Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Реєстрація ТОВ у КиєвіТовариство з обмеженою відповідальністю є найбільш популярною і прийнятною організаційно-правовою формою реєстрації юридичної особи для будь-якого підприємця.

Реєстрація ТОВ в Україні робить саме цю організаційно-правову форму найбільш прийнятною для середньостатистичного бізнесмена, адже ТОВ це: обмеження матеріальної відповідальності учасника, відкрити ТОВ у Києві може кожен, невеликий розмір мінімального статутного капіталу (близько 1500 грн) і відносно простий порядок функціонування ТОВ.

Які складнощі можуть виникнути при реєстрації підприємств?

Незважаючи на відносну простоту функціонування підприємства в порівнянні з іншими організаційно-правовими формами, створення ТОВ в Україні являє собою досить тяжку бюрократичну процедуру, де одна помилка в документації може перекреслити весь досягнутий прогрес і змусити підприємця почати всю процедуру реєстрації заново.

Відкрити ТОВ у Києві може кожен бажаючий, проте мало хто має достатню кількість знань і досвіду, щоб зробити це швидко і безпомилково. Саме тому все більшої популярності набувають послуги професійних юристів, що дозволяють зареєструвати ТОВ (ООО) без зайвих проблем і включають в себе виконання всіх необхідних дій для початку успішного функціонування підприємства.

У скільки Вам обійдеться реєстрація ТОВ (ООО) в Києві?

Багато хто вважає, що звернувшись до юристів за допомогою з реєстрації ТОВ у Києві вони витратять значну суму коштів.

Однак звернувшись в нашу компанію по створенню ТОВ Ви витратите всього 2400 грн.

При замовленні повного комплексу послуг, який включає: реєстрацію ТОВ, отримання дозволу на роботу і отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні - діє акційна ціна на реєстрацію компанії в розмірі 1800 грн!

Подати заявку на реєстрацію ТОВ

 

Надішліть нам свої документи і наш менеджер відразу зв'яжеться з Вами!

Замовити!

Що саме Ви отримаєте за 2400 грн?

Ми виконаємо наведене нижче::

 • підготуємо документи для реєстрації ТОВ в Україні;
 • підберемо види економічної діяльності для Вашої організації згідно всіх норм чинного законодавства;
 • домовимося з нотаріусом про засвідчення статутних документів. Тому Вам залишається тільки прийти і поставити свій підпис на документах;
 • отримаємо виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань в паперовій формі;
 • у подарунок ми виготовимо печатку з автоматичною оснасткою для Вашої компанії.

Для уточнення більш детальної інформації про процедуру реєстрації підприємства 

зверніться до нас за телефоном або замовте безкоштовний дзвінок юриста 

Замовити дзвінок

Основні етапи і помилки при реєстрації підприємства

Згідно Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» реєстрація ТОВ в Україні здійснюється шляхом подачі встановленого Законом переліку документів державному реєстратору. Таким чином, першим етапом є підготовка та складання всіх необхідних документів для державної реєстрації підприємства.

Зареєструвати ТОВ УкраїнаОсновним документом, на базі якого будь-яке суспільство з обмеженою відповідальністю проводить свою діяльність, є статут. Законодавство висуває певні вимоги, як до форми статуту (підписи майбутніх учасників ТОВ повинні бути нотаріально засвідчені), так і до змісту цього документа. Статут повинен висвітлювати ряд обов'язкових питань функціонування підприємства (склад учасників, обсяг статутного капіталу, порядок призначення виконавчих і контрольних органів підприємства, процедура виходу учасника з ТОВ) і, при цьому, не суперечити чинному законодавству. Тому, людині без юридичної освіти вкрай складно скласти грамотний статут підприємства, що, згодом, може призвести до проблем як на етапі реєстрації, так і на етапі функціонування ТОВ, тому краще довірити цей процес професійним юристам.

Безпосередньо державна реєстрація підприємства в Києві здійснюється шляхом подання відповідної заяви та доданих до неї документів державному реєстратору.

Самостійно відкрити ТОВ: головні помилки

Крім стандартних помилок у заповненні заяв, підприємці, прийнявши рішення відкрити ТОВ самостійно, часто неправильно вибирають форми діяльності підприємства згідно КВЕД, що згодом може призвести до ряду серйозних негативних наслідків.

Багато підприємців, отримавши виписку з Єдиного реєстру юридичних осіб, негайно приступають до роботи, забуваючи про те, що реєстрація ТОВ в Україні закінчується лише тоді, коли створене підприємство поставлено на облік у податкових органах, органах статистики та пенсійному фонді. Крім того, необхідно відкрити банківський рахунок і виготовити печатку, а, в деяких випадках, також стати на облік у податкову адміністрацію, як платник єдиного податку. Кожне з цих дій займає велику кількість часу, проте наші юристи гарантують швидке і своєчасне виконання взятих на себе зобов'язань, що дозволить власнику, бажаючому зареєструвати ТОВ, якомога швидше розпочати повномасштабну підприємницьку діяльність.

Як бачимо, створення ТОВ відрізняється досить складною процедурою, що містить в собі ряд проблем, які складно обійти без наявності спеціальних знань і в майбутньому можуть призвести до того, що необхідно буде змінити юридичну адресу або виконати ряд інших юридичних маніпуляцій, що призводять до додаткових фінансових витрат. Створення юридичної особи, багато в чому нагадує процес народження особи фізичної: можна прийняти пологи і самостійно, але куди спокійніше для всіх, якщо цю роботу буде виконувати компетентний фахівець, що гарантує відсутність ускладнень в процесі створення юридичної особи і створює передумови для подальшого успішного функціонування підприємства, адже саме успішне відкриття ТОВ є першим кроком на шляху до великого майбутнього вас як підприємця.

Як почати роботу з нами і успішно створити компанію?

Для початку реєстрації від Вас необхідно всього лише надати нам наступні дані:

 • паспорт та ідентифікаційний код засновника;
 • паспорт та ідентифікаційний код директора;
 • назва компанії. Назву Вашої майбутньої компанії можна записати на трьох мовах: українською, російською, англійською, а також вказати скорочені назви компанії;
 • розмір статутного капіталу, а також спосіб його формування (гроші або майно).
 • юридичну адресу компанії. Якщо у Вас немає юридичної адреси - для Вашої компанії ми зможемо її надати за додаткову плату;
 • види діяльності для майбутньої компанії. Ми зможемо допомогти Вам у виборі видів діяльності.
 • контактний телефон компанії.

Коментарі
Ви буде першим хто додасть свій коментар.
Додайте свій коментар.
Завантаження...
Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram

Зв'язок через
мессенджери