Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Отримання ПТП (посвідки на тимчасове проживання) для іноземців в Україні. Швидкість і надійність гарантовано!

 •  Максимальна швидкість оформлення (від 15-ти днів).
 •  Відсутність черг і втрати часу.
 •  Гарантія отримання - 100%!
 •  Низька ціна і відсутність додаткових платежів.
 •  Переклад та нотаріальне засвідчення паспорта у подарунок!
 •  Спеціальні ціни для корпоративних замовлень.
 •  Оформлення комплексного пакету документів (засвідчення, переклади, страхування).
 •  Консультація.
  +38 (063) 650 96 88 (всі контакти.)
Вид на проживання в Україні

* Оплата держ. збору не входить у вартість. Ціна не являється публічною офертою.
**Терміни розгляду документів Міністерствами і Посольствами можуть бути збільшені.

Зіткнувшись з українським держапаратом один раз, дуже часто відпадає бажання коли-небудь туди повертатися. При виникненні необхідності в отриманні посвідки на проживання в Україні Вам доведеться залишити всі справи, зібрати всі документи, вистояти масу черг (швидше за все займати їх доведеться рано вранці), витратити масу часу і сил.

Ми розплутаємо складний законодавчий клубок і оперативно допоможемо Вам отримати посвідку на тимчасове проживання в Україні без ускладнень.

Переваги посвідки на проживання в Україні

Вести бізнес, заробляти, вчитися - це не всі бонуси, які дає посвідка на тимчасове проживання в Україні. Маючи посвідку, іноземець отримує можливість:

 • обслуговуватися в банках;
 • ввозити своє авто без сплати мита;
 • забезпечуватися пенсійними виплатами;
 • спокійно перетинати кордон.

Цей громадянин прирівнюється до звичайного українця, тільки він не має можливості приймати участь у виборах і купувати землі сільськогосподарського значення.

Оформлення посвідки - що потрібно для отримання

Право отримати ПТП Україна дає іноземцям та особам, які не мають громадянства у віці від 16 років. Основна причина отримання посвідки на тимчасове проживання - можливість легалізації свого перебування всередині країни. Максимальний термін для такого перебування становить три роки. Далі необхідно продовжувати дію посвідчення або повертатися в попередній статус.

Найпопулярніші типи підстав і документів (причин):

 • Працевлаштування - необхідні документи це лише дозвіл на працевлаштування.
 • Возз'єднання сім'ї – цей спосіб можливий, якщо у одного з членів сім’ї є посвідка на проживання або громадянство України, в цьому випадку необхідно додати свідоцтво про шлюб і копію паспорта тієї людини, яка виступає стороною, що запрошує, в процесі отримання посвідки на проживання.

Ви можете зателефонувати нам для попередньої консультації, наш юрист допоможе визначиться з підставами для оформлення посвідки на тимчасове проживання.

Зателефонуйте зараз:

Замовте дзвінок юриста безкоштовно!

Замовити дзвінок

Також, отримати вид на проживання можна на таких підставах:

 • Навчання - в'їзд здійснюється за візою, оформленою згідно з клопотанням від Міносвіти.
 • Проповідей в організаціях релігійного спрямування - проповідник в’їжджає в Україну по візі згідно з клопотанням від Держкомрелігії.
 • Робота в представництві іноземної компанії - від компанії буде потрібно клопотання, документи про акредитацію Мін'юстом.
 • Реалізація технічних проектів міжнародної допомоги – стосується лише офіційних договорів МТП.
 • Добровольча, культурна, наукова або освітня діяльність - потрібна наявність укладених договорів.
 • Журналістська діяльність - необхідно клопотання від ЗМІ та українського держоргану, який відповідає за держполітику в інформаційній сфері.

Які документи необхідні міграційній службі для видачі тимчасової посвідки

Усім процесом отримання документа «Посвідка на тимчасове проживання в Україні» займається ДМС. Який саме територіальний орган буде здійснювати реєстрацію конкретного іноземця, залежить від причини: працевлаштування - міське управління, возз'єднання сім'ї - районне.

