Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Підготовка тендерної документації

Участь в державних і комерційних закупівлях вимагає правильної підготовки, оформлення повного пакету документів і подачі тендерної пропозиції. Всього лише одна помилка або неточність можуть привести до небажаних наслідків – дискваліфікація Вас як учасника і втрати прибутку. Тому, вкрай важливо з граничною увагою підходити до оформлення тендерної пропозиції, а при відсутності належного досвіду краще довірити цю справу професіоналам. Компанія JUR KLEE готова надати допомогу в підготовці тендерної пропозиції під ключ. Досвід і доскональне знання юридичних нюансів забезпечать отримання значних переваг перед конкурентами.

Порядок надання послуги

Юристи компанії практикують комплексний підхід до завдання будь-якої складності. В рамках виконання замовлення вони:

Отримати консультацію!

 

Заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

 •  проводять аналіз тендерної документації/оголошення щодо спрощеної або допорогової закупівлі/вимоги до предмету закупівель;
 •  вивчають документацію на наявність/відсутність дискримінаційних умов, а при їх наявності, пропонують варіанти їх усунення;
 •  перевіряють відповідність учасника вимогам зазначеним у документації/тендері;
 •  складають/готують реєстр необхідних документів від імені учасника;
 •  збирають всі необхідні довідки (про несудимість, про відсутність корупційної діяльності, банкрутство, довідки про відкриття рахунку в банку, довідки про наявність/відсутність заборгованості за кредитами, з податковою про відсутність заборгованості за обов'язковими платежами і т.д.);
 •  надають супровід при оформленні банківської гарантії;
 •  перевіряють вже зібрані замовником документи.

В результаті формується цілий пакет документів. Замовнику залишається лише поставити власний електронний підпис (печатку) і завантажити їх в електронну систему.

Компанія гарантує надання якісних послуг відповідно до чинних нормативно-правових норм, а також з урахуванням вимог організаторів торгів.

Підготовка та оформлення документів проходить за стандартною схемою. Вона передбачає наступний порядок дій:

Крок 1

Відправка на розгляд номера закупівлі на адресу електронної пошти.

Крок 2

Первинна обробка документів: виконується попередній аналіз тендерної документації та вимог організаторів.

Крок 3

Підготовка реєстру необхідної документальної бази.

Крок 4

Складання довідок, гарантійних зобов'язань, перевірка вже наявних документів, проведення консультацій.

Крок 5

Формування пакету документів, необхідних для участі в тендері.

Крок 6

Допомога в розміщенні заявки та пакету документів (при необхідності).

Вартість наших послуг

Цінова політика компанії відрізняється гнучкістю і формується з урахуванням індивідуальних особливостей угоди, характеру тендеру, вимог організаторів. Попередня консультація допомагає розібратися в тонкощах процесу, а також вибрати найбільш виграшну стратегію підготовки тендерної пропозиції.

Підготовка тендерної документації

Часті питання

В ході знайомства з інформацією, у клієнтів можуть виникати супутні питання. На найбільш часті з них вже підготовлені відповіді, з якими можна познайомитися в розділі FAQ.

Перелік документів для участі в тендері

Повний перелік документів, необхідних для участі в тендері, підбирається з урахуванням вимог замовника. Залежно від запиту виникає необхідність у підготовці декількох груп документів:

 1. Загальні документи, що характеризують тип господарської діяльності (Виписка з Реєстру платників податків, Виписка з Реєстру підприємців та інші).
 2. Документи, що підтверджують кваліфікаційні критерії (штатний розпис, довідка про наявність матеріально-технічної бази, фінансові звіти та інші).
 3. Документи, здатні підтвердити відповідність предмета закупівлі технічним вимогам, які були встановлені замовником (ліцензії, сертифікати, кошторис і т.д.).
 4. Документи, що підтверджують забезпечення тендерної пропозиції або договору (банківська гарантія і т.д.).

Супровід закупівель на всіх етапах проведення

Компанія JUR KLEE бере на себе повний супровід участі в тендерах, надаючи клієнтам експертну юридичну підтримку на кожному етапі їх проведення. В рамках пропозиції передбачено наступний перелік послуг:

 

Технічна підтримка

Фахівці компанії допомагають клієнтам проходити реєстрацію на електронних майданчиках акредитованих в системі Prozorro, налаштовувати систему, брати участь в торгах.

 

Допомога в пошуках замовлень

Експерти проводять попередню оцінку потенціалу та конкурентоспроможності клієнта, проводять аналіз ринку та моніторинг пропозицій, здатних викликати його зацікавленість.

 

Супровід участі в закупівлях

Аналізується тендерна документація з точки зору виявлення слабких місць і ризиків подальшої дискваліфікації. Проводиться аналітичне порівняння з конкурентами. Надається допомога в подачі тендерної пропозиції, здійснюється супровід під час проведення аукціону.

 

Консультативний супровід

Складання індивідуального плану дій, підготовка необхідних довідок і документів, надання консультацій з організаційних питань, пов'язаних з участю в тендері.

 

Юридична підтримка

Юристи компанії проводять експертний аналіз пропозицій, що надходять від конкурентів. Займаються підготовкою та оформленням повного пакету документів для участі в тендері. Консультують щодо підготовки скарг до державних органів та інстанцій. Захищають інтереси клієнта при їх розгляді.

 

Навчання

Фахівці компанії займаються організацією та проведенням майстер класів і тренінгів, які допомагають слухачам самостійно виходити на тендери або поліпшити роботу штатного тендерного відділу або окремих працівників компанії для успішної участі та перемоги в державних і комерційних закупівлях.

Отримати безкоштовну консультацію прямо зараз!
Коментарі
Ви буде першим хто додасть свій коментар.
Додайте свій коментар.
Завантаження...
Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram

Зв'язок через
мессенджери