Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Реєстрація ТОВ у КиєвіТовариство з обмеженою відповідальністю є найбільш популярною і прийнятною організаційно-правовою формою реєстрації юридичної особи для будь-якого підприємця.

Реєстрація ТОВ в Україні робить саме цю організаційно-правову форму найбільш прийнятною для середньостатистичного бізнесмена, адже ТОВ це: обмеження матеріальної відповідальності учасника, відкрити ТОВ у Києві може кожен, невеликий розмір мінімального статутного капіталу (близько 1500 грн) і відносно простий порядок функціонування ТОВ.

Які складнощі можуть виникнути при реєстрації підприємств?

Незважаючи на відносну простоту функціонування підприємства в порівнянні з іншими організаційно-правовими формами, створення ТОВ в Україні являє собою досить тяжку бюрократичну процедуру, де одна помилка в документації може перекреслити весь досягнутий прогрес і змусити підприємця почати всю процедуру реєстрації заново.

Відкрити ТОВ у Києві може кожен бажаючий, проте мало хто має достатню кількість знань і досвіду, щоб зробити це швидко і безпомилково. Саме тому все більшої популярності набувають послуги професійних юристів, що дозволяють зареєструвати ТОВ (ООО) без зайвих проблем і включають в себе виконання всіх необхідних дій для початку успішного функціонування підприємства.

У скільки Вам обійдеться реєстрація ТОВ (ООО) в Києві?

Багато хто вважає, що звернувшись до юристів за допомогою з реєстрації ТОВ у Києві вони витратять значну суму коштів.

Однак звернувшись в нашу компанію по створенню ТОВ Ви витратите всього 2400 грн.

При замовленні повного комплексу послуг, який включає: реєстрацію ТОВ, отримання дозволу на роботу і отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні - діє акційна ціна на реєстрацію компанії в розмірі 1800 грн!

Подати заявку на реєстрацію ТОВ

 

Надішліть нам свої документи і наш менеджер відразу зв'яжеться з Вами!

Замовити!

Що саме Ви отримаєте за 2400 грн?

Ми виконаємо наведене нижче::

 • підготуємо документи для реєстрації ТОВ в Україні;
 • підберемо види економічної діяльності для Вашої організації згідно всіх норм чинного законодавства;
 • домовимося з нотаріусом про засвідчення статутних документів. Тому Вам залишається тільки прийти і поставити свій підпис на документах;
 • отримаємо виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань в паперовій формі;
 • у подарунок ми виготовимо печатку з автоматичною оснасткою для Вашої компанії.

Для уточнення більш детальної інформації про процедуру реєстрації підприємства 

зверніться до нас за телефоном або замовте безкоштовний дзвінок юриста 

Замовити дзвінок

Основні етапи і помилки при реєстрації підприємства

Згідно Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» реєстрація ТОВ в Україні здійснюється шляхом подачі встановленого Законом переліку документів державному реєстратору. Таким чином, першим етапом є підготовка та складання всіх необхідних документів для державної реєстрації підприємства.

Зареєструвати ТОВ УкраїнаОсновним документом, на базі якого будь-яке суспільство з обмеженою відповідальністю проводить свою діяльність, є статут. Законодавство висуває певні вимоги, як до форми статуту (підписи майбутніх учасників ТОВ повинні бути нотаріально засвідчені), так і до змісту цього документа. Статут повинен висвітлювати ряд обов'язкових питань функціонування підприємства (склад учасників, обсяг статутного капіталу, порядок призначення виконавчих і контрольних органів підприємства, процедура виходу учасника з ТОВ) і, при цьому, не суперечити чинному законодавству. Тому, людині без юридичної освіти вкрай складно скласти грамотний статут підприємства, що, згодом, може призвести до проблем як на етапі реєстрації, так і на етапі функціонування ТОВ, тому краще довірити цей процес професійним юристам.

Безпосередньо державна реєстрація підприємства в Києві здійснюється шляхом подання відповідної заяви та доданих до неї документів державному реєстратору.

Самостійно відкрити ТОВ: головні помилки

Крім стандартних помилок у заповненні заяв, підприємці, прийнявши рішення відкрити ТОВ самостійно, часто неправильно вибирають форми діяльності підприємства згідно КВЕД, що згодом може призвести до ряду серйозних негативних наслідків.

Багато підприємців, отримавши виписку з Єдиного реєстру юридичних осіб, негайно приступають до роботи, забуваючи про те, що реєстрація ТОВ в Україні закінчується лише тоді, коли створене підприємство поставлено на облік у податкових органах, органах статистики та пенсійному фонді. Крім того, необхідно відкрити банківський рахунок і виготовити печатку, а, в деяких випадках, також стати на облік у податкову адміністрацію, як платник єдиного податку. Кожне з цих дій займає велику кількість часу, проте наші юристи гарантують швидке і своєчасне виконання взятих на себе зобов'язань, що дозволить власнику, бажаючому зареєструвати ТОВ, якомога швидше розпочати повномасштабну підприємницьку діяльність.

Як бачимо, створення ТОВ відрізняється досить складною процедурою, що містить в собі ряд проблем, які складно обійти без наявності спеціальних знань і в майбутньому можуть призвести до того, що необхідно буде змінити юридичну адресу або виконати ряд інших юридичних маніпуляцій, що призводять до додаткових фінансових витрат. Створення юридичної особи, багато в чому нагадує процес народження особи фізичної: можна прийняти пологи і самостійно, але куди спокійніше для всіх, якщо цю роботу буде виконувати компетентний фахівець, що гарантує відсутність ускладнень в процесі створення юридичної особи і створює передумови для подальшого успішного функціонування підприємства, адже саме успішне відкриття ТОВ є першим кроком на шляху до великого майбутнього вас як підприємця.

Як почати роботу з нами і успішно створити компанію?

Для початку реєстрації від Вас необхідно всього лише надати нам наступні дані:

 • паспорт та ідентифікаційний код засновника;
 • паспорт та ідентифікаційний код директора;
 • назва компанії. Назву Вашої майбутньої компанії можна записати на трьох мовах: українською, російською, англійською, а також вказати скорочені назви компанії;
 • розмір статутного капіталу, а також спосіб його формування (гроші або майно).
 • юридичну адресу компанії. Якщо у Вас немає юридичної адреси - для Вашої компанії ми зможемо її надати за додаткову плату;
 • види діяльності для майбутньої компанії. Ми зможемо допомогти Вам у виборі видів діяльності.
 • контактний телефон компанії.

Коментарі
Ви буде першим хто додасть свій коментар.
Додайте свій коментар.
Завантаження...