Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

1. ВСТУП

Компанія JUR KLEE приділяє особливу увагу захисту даних. Обробка даних Компанією JUR KLEE виконується за відповідними українськими законами щодо захисту даних, а також згідно даної політики.

2. ІНФОРМАЦІЯ, ЯКУ МИ ОТРИМУЄМО І ЇЇ ВИКОРИСТАННЯ

2.1 Інформація

Щоб обробити ваше замовлення і виконати підготовку документів належним чином, а також всі пов'язані з цим послуги (наприклад, виставлення рахунків, ведення бухгалтерського обліку тощо), нам необхідна певна особиста інформація. Ми збираємо надану вами інформацію, коли ви замовляєте певну послугу (у тому числі ваше ім'я, адресу, номер телефону, електронну адресу) або шукаєте іншу послуги на нашому веб-сайті.

2.2 Збір та використання персональних даних

При використанні користувачем сервісів сайту адміністрацією здійснюється збір і обробка даних користувача, а саме:

  • Даних, що надаються користувачем як при заповненні форм відправки документів, так і в процесі користування сервісом;
  • Файли cookie;
  • Ір-адреси;
  • Параметри і налаштування інтернет-браузерів.

Ми використовуємо ваші дані для надання наших послуг. Ваші дані будуть в основному використовуватися для виконання ваших вимог. Ваші дані можуть бути використані і збережені для наступних цілей: ведення бухгалтерського обліку, виставлення рахунків та аудиту, покращення та розвитку нашого ресурсу, адміністративних та юридичних цілей, статистичного та маркетингового аналізу. Ми також можемо скористатися вашими даними, щоб зв'язатися з вами з адміністративних або операційних причин, наприклад, у зв'язку зі змінами в міністерствах, консульських відділах посольств різних країн.

Час від часу ми утримуємо надані вами дані, в тому числі історію ваших замовлень і дані, зібрані нами, коли ви користувалися нашими послугами.

2.3 Ваша згода

Надаючи нам свою особисту інформацію, ви підтверджуєте і даєте свою згоду на те, що Компанія JUR KLEE обробить вашу особисту інформацію згідно даної політики і відповідним законам і нормам, в тому числі щодо використання даних співробітниками Компанії JUR KLEE і передачі даних в межах чи за межами України, як це зазначено тут.

2.4 Обробка ваших даних компанією JUR KLEE ґрунтується на урядовому указі 25/1999 (ii. 12.) і вашій вільній згоді. Обробка ваших даних компанією JUR KLEE ґрунтується на законі України «Про захист персональних даних», датованим 1 червня 2010 № 2297-vi із змінами та вашій вільній згоді.

3. РОЗГОЛОШЕННЯ ТРЕТІМ ОСОБАМ І ОБРОБНИКАМ ДАНИХ

3.1 Розголошення ваших даних іншим сторонам може бути необхідним для забезпечення безперешкодного надання необхідних вам послуг та інформації. Для цих та вищевказаних (див. «Використання ваших даних) цілей ми можемо дати доступ до вашої інформації іншим сторонам, які діють в якості наших обробників даних для цілей, зазначених у цій політиці, або для інших схвалених вами цілей.

Цією згодою ви отримуєте повідомлення і даєте явну згоду на розголошення, без додаткового повідомлення про таке розголошення, ваших даних компанією JUR KLEE наступним обробникам даних, яких залучає JUR KLEE: міністерства України та інших країн, консульства і посольства інших країн в Україні, а також консульства і посольства інших країн за межами України, партнери нашої компанії в Україні та за її межами, що надають послуги компанії JUR KLEE. Компанія JUR KLEE не несе відповідальності за будь-які збитки, понесені внаслідок використання ваших даних вищезазначеними третіми сторонами, в межах, дозволених обов'язковими застосовуваними законами.

Якщо ви отримуєте свої документи від JUR KLEE через партнерів, які зв’язані договором з JUR KLEE або без нього, ви автоматично даєте згоду на обробку вашої особистої інформації цими сторонами в якості обробників даних JUR KLEE (відповідно).

4. БЕЗПЕКА

4.1 Ми приймаємо розумні технічні заходи та заходи безпеки, щоб забезпечити захист і безпечне зберігання вашої особистої інформації, і щоб захистити вашу особисту інформацію від несанкціонованого доступу, використання, підробки або несанкціонованого видалення. Ми приділяємо особливу увагу безпечній передачі особистих даних. Ці дані передаються з вашого комп'ютера на сервер JUR KLEE.

5. ВИКОРИСТАННЯ ВАШОЇ ОСОБИСТОЇ ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ МАТКЕТИНГОВИХ ЧИ ІНШИХ ЦІЛЕЙ

5.1 Ми намагаємося гарантувати, що наш веб-сайт пропонує відвідувачам те, що вони шукають. Для досягнення цієї мети ми можемо використовувати ваші дані для аналітики, підвищення якості, розробки послуг, підвищення ефективності роботи веб-сайту, вимірювання успішності наших рекламних кампаній або налаштування послуг під ваші запити. Для цих цілей ми можемо передати вашу інформацію, за якою неможливо встановити особу, включаючи, але не обмежуючись анонімної демографічної інформацією і онлайн-поведінкою, нашим партнерам. Такі дані розкриваються третім сторонам виключно в сукупній формі, в якій неможливо встановити особу.

6. РІЗНЕ

6.1 Під час замовлення послуги вам буде виданий код підтвердження. Він буде встановлений в правому нижньому кутку екрана. При розмові менеджер може попросити вас вказати даний код (далі ID) для отримання вами додаткових бонусів і знижок або без них.

6.2 Ваша особиста інформація зберігається в системі аналітики Google Analytics. Якщо ви хотіли б отримати інформацію зібрану нашими системами статистики або ви хочете попросити змінити або видалити ваші дані, будь ласка, зв'яжіться з нами через форму «Надіслати заявку», де потрібно описати своє бажання про видалення/зміну ваших дані на сторінці https://jurklee.ua/uk/kontakty/.

6.3 У тому, що стосується обробки даних компанією JUR KLEE, що підпадають під дію закону про захист даних, ви можете звернутися до уповноваженого Верховної ради України з прав людини, вул. Інститутська 21/8, 01008 Київ, Україна; телефон: +38 044 253-75-89; електронна пошта: hotline@ombudsman.gov.ua) або в суд відповідної інстанції.

6.4 Ми обробляємо ваші особисті дані протягом часу, який необхідний для досягнення вищезазначених цілей, або протягом часу, встановленого у відповідних законах.

6.5 Веб-сайт jurklee.com.ua надає посилання на інші веб-сайти для вашої зручності та надання вам інформації. Будь ласка, врахуйте, що ці сайти можуть належати і управлятися іншими компаніями та організаціями, і мати інші політики безпеки та конфіденційності. Компанія JUR KLEE не контролюють і не беруть на себе відповідальність за будь-яку інформацію, матеріал, товари або послуги, що містяться або доступні через ці веб-сайти.

6.6 Під час використання нашого веб-сайту ваш браузер зберігає на вашому пристрої файли cookiе. Ми зберігаємо дані, відправлені вашим браузером і пристроєм на наш веб-сайт в процесі замовлення послуги. Ми використовуємо ці дані тільки в сукупній формі для статистичних цілей і для того, щоб розширювати наш асортимент послуг.

6.7 Дана політика конфіденційності набирає чинності з квітня 2015 р.