Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 223-06-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Тендерна документація в Україні

Участь в тендерах в системі Prozorro, що проводяться державними структурами, передбачає подачу документів, оформлених належним чином. Допущення охочих до тендеру відбудеться в тому випадку, якщо в зазначений термін ви сформуєте і передасте пакет документів, що відповідають основним вимогам організаторів. Саме тому підготовка тендерної документації в Україні - важлива складова участі в конкурсі. Правильне оформлення, відсутність помилок і позначення вигод співпраці з вашою компанією дозволить не тільки взяти участь в конкурсі, а й збільшить шанси на виграш.

Тендерна документація складається з:

 1. Комерційної частини. Передбачає надання довідки державних органів, що свідчить про допуск до торгів, свідоцтва, ліцензії на вид діяльності, статуту компанії та інше. Також в наборі документів повинні бути присутніми гарантії, що надаються в разі співпраці.
 2. Технічних документів. До них відносять пропозицію із зазначенням ціни та особливостей товару / послуги, сертифікати якості та інше.

Зрозуміло, всі ці документи ви можете підготувати самостійно. Але в силу браку часу або у зв'язку з участю в конкурсі вперше найкраще передати функцію формування конверта на тендер досвідченим професіоналам.

Підготовка тендерної заявки: з чого почати?

Отримати консультацію!

 

Заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

У більшості подача заявки на тендер супроводжується внесенням забезпечення. На спеціальний рахунок перераховується сума в розмірі до 30%, яка є гарантією підписання контракту.

Для участі в тендері можуть знадобитися наступні документи:

 •  довідка про несудимість;
 •  довідка про підтвердження відсутності боргів;
 •  виписка з ЄДРПОУ;
 •  банківська гарантія по тендеру;
 •  документ про те, що ваша компанія не є банкрутом;
 •  програма по боротьбі з корупцією;
 •  статутні документи;
 •  і багато іншого.

Компанія Jur Klee надасть компетентну допомогу в зборі, оформлення та подання тендерної документації для Prozorro. Ми займаємося повним супроводом участі в конкурсі. Аналіз тендера, збір довідок, представлення інтересів клієнта в спірних ситуаціях і постендерний супровід - перелік послуг нашої компанії.

Представництво і подача скарг в Антимонопольний комітет

У разі порушення ваших прав допускається оскарження процедури тендера шляхом подачі скарги до Антимонопольного комітету України. Ви можете оскаржити дії або бездіяльності замовника у період проведення конкурсу. У скарзі надають відомості про замовника, інформацію про заявника, чітко прописують порушення і які права учасника були проігноровані організатором торгів.

Наша компанія надасть допомогу в складанні скарги і подання Ваших інтересів під час розгляду скарги в Антимонопольному комітеті України. Ви можете замовити послугу як в рамках пакета із супроводу тендера, так і окремо.

Тендерна документація від Jur Klee

Тендерна документація в Україні

Компанія Jur Klee надає цілий комплекс послуг із супроводу тендера у співпраці з відомим консультантом з публічних закупівель - Денисом Левченко. Його досвід в даній сфері підтверджений участю в безлічі семінарів і тренінгів по державним і суспільним закупівлям в ролі спікера, а також робота, в тому числі:

 • заступник начальника відділу навчання та підтримки системи Державного підприємства "ПРОЗОРРО";
 • заступник директора юридичного департаменту - начальник відділу правового захисту інтересів міністерства в судових та інших органах Мінекономрозвитку України;
 • член комісії з розгляду звернень при проведенні допорогових закупівель при «Transparancy International».

Левченко Денис має великий практичний досвід в сфері державних та громадських закупівель в якості консультанта як Замовників так і Учасників процедур закупівель.

Вам не потрібно витрачати свій час і нерви на формування документації, - досить просто передоручити функцію підготовки до тендеру нашим експертам, сконцентрувавшись на інших важливих складових свого бізнесу. Ви можете замовити як повний пакет, так і конкретно цікаву для вас послугу. Також, при необхідності, ми можемо здійснити переклад тендерної документації.

Якщо у вас виникають будь-які питання з приводу участі в торгах, скористайтеся безкоштовною консультацією наших фахівців

Отримати безкоштовну консультацію прямо зараз!
Коментарі
Ви буде першим хто додасть свій коментар.
Додайте свій коментар.
Завантаження...
Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram

Зв'язок через
мессенджери