Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Посольство Італії документи

Не дивлячись на сотні сторінок в мережі, величезну кількість постів на форумах і в соціальних мережах, які присвячені підготовці документів для посольства Італії в Україні, безліч українців звертаються за допомогою в нашу компанію.

Причини цього різні, наприклад, бажання підготувати документи для громадянства, підготовка пакету паперів для Dichiarazione di valore або переклад документації за допомогою Італійського перекладача при посольстві Італії в Україні.

Як отримати послуги Італійського Посольства в Києві?

З самого початку роботи нашої компанії ми допомагаємо українцям в питаннях підготовки документів для посольства Італії. І за всі ці роки ми можемо «похвалитися» такими результатами:

Кожен приймальний день ми подаємо від 5 документів на легалізацію

Більше 20% документів - від юридичних осіб

Ми подали більше 200 комплектів документів для Dichiarazione di valore

Допомогли більше 1000 українцям отримати громадянство Італії

Знаємо всю актуальну інформацію від Консульства Італії в Україні

Якщо Вам необхідно підготувати документи в посольство Італії - звертайтеся! Будь-який менеджер проконсультує Вас по телефону, через e-mail або skype. Також відвідайте профільні сторінки по послугах посольства Італії в Києві від компанії Юр Клі:

Навіщо звертатися в Італійське Посольство?

Міграція, працевлаштування, отримання освіти або шлюб з італійцем - тільки кілька ситуацій, коли Вам буде необхідно готувати документи в посольство Італії. Найпоширенішими послугами консульства є:

  • Консульська легалізація для Італії. Знадобиться для будь-яких українських документів, які Ви збираєтеся представляти в Італії, починаючи від пакета паперів на працевлаштування і закінчуючи документами, що підтверджують родинні стосунки.
  • Оформлення Dichiarazione di valore. Особливо важливий документ для тих, хто збирається навчатися або працювати за фахом в Італійській Республіці. Наявність цього сертифіката означає, що отримане в Україні освіту відповідає Італійському.
  • Акредитований переклад на італійську. Наше бюро перекладів може запропонувати одні з найнижчих цін на акредитований італійський переклад.

Якщо Вас зацікавили будь-які з наших послуг посольства Італії - сміливо звертайтеся, ми зробимо всі необхідні приготування, правильно перекладемо і засвідчимо документи, а також подамо їх на легалізацію!

Коментарі
22 лис 2020, 12:07
Юлия
Здравствуйте, мне нужно перевести и легализовать свидетельство о рождении (образец СССР), родилась в Донецкой области, в Украине. На данный момент требуется перевод для подачи на гражданство. Можно ли получить свидетельство нового образца в Киеве дистанционно.

Спасибо

Добрый день!
Для уточнения деталей Вашего заказа обратитесь, пожалуйста, к нашему менеджеру viktoria.henzitska@jurklee.ua. Спасибо за Ваш вопрос, хорошего дня!

23 лис 2020, 09:31
Пашаев Борис

08 вер 2020, 14:03
Людмила
Здравствуйте! Могу ли я сейчас (сентябрь 2020г) поехать на неделю к дочери, которая живет в Милане и в данное время находится в больнице (не Соvid). Подтверждение или выписка с больницы дает основание мне приехать в Италию по уходу за дочерью?

Добрый день.
По данному вопросу Вам необходимо обращаться непосредственно в посольство. Наша компания может помочь Вам в осуществлении профессиональных переводов на итальянский.
Спасибо за обращение! Хорошего дня!

08 вер 2020, 16:03
Пашаев Борис

21 кві 2020, 19:48
Черевата Тетяна
Добрий вечір! Скажіть будь ласка чи може українка,яка народила від італійця поїхати в Україну без дозволу батька,якщо у дитини є український паспорт.

Доброго дня.
По даному питанню Вам необхідно звертатись в компетентні органи України, наприклад в ДМС. Наша компанія допомагає в апостилізації, перекладах та засвідченні українських документів в консульстві Італії для подальшого навчання або працевлаштування. Дякуємо за Ваше питання, гарного дня!

22 кві 2020, 09:34
Пашаев Борис

29 бер 2019, 12:11
Анастасия
Здравствуйте,подскажите пожалуйста бабушка живет в Италии давно,она гражданка Италии,сейчас лежит в больнице после инсульта ,мы живем на Украине.Делают ли срочную визу и если есть загран просроченный возможно как то срочно сделать.Бабушка там одна,родственников там нет .Спасибо за ответ

Здравствуйте, Анастасия.

Мы не занимаемся получением визы, и к сожалению не можем Вам помочь. Обратитесь в консульство Италии и они смогут ответить на Ваши вопросы. Спасибо за Ваш вопрос, хорошего дня!

29 бер 2019, 12:42
Пашаев Борис

13 лют 2019, 08:57
Анастасия
Скажите пожалуйста,а вакансии о трудоустройстве в Италии у вас есть?
Родители говорят что хорошую работу
можно найти только через консульство
Так ли это?

Здравствуйте, Анастасия!

Мы не занимаемся трудоустройством и к сожалению не можем Вам подсказать. Спасибо за Ваш отзыв. Хорошего дня!

13 лют 2019, 09:31
Пашаев Борис

02 лис 2018, 21:30
Илона
Здравствуйте, хочу поступить в университет в Милане. Что мне нужно?

Доброе утро, Илона!

Вам нужно уточнить в университете какие именно документы нужны для поступления и какие требования к их оформлению и тогда мы сможем Вам помочь их подготовить. Если Вы уже владеете нужной информацией, то напишите на почту нашему менеджеру elena.kovalchuk@jurklee.ua и она Вам поможет в данном вопросе. Хорошего дня!

05 лис 2018, 09:59
Пашаев Борис

27 чер 2018, 12:46
Светлана
Добрый день. Подскажите пожалуйста будет ли работать Посольство Украины в Риме в праздничные дня, т.е. 28.06.2018?

Добрый день. В выходные и праздничные дни прием граждан Украины обеспечивается в экстренных случаях. Хорошего дня!

27 чер 2018, 13:37
Пашаев Борис

17 чер 2018, 10:31
Андрей
Я слышал что теперь можно ехать с ребенком на Украину без даверия на месяц. Ето правда??? Или нужны какието документы?

Добрый день. Для получения более точного ответа, напишите нашему менеджеру alla.soga@jurklee.ua. Хорошего дня!

18 чер 2018, 10:12
Пашаев Борис

Завантаження...
Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram

Зв'язок через
мессенджери