Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

У процесі здійснення будь-якої фінансової або господарської діяльності у компанії може з'явитися гостра необхідність змінити власний юридичну адресу. Необхідно відзначити той факт, що зміна юридичної адреси підприємства набагато швидше буде проводитися на території одного району, оскільки зміна району в той момент, коли проводиться перереєстрація підприємства, істотно ускладнює і затягує дану процедуру. У тому випадку, якщо у власника компанії чи підприємства можуть виникнути якісь проблеми, то фахівці нашої компанії нададуть допомогу в наданні нової юридичної адреси в найбільш зручному для нашого клієнта районі м. Київ, завдяки чому перереєстрація юридичної адреси пройде без виникнення будь-яких проблем, в максимально короткі терміни.

У тому випадку, якщо клієнт бажає не тільки змінити юридичну адресу своєї організації в межах одного району, а й внести ряд змін в статут - наші фахівці нададуть допомогу у зборі всієї необхідної документації, а також нададуть кваліфіковану консультацію з реєстрації юридичної особи в усіх державних службах та інстанціях.

Що входить в наші послуги

Реєстрація підприємства або внесення до його установчі документи може містити в собі наступний спектр послуг:

  • Підготовка пакету необхідної документації, необхідного для реєстрації змін у статуті;
  • Зміна юридичної адреси ТОВ безпосередньо в Районній державній адміністрації та отримання там нових виписок про здійснення державної реєстрації підприємства;
  • Проведення зміни юридичної адреси компанії в державному органі статистики та отримання там довідки, що підтверджує проведення даної процедури;
  • Заміна юридичної адреси в податковій інспекції та отримання довідки зразка 4-ОПП.
  • Надання найбільш вигідної і зручної для Вас нової юридичної адреси в разі такої необхідності або бажання.

Також, досить популярним в умовах глобалізації є послуга з реєстрації іноземного представництва в Україні. Якщо Вам це цікаво - вибирайте відповідний розділ в меню зліва.

Коментарі
Ви буде першим хто додасть свій коментар.
Додайте свій коментар.
Завантаження...