Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Реєстрація представництва іноземної компанії – Jur KleeСьогодні, для багатьох зарубіжних компаній Україна є досить перспективною з точки зору можливостей розвитку свого бізнесу. Для освоєння нових ринків вони прагнуть офіційно зареєструвати іноземне представництво, яке дозволяє легалізувати свою діяльність.

Згідно з українським законодавством реєстрація іноземного представництва дає їм право на певні митні, податкові преференції, працевлаштування іноземних громадян без оформлення дозволу на працевлаштування.

Організаційно-правові аспекти реєстрації іноземного представництва

Право на реєстрацію представництв іноземних компаній визначається ст. 5 Закону України «Про зовнішньоекономічну діяльність». Згідно з цим документом відкрити іноземне представництво - це значить створити уповноважену особа, яка представлятиме інтереси зарубіжної компанії (фірми) для ведення господарської діяльності в Україні.

Право на реєстрацію іноземних представництв закордонних компаній належить - Міністерству економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ).

Правове поле України дозволяє відкрити представництво за дорученням зарубіжного суб'єкта і діяти в Україні з виконанням власних функцій.

Документаційне забезпечення

Для утворення іноземного представництва необхідна наявність таких документів як:

  • Оформлена на фірмовому бланку компанії заява про реєстрацію, засвідчена підписом керівника та печаткою
  • Виписка зі державного реєстру (банківського/торговельного), офіційної реєстрації офісу іноземного суб'єкта госп. діяльності або нотаріально засвідченої копії цього документа
  • Рекомендація банку-утримувача (на фірмовому бланку компанії/підприємства), засвідчене підписом керівника та печаткою
  • Рекомендація банку-власника рахунку подавача заяви (оригінал з нотаріально засвідченими підписами відповідальних працівників банку)
  • Оригінал нотаріально засвідченої довіреності (на здійснення Вашого представництва). Вона повинна офіційно оформлена згідно з законодавством країни реєстрації офісу із зазначенням переліку повноважень конкретних осіб

Вищезазначений пакет документів подається в МЕРТ не пізніше 6-ти місяців після їх отримання, про можливість відкриття представництва особа, яка подає документи, може дізнатися протягом 2-х місяців. При прийнятті документів необхідно отримати банківські реквізити і оплатити держмито, розмір якого встановлюється Кабміном.

Додатково можуть бути необхідні інші документи (договір про оренду офісу, копії паспортів та ІПН).

Поряд з нотаріальним засвідченням документів за місцем їх видачі, реєстрація іноземного представництва передбачає виконання таких обов'язкових умов як консульська легалізація в установах, які представляють Україну, та переклад на українську мову.

Якщо ви бажаєте правильно і швидко зареєструвати іноземне представництво з мінімальними витратами коштів, часу і сил, скористайтеся послугами нашої компанії.

Реєстрація іноземного представництва в Україні разом з «JUR KLEE»: у чому переваги?

Головною перевагою нашої співпраці є можливість відкрити іноземне представництво у Києв або іншому місті України за повним циклом (також ми можемо зареєструвати ТОВ в Україні). Це означає, що ми допоможемо в оформленні різних документів, їх нотаріальне засвідчення, легалізації, перекладу на українську мову в умовах суворої конфіденційності.

Ми маємо в своєму розпорядженні професійних юристів, здатних надати професійну допомогу не тільки на всіх етапів реєстрації, але і забезпечити подальшу юридичну підтримку діяльності представництва з урахуванням всіх нюансів вітчизняного законодавства.

З нами ви зможете відкрити представництво компанії «під ключ», уникнувши відмов МЕРТ з формальних причин, а значить досягнете скорочення термінів до одного місяця. При цьому вартість наших послуг буде значно нижче ціни ризику затягування процедур.

Довіртеся професіоналам і переконайтеся, що, співпрацюючи з нами, швидко і без проблем зареєструвати іноземне представництво в Україні цілком реально. Ми допоможемо покласти гарний початок для успішної діяльності вашого представництва на наших теренах.

Коментарі
Ви буде першим хто додасть свій коментар.
Додайте свій коментар.
Завантаження...