 Від Вас необхідно:

 • Документ, що дає підставу на отримання ПТП;
 • підтвердження особи (паспорт, посвідчення).

 Зробимо ми:

 • заява громадянина;
 • переклади сторінок необхідних документів із засвідчення від нотаріуса;
 • супровід при отриманні медичної страховки.

Додатковий список документів залежить від причин оформлення. Якщо це шлюбні відносини - надається гарантійний лист від одного з членів подружжя, підтвердження його доходів і копія свідоцтва про шлюб. Якщо це працевлаштування - необхідний, оформлений в Центрі зайнятості, дозвіл на роботу.

Наданням документів процедура не обмежується. Можна зробити одну довідку з необхідного списку документів, але поки оформляється друга, термін дії першої закінчиться і знову все почнеться заново. Самі українці не можуть розібратися з місцевими бюрократичними правилами, тому іноземцю зробити це ще важче.

Щоб ми допомогли Вам оформити документ достатньо тільки паспорта, решту зробимо самостійно. Посвідка на проживання без бюрократичних нюансів і головного болю – це реально!

Оформити посвідку

Надішліть необхідні документи і наш менеджер зв'яжеться з Вами в найкоротший термін.

Відправити документи

Послуги компанії JurKlee з отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні

Звертаючись до фахівців, ви позбавляєтеся від клопоту, який пов'язаний з вибором медичного полісу, оплатою державних платежів і зборів.

Наші послуги - Ваші переваги:

 • Первинна консультація безкоштовно. Ми розуміємо наскільки важливим для Вас є отримання посвідки на проживання в Україні, тому готові відповідати на Ваші запитання.
 • Професійний підбір підстав для отримання ПТП. Всі наші клієнти, при отриманні виду на проживання, отримують творчий підхід до пошуку підстав для подачі документів в ДМС.
 • Переклад документів. Всі переклади зберігаються в нашому офісі, і, якщо це необхідно, Ви можете отримати копію перекладу в будь-який момент, навіть якщо оригінал знаходиться в міністерстві.
 • Оформлення всіх документів. Ми допоможемо отримати медичний поліс страхування.
 • Головна перевага - Ваш час. Ви будете займатися більш важливими справами, поки ми підготуємо і подамо всі документи і оплатимо всі держмита і платежі.

Ще один важливий нюанс - після отримання документа потрібно обов'язково отримати прописку (штамп про реєстрацію). Термін для проведення процедури становить всього 30 днів. Без професійного сервісу тут не обійтися.

Вартість послуг з отримання посвідки

Вартість посвідки на тимчасове проживання в Україні - 3400 грн, термін виконання – до 15 робочих днів.

У вартість дозволу на проживання не включена оплата держ. зборів (становить 854 грн.) та обов'язкового медичного страхування (дізнатися вартість страхування для іноземців).

Більше ніяких прихованих платежів і комісій! Нотаріальне засвідчення та переклад паспорта у подарунок!

Чому обирають Jur Klee

Наша компанія - Ваш надійний український партнер, який може швидко, без затримок провести всі процедури. Неважливо в якій точці країни Ви знаходитесь, з нами елементарно отримати посвідку на проживання в Україні. Ми допоможемо не тільки оформити ВНП, але і зареєструвати місце проживання і проконсультувати Вас з усіх супутніх питань.

Будьте спокійні, ми дотримуємося чинного законодавства, забезпечуємо повну конфіденційність даних. Звертайтеся, щоб довгострокове і виснажливе заняття перетворилося на оперативний процес з Вашою мінімальною участю.

Коментарі
05 лип 2022, 11:17
Александра
Здравствуйте, Я гражданка Туркмении, но я Украинка по отцу, хотела бы получить внж или пмж в Украине, а в дальнейшем получить гражданство( дедушка гражданин Украины) возможно ли это сделать дистанционно, так как визу сейчас получить не могу.

Здравствуйте, Александра! Чтобы получить детальную консультацию по данному вопросу и заказать услугу, напишите или позвоните в Viber на нашему менеджеру по миграционным вопросам, номер +38097-928-57-16. Обращайтесь!

