Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Підготовка тендерної документації

Участь в державних і комерційних закупівлях вимагає правильної підготовки, оформлення повного пакету документів і подачі тендерної пропозиції. Всього лише одна помилка або неточність можуть привести до небажаних наслідків – дискваліфікація Вас як учасника і втрати прибутку. Тому, вкрай важливо з граничною увагою підходити до оформлення тендерної пропозиції, а при відсутності належного досвіду краще довірити цю справу професіоналам. Компанія JUR KLEE готова надати допомогу в підготовці тендерної пропозиції під ключ. Досвід і доскональне знання юридичних нюансів забезпечать отримання значних переваг перед конкурентами.

Порядок надання послуги

Юристи компанії практикують комплексний підхід до завдання будь-якої складності. В рамках виконання замовлення вони:

Отримати консультацію!

 

Заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

 •  проводять аналіз тендерної документації/оголошення щодо спрощеної або допорогової закупівлі/вимоги до предмету закупівель;
 •  вивчають документацію на наявність/відсутність дискримінаційних умов, а при їх наявності, пропонують варіанти їх усунення;
 •  перевіряють відповідність учасника вимогам зазначеним у документації/тендері;
 •  складають/готують реєстр необхідних документів від імені учасника;
 •  збирають всі необхідні довідки (про несудимість, про відсутність корупційної діяльності, банкрутство, довідки про відкриття рахунку в банку, довідки про наявність/відсутність заборгованості за кредитами, з податковою про відсутність заборгованості за обов'язковими платежами і т.д.);
 •  надають супровід при оформленні банківської гарантії;
 •  перевіряють вже зібрані замовником документи.

В результаті формується цілий пакет документів. Замовнику залишається лише поставити власний електронний підпис (печатку) і завантажити їх в електронну систему.

Компанія гарантує надання якісних послуг відповідно до чинних нормативно-правових норм, а також з урахуванням вимог організаторів торгів.

Підготовка та оформлення документів проходить за стандартною схемою. Вона передбачає наступний порядок дій:

Крок 1

Відправка на розгляд номера закупівлі на адресу електронної пошти.

Крок 2

Первинна обробка документів: виконується попередній аналіз тендерної документації та вимог організаторів.

Крок 3

Підготовка реєстру необхідної документальної бази.

Крок 4

Складання довідок, гарантійних зобов'язань, перевірка вже наявних документів, проведення консультацій.

Крок 5

Формування пакету документів, необхідних для участі в тендері.

Крок 6

Допомога в розміщенні заявки та пакету документів (при необхідності).

Вартість наших послуг

Цінова політика компанії відрізняється гнучкістю і формується з урахуванням індивідуальних особливостей угоди, характеру тендеру, вимог організаторів. Попередня консультація допомагає розібратися в тонкощах процесу, а також вибрати найбільш виграшну стратегію підготовки тендерної пропозиції.

Підготовка тендерної документації

Часті питання

В ході знайомства з інформацією, у клієнтів можуть виникати супутні питання. На найбільш часті з них вже підготовлені відповіді, з якими можна познайомитися в розділі FAQ.

Перелік документів для участі в тендері

Повний перелік документів, необхідних для участі в тендері, підбирається з урахуванням вимог замовника. Залежно від запиту виникає необхідність у підготовці декількох груп документів:

 1. Загальні документи, що характеризують тип господарської діяльності (Виписка з Реєстру платників податків, Виписка з Реєстру підприємців та інші).
 2. Документи, що підтверджують кваліфікаційні критерії (штатний розпис, довідка про наявність матеріально-технічної бази, фінансові звіти та інші).
 3. Документи, здатні підтвердити відповідність предмета закупівлі технічним вимогам, які були встановлені замовником (ліцензії, сертифікати, кошторис і т.д.).
 4. Документи, що підтверджують забезпечення тендерної пропозиції або договору (банківська гарантія і т.д.).

Супровід закупівель на всіх етапах проведення

Компанія JUR KLEE бере на себе повний супровід участі в тендерах, надаючи клієнтам експертну юридичну підтримку на кожному етапі їх проведення. В рамках пропозиції передбачено наступний перелік послуг:

 

Технічна підтримка

Фахівці компанії допомагають клієнтам проходити реєстрацію на електронних майданчиках акредитованих в системі Prozorro, налаштовувати систему, брати участь в торгах.

 

Допомога в пошуках замовлень

Експерти проводять попередню оцінку потенціалу та конкурентоспроможності клієнта, проводять аналіз ринку та моніторинг пропозицій, здатних викликати його зацікавленість.

 

Супровід участі в закупівлях

Аналізується тендерна документація з точки зору виявлення слабких місць і ризиків подальшої дискваліфікації. Проводиться аналітичне порівняння з конкурентами. Надається допомога в подачі тендерної пропозиції, здійснюється супровід під час проведення аукціону.

 

Консультативний супровід

Складання індивідуального плану дій, підготовка необхідних довідок і документів, надання консультацій з організаційних питань, пов'язаних з участю в тендері.

 

Юридична підтримка

Юристи компанії проводять експертний аналіз пропозицій, що надходять від конкурентів. Займаються підготовкою та оформленням повного пакету документів для участі в тендері. Консультують щодо підготовки скарг до державних органів та інстанцій. Захищають інтереси клієнта при їх розгляді.

 

Навчання

Фахівці компанії займаються організацією та проведенням майстер класів і тренінгів, які допомагають слухачам самостійно виходити на тендери або поліпшити роботу штатного тендерного відділу або окремих працівників компанії для успішної участі та перемоги в державних і комерційних закупівлях.

Отримати безкоштовну консультацію прямо зараз!
Коментарі
Ви буде першим хто додасть свій коментар.
Додайте свій коментар.
Завантаження...