього СРСР.

Для отримання копії свідоцтва від Вас необхідно:

  • Оформити довіреність на наших співробітників (з порядком оформлення довіреності можете ознайомитися нижче)
  • Мати копію старого свідоцтва про народження (бажано). Якщо у Вас немає оригіналу старого документа або його копії повідомте таку інформацію - ПІБ, дата народження, місце народження.

Увага! Ми не займаємося отриманням дублікатів свідоцтв, виданих до 1950 року.

Довіреність - де і як її оформити?

  Ви за кордоном:

Довіреність можна оформити у нотаріуса або в консульстві України.

Найкраще оформити довіреність для відновлення свідоцтва про народження в консульстві України. У такому випадку довіреність автоматично оформляється українською і не вимагає повторного засвідчення. ЇЇ можна відразу використовувати в Україні.

 Якщо ви в Україні:

Довіреність можна оформити у нотаріуса, як приватного, так і державного.

Зробіть запит і наш менеджер надішле Вам зразок довіреності, а також паспортні дані співробітників, які займаються одержанням дубліката свідоцтва про народження.

Вартість витребування

Зверніть увагу!

У зв'язку з воєнним становищем терміни та вартість можуть змінюватися, деталі уточнюйте у менеджера.

ПослугаВартість
Витребування свідоцтва про народження950 грн
Витребування витягу з РАЦСу950 грн

*ціна не являється публічною офертою

Замовити зараз

Безкоштовна доставка!

Отримайте доставку документів по Києву БЕЗКОШТОВНО*!

*безкоштовна доставка документів здійснюється по Києву до станції метро.

Етапи співпраці

  • Узгодження вартості та строків отримання дублікату;
  • Оформлення довіреності;
  • Передоплата;
  • Отримання дубліката свідоцтва (висилаємо Вам скан нового свідоцтва);
  • Відправка документа. Ми зможемо відправити готовий документ як по Україні, так і за кордон. Перед відправкою Ви оплачуєте решту суми в повному розмірі.

Відновлення свідоцтва про народження для дії за кордоном

Будь-який документ, отриманий повторно (свідоцтва про шлюб в тому числі), необхідно підготувати належним чином залежно від країни призначення. Це може бути проставлення штампу «Апостиль» або ж Консульська легалізація.

Більш детально по даній процедурі дізнайтеся на сторінках «Апостиль» и «Легалізація».

Коментарі
25 лип 2022, 11:59
Андрей
Здаствуйте, в моему свидетильстве о рождени есть ошыбка не правильная одна буква, мне исправят ошыбку?

Добрый день. Наша компания помогает в повторном получении документов ЗАГСа, где указываются данные согласно того, как они внесены в государственный реестр. Для внесения изменений Вам необходимо самостоятельно обратиться в ЗАГС.
С уважением, команда ЮР КЛИ

25 лип 2022, 12:31
Пашаев Борис

24 лис 2021, 20:50
Сергей
Здравствуйте!я родился в Узбекистане в 1978 году оригинал имеется, для подачи на итальянское гражданства требуется свидетельство о рождении с апостилем,что мне делать

Здравствуйте, апостиль поставляется на свидетельство нового образца, не ламинированное, без лишних пометок/печатей. В Украине, от 2008-2009 года выдачи. Вам необходимо получить повторное свидетельство в Узбекистане и там по месту апостилировать его. Напишите, пожалуйста, нам на электронную почту irina.mandryk@jurklee.ua Ваш запрос и менеджер уточнит для Вас все детали.

26 лис 2021, 10:50
Пашаев Борис

08 вер 2021, 15:09
Алёна
Подскажите пожалуйста ,мне надо поменять свидетельство о рождении папы он родился в 1958 году и надо в графе где указать Украина ,но он проживает на постоянном видна жительстве ,а паспорт уже просрочен ,могу ли я заметить свидетельство без паспорта ?

Здравствуйте, в архивах ЗАГСа по документам выдачи 1950-1960 гг. не указывалось место рождения, поэтому Украина - не сможем указать. Необходима Доверенность от отца, чтобы получить именно Свидетельство о рождении, но без паспорта доверенность нотариус не оформит. Вы можете оформить доверенность на наших сотрудников, но в таком случае сможем получить не свидетельство, а Выписку о рождении.