05 лип 2022, 11:39
Пашаев Борис

29 сер 2021, 01:29
Alan
Здравствуйте, я из Сирии. Я учился в Украине. Я хотел бы поселиться и работать в Украине. Какие сборы и процедуры требуются.

Здравствуйте, Мария! Чтобы получить детальную консультацию по данному вопросу и заказать услугу, напишите на почту нашему менеджеру jurklee.vnz@gmail.com. Обращайтесь!

30 сер 2021, 09:39
Пашаев Борис

30 чер 2021, 22:21
МАРИЯ
Здраствуйте, я Украинка и я с Харькова. Я живу в турции 8 месяцев по посвидке ВНЖ, брак мы заключили в Турции. Мы хотим переехать жить в Украину. Можно получить посвидку для мужа на територии Украины ВНЖ. ? Что нужно и как это делаеться? Много ли затрат и документов? Нам советовали вас,но хотелось бы лично узнать. Муж Турок

Здравствуйте, Мария! Чтобы получить детальную консультацию по данному вопросу и заказать услугу, напишите на почту нашему менеджеру jurklee.vnz@gmail.com. Обращайтесь!

01 лип 2021, 09:28
Пашаев Борис

19 чер 2021, 01:37
abou
hello ia m from iran i want Residence permit
1 years 2 years cost .price.Cost of Residence Permit

Hello, if you decided to apply to us then the cost of a residence permit will constitute 3400 UAH, this amount is indicated without taking into account the state duty and policy of medical insurance. Write to our manager's mail jurklee.vnz@gmail.com and he will help you with this issue. Have a nice day!

20 чер 2021, 19:40
Пашаев Борис

10 жов 2020, 09:24
John
What are the additional costs after receiving the 3-year valid residence permit. A friend told me that I would have to pay close to 150 USD every month to an accountant for filing. Is this amount correct?

Hello. Write to our manager's mail orgmaks@gmail.com, and she will help you with this issue. Have a nice day!

13 жов 2020, 11:23
Пашаев Борис

19 жов 2019, 08:47
akbar
hi medm i am form india travel agnet akbar i need ukraine visa invitation & voucher & trp need

Hello. In order to receive a residence permit you need to have grounds. The most popular are marriage with a residence of Ukraine, official employment, also you can start your own business. Write to our manager's mail jurklee.vnz@gmail.com and she will help you with this issue. Have a nice day!

21 жов 2019, 10:05
Пашаев Борис

04 жов 2019, 16:53
Gurpreet Singh
i m looking for TRC of ukraine

Hello. In order to receive a residence permit you need to have grounds. The most popular are marriage with a residence of Ukraine, official employment, also you can start your own business. Write to our manager's mail jurklee.vnz@gmail.com and she will help you with this issue. Have a nice day!

04 жов 2019, 19:22
Пашаев Борис

10 вер 2019, 02:15
LORDBANJOU Deola
How do I get a work permit from Nigeria. What is the total cost of process.

Thanks for contacting us.
In order to obtain a work permit, a Ukrainian company must file a formal petition to the governmental authorities to obtain this permit for you.

11 вер 2019, 13:53
Пашаев Борис

23 кві 2019, 01:12
Олена
Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, з'ясувати чи може іноземець після одруження отримати посвідку на тимчасове проживання в ДМС у одному місті, де фактично проживає, а прописку отримати в іншому місті іншої області?

Доброго ранку, Олена. Напишіть на пошту нашого менеджера jurklee.vnz@gmail.com і він Вам допоможе в цьому питанні. Гарного дня!

23 кві 2019, 09:20
Пашаев Борис

04 бер 2019, 11:57
Sushil tomar
I want to know how can I get trc in ukrain

Hello. In order to receive a residence permit you need to have grounds. The most popular are marriage with a residence of Ukraine, official employment, also you can start your own business. Write to our manager's mail jurklee.vnz@gmail.com and she will help you with this issue. Have a nice day!

04 бер 2019, 12:41
Пашаев Борис

Завантаження...