Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

У процесі здійснення будь-якої фінансової або господарської діяльності у компанії може з'явитися гостра необхідність змінити власний юридичну адресу. Необхідно відзначити той факт, що зміна юридичної адреси підприємства набагато швидше буде проводитися на території одного району, оскільки зміна району в той момент, коли проводиться перереєстрація підприємства, істотно ускладнює і затягує дану процедуру. У тому випадку, якщо у власника компанії чи підприємства можуть виникнути якісь проблеми, то фахівці нашої компанії нададуть допомогу в наданні нової юридичної адреси в найбільш зручному для нашого клієнта районі м. Київ, завдяки чому перереєстрація юридичної адреси пройде без виникнення будь-яких проблем, в максимально короткі терміни.

У тому випадку, якщо клієнт бажає не тільки змінити юридичну адресу своєї організації в межах одного району, а й внести ряд змін в статут - наші фахівці нададуть допомогу у зборі всієї необхідної документації, а також нададуть кваліфіковану консультацію з реєстрації юридичної особи в усіх державних службах та інстанціях.

Що входить в наші послуги

Реєстрація підприємства або внесення до його установчі документи може містити в собі наступний спектр послуг:

  • Підготовка пакету необхідної документації, необхідного для реєстрації змін у статуті;
  • Зміна юридичної адреси ТОВ безпосередньо в Районній державній адміністрації та отримання там нових виписок про здійснення державної реєстрації підприємства;
  • Проведення зміни юридичної адреси компанії в державному органі статистики та отримання там довідки, що підтверджує проведення даної процедури;
  • Заміна юридичної адреси в податковій інспекції та отримання довідки зразка 4-ОПП.
  • Надання найбільш вигідної і зручної для Вас нової юридичної адреси в разі такої необхідності або бажання.

Також, досить популярним в умовах глобалізації є послуга з реєстрації іноземного представництва в Україні. Якщо Вам це цікаво - вибирайте відповідний розділ в меню зліва.

Коментарі
Ви буде першим хто додасть свій коментар.
Додайте свій коментар.
Завантаження...
Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram

Зв'язок через
мессенджери