Скорее всего в Выписке будут указаны все данные, уточните в каком городе родился Ваш отец.

Напишите на почту нашему менеджеру elena.kovalchuk@jurklee.ua, и она Вам поможет в даном вопросе.

08 вер 2021, 16:39
Пашаев Борис

04 вер 2021, 17:21
Елена
Утеряно свидетельство о рождении,как его получить? Нужен дубликат свидетельство о рождении,рождена в Киеве

Здравствуйте, Елена! Чтобы получить детальную консультацию по данному вопросу и заказать услугу, напишите на почту нашему менеджеру elena.kovalchuk@jurklee.ua. Обращайтесь!

06 вер 2021, 11:11
Пашаев Борис

16 сер 2021, 20:05
Наталия
Здравствуйте, помогите пожалуйста получить дубликат свидетельство о рождении, и апостиль копия свидетельства есть, доверенность на Вас на каком языке нужна и где можно оформить? Нахожусь в Москве.

Здравствуйте, доверенность можно оформить у нотариуса в России на русском языке. В Украине мы сможем сделать нотариальный перевод Вашей доверенности на украинский язык. Образец Доверенности можно получить написав нашим менеджерам jurklee.ua/kontakty/
Также необходимо от Вас получить информацию по дате и месту Вашего рождения.

17 сер 2021, 09:32
Пашаев Борис

09 сер 2021, 18:30
Тамара
Здравствуйте, скажите, пожалуйста, зачем нужна доверенность при восстановление свидетельства о рождении и свидетельства о разводе ?

Добрый день.
Без доверенности получение повторного документа ЗАГСа возможно только при условии обращения самого собственника документа, согласно законодательству. Если Вы получаете услугу через нас, нам необходима доверенность на наших сотрудников, образец предоставляем.

10 сер 2021, 09:07
Пашаев Борис

08 тра 2021, 21:25
Алексей
Здравствуйте, можете мне помочь востановить свидетельство о рождении? я родился в АР Крым 1987г а щс проживаю в г,Житомир

Добрый день.
Повторное получение возможно по доверенности от собственника документа, образец предоставляем.
По документам, выдававшимся на оккупированной территории, мы для начала уточняем наличие в реестре свидетельства, для этого нам необходима копия старого документа, либо основные данные на украинском языка. Все детали Вы можете уточнить у нашего менеджера Ирины, написав на имейл irina.mandryk@jurklee.ua

11 тра 2021, 10:17
Пашаев Борис

21 бер 2021, 20:42
Нина
Добрий вечер! Как можно востановить свидетельство о рождении сина, он родився в Казахстане свидетельство было переведено на укр. язык, но было утерено., мальчишке уже нужно получать паспорт но нет свидетельства.

Добрый день.
У нас есть партнёры в Казахстане.
Для уточнения сроков и стоимости Вам необходимо написать запрос нашему менеджеру lina.radko@jurklee.ua указав основные данные по свидетельству.
С уважением, команда ЮР КЛИ.

22 бер 2021, 09:13
Пашаев Борис

24 лют 2021, 11:00
Лина
Здравствуйте! Мне 21 год из моих документов у меня имеется только копия свидетельства о рождении, паспорта не было. Оригинального свидетельства о рождении тоже нет. Возможно ли сделать свидетельство о рождении по копии свидетельства о рождении?

Добрый день.
Для повторного получения свидетельства нам необходима нотариальная доверенность от собственника документа либо от одного из родителей. В Вашем случае необходимо обратиться в компетентные государственные органы за восстановлением паспорта.

24 лют 2021, 11:15
Пашаев Борис

30 січ 2021, 14:51
Людмила
Добрий день скажіть будь ласка у дитини не вказано громадянство батька ,як можна це вписати

Доброго дня.
Внесенням даних в реєстр займається безпосередньо ЗАГС.
За допомогою нашої компанії Ви можете отримати повторне свідоцтво з тими даними, які внесені в реєстр.

01 лют 2021, 09:50
Пашаев Борис

Завантаження...