Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Директор і засновник бюро перекладів Jur Klee - Борис ПашаєвШановні колеги, я, директор компанії JUR KLEE - Борис Пашаєв, радий вітати Вас на нашому сайті.

Інформація, наведена нижче, буде цікава для бюро перекладів і компаній, що працюють у сфері міграції та подорожей.

Чому 100 компаній України обрали нас

З 2009 року ми розпочали роботу на партнерському ринку легалізації та перекладів документів. Тоді ми співпрацювали з однією-двома компаніями, для яких подавали документи в міністерства в Києві.

Сьогодні кількість наших партнерів досягла 100 компаній по всій Україні. Це компанії різного профілю та масштабів, починаючи від фірм - бюро перекладів, які надсилають по 5 документів на тиждень, і закінчуючи великими, усталеними на ринку компаніями, у яких оборот документів, що проходить через нас, становить близько 15 документів в день.

Зі збільшенням кількості компаній які з нами співпрацюють ми постійно розширюємо штат співробітників, що забезпечують безперебійну роботу компанії.

На сьогоднішній день JUR KLEE - це:

 Партнерський відділ

 • 3 менеджера
 • Повна консультація зручним для вас способом (телефон, email, skype)
 • Прийом документів та повне інформування про етап легалізації за запитом

 Кур'єри

 • 4 кур'єра
 • Щоденна подача документів у всі міністерства і посольства*

*в деякі посольства ми ходимо щодня, в їх число входять посольства - ОАЕ, Китаю, Італії. В інші - ходимо по необхідності.

 Клієнтський відділ

 • 4 менеджера
 • Завжди готові прийти на допомогу в разі великого потоку документів в партнерському відділі
 • У разі потреби можуть проконсультувати з будь яких питань по процедурам легалізації

У наші обов'язки входить:

 • Швидка консультація з питань:

- Процедури. Якщо Ваш менеджер не ознайомлений з процедурою легалізації для певної країни - ми консультуємо по всіх деталях і вартості.

- Готовності певного документа, який знаходитися у нас в роботі

 • Безперебійна робота з прийому документів зручним для Вас способом. Способи відправки документів Ви можете знайти на сторінці Доставка.
 • Подача документів у міністерства, посольства як в Україні, так і за її межами (щодня подаємо більше 100 документів).
 • По різноманітним змінам в міністерствах і посольствах по термінам, вартості, процедурі ми інформуємо через email розсилку, яку отримують наші партнери по всій Україні. Таким чином ми мінімізуємо випадки, коли ви можете дезінформувати клієнта з основних моментів легалізації. Ви завжди будете в курсі останніх новин і змін.

Головна перевага - постоплата!

 

Всі наші партнери пересилають всі гроші (збір + наші послуги за кожний документ) в кінці певного звітного періоду: тиждень, 2 тижні, місяць*.
Вам більше не потрібно буде кожен день разом з документами висилати гроші.

*можливість і термін постоплати обговорюється індивідуально

Ще одне велике "ЗА" при співпраці з нашою компанією

Завдяки великій партнерської мережі Ви будете надавати свої послуги в будь-якому регіоні України за конкурентними цінами. Так, наприклад, працюючи з нами, ви можете засвідчити свідоцтва в головному управлінні юстиції області або витребувати документи РАГСу в будь-якому обласному центрі. За свої послуги ми беремо лише невелику комісію, а з безлічі наших партнерів, які можуть надати Вам послугу, вибираємо максимально вигідну для Вас пропозицію. При цьому ми виступаємо своєрідним гарантом збереження документів, таким чином захищаючи вас від недобросовісних і неперевірених компаній.

Ми постійно розширюємо перелік послуг у сфері трудової та бізнес-міграції та пропонуємо Вам скористатися нашими напрацюваннями для надання клієнту повного спектру послуг, які можуть знадобитися йому при виїзді закордон, або ж іноземцю при в'їзді в Україну.

Ми можемо успішно співпрацювати!

Хочу відразу зазначити, що ми не агітуємо Вас кидати своїх нинішніх партнерів і працювати з нами. Наше завдання - це розповісти Вам про наші послуги і Ваші можливості, які Ви можете отримати, працюючи разом з нами. Ви повністю незалежні у прийнятті рішень і рішення про те, з ким працювати - це виключно Ваше рішення.

Що потрібно для співпраці з нашою компанією?

Від наших партнерів ми не вимагаємо жодних фінансових внесків, а також наші ціни не прив'язані до обороту документів, тому всі наші партнери знаходяться в однакових умовах. Також, ми не вимагаємо укладення договорів про співпрацю (при необхідності можемо укласти).

Просто зателефонуйте до нас в офіс і скажіть, що Ви хочете співпрацювати з нами на партнерських умовах. Вам призначать особистого менеджера, який буде цілий день з Вами на зв'язку і зможе відповісти на всі Ваші запитання.

Хочу отримати партнерський прайс