Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Реєстрація представництва іноземної компанії – Jur KleeСьогодні, для багатьох зарубіжних компаній Україна є досить перспективною з точки зору можливостей розвитку свого бізнесу. Для освоєння нових ринків вони прагнуть офіційно зареєструвати іноземне представництво, яке дозволяє легалізувати свою діяльність.

Згідно з українським законодавством реєстрація іноземного представництва дає їм право на певні митні, податкові преференції, працевлаштування іноземних громадян без оформлення дозволу на працевлаштування.

Організаційно-правові аспекти реєстрації іноземного представництва

Право на реєстрацію представництв іноземних компаній визначається ст. 5 Закону України «Про зовнішньоекономічну діяльність». Згідно з цим документом відкрити іноземне представництво - це значить створити уповноважену особа, яка представлятиме інтереси зарубіжної компанії (фірми) для ведення господарської діяльності в Україні.

Право на реєстрацію іноземних представництв закордонних компаній належить - Міністерству економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ).

Правове поле України дозволяє відкрити представництво за дорученням зарубіжного суб'єкта і діяти в Україні з виконанням власних функцій.

Документаційне забезпечення

Для утворення іноземного представництва необхідна наявність таких документів як:

  • Оформлена на фірмовому бланку компанії заява про реєстрацію, засвідчена підписом керівника та печаткою
  • Виписка зі державного реєстру (банківського/торговельного), офіційної реєстрації офісу іноземного суб'єкта госп. діяльності або нотаріально засвідченої копії цього документа
  • Рекомендація банку-утримувача (на фірмовому бланку компанії/підприємства), засвідчене підписом керівника та печаткою
  • Рекомендація банку-власника рахунку подавача заяви (оригінал з нотаріально засвідченими підписами відповідальних працівників банку)
  • Оригінал нотаріально засвідченої довіреності (на здійснення Вашого представництва). Вона повинна офіційно оформлена згідно з законодавством країни реєстрації офісу із зазначенням переліку повноважень конкретних осіб

Вищезазначений пакет документів подається в МЕРТ не пізніше 6-ти місяців після їх отримання, про можливість відкриття представництва особа, яка подає документи, може дізнатися протягом 2-х місяців. При прийнятті документів необхідно отримати банківські реквізити і оплатити держмито, розмір якого встановлюється Кабміном.

Додатково можуть бути необхідні інші документи (договір про оренду офісу, копії паспортів та ІПН).

Поряд з нотаріальним засвідченням документів за місцем їх видачі, реєстрація іноземного представництва передбачає виконання таких обов'язкових умов як консульська легалізація в установах, які представляють Україну, та переклад на українську мову.

Якщо ви бажаєте правильно і швидко зареєструвати іноземне представництво з мінімальними витратами коштів, часу і сил, скористайтеся послугами нашої компанії.

Реєстрація іноземного представництва в Україні разом з «JUR KLEE»: у чому переваги?

Головною перевагою нашої співпраці є можливість відкрити іноземне представництво у Києв або іншому місті України за повним циклом (також ми можемо зареєструвати ТОВ в Україні). Це означає, що ми допоможемо в оформленні різних документів, їх нотаріальне засвідчення, легалізації, перекладу на українську мову в умовах суворої конфіденційності.

Ми маємо в своєму розпорядженні професійних юристів, здатних надати професійну допомогу не тільки на всіх етапів реєстрації, але і забезпечити подальшу юридичну підтримку діяльності представництва з урахуванням всіх нюансів вітчизняного законодавства.

З нами ви зможете відкрити представництво компанії «під ключ», уникнувши відмов МЕРТ з формальних причин, а значить досягнете скорочення термінів до одного місяця. При цьому вартість наших послуг буде значно нижче ціни ризику затягування процедур.

Довіртеся професіоналам і переконайтеся, що, співпрацюючи з нами, швидко і без проблем зареєструвати іноземне представництво в Україні цілком реально. Ми допоможемо покласти гарний початок для успішної діяльності вашого представництва на наших теренах.

Коментарі
Ви буде першим хто додасть свій коментар.
Додайте свій коментар.
Завантаження...
Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram

Зв'язок через
мессенджери