Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Консульська легалізація документів закордоном

Серед різних важливих проблем, пов'язаних з виїздом за межі своєї країни з метою працевлаштування, отримання освіти, одруження, грамотна підготовка документів та їх легалізація за кордоном є першочерговим. Адже юридична сила документів, виданих на території однієї держави, може бути визнана за її кордоном тільки після цієї процедури.

Існує 2 види легалізації: консульська і міністерська. Консульська легалізація проводиться у консульствах або посольствах держав, яким повинен бути представлений документ, а міністерська - у відповідних Міністерствах України.

Для яких документів це потрібно і яка процедура консульської легалізації

Власне, легалізація за кордоном дозволяє підтвердити справжність підписів, печаток або штампів, повноваження посадових осіб, які видали документи. Однак, є випадки, коли легалізація документів за кордоном не потрібна.

Насамперед, це стосується ситуації з країнами-учасницями Гаазької Конвенції (1961), яка скасовує для них вимогу легалізації іноземних офіційних документів некомерційного характеру. Україна приєдналася до конвенції з 2003 року, після чого легалізація за кордоном була замінена її спрощеним видом - проставленням спеціального знака (штампа) «Апостиль». Цей штамп проставляється на документи, які були створені в одній державі і підлягають передачі іншій державі.

Не потрібна також легалізація за кордоном документів для країн-учасниць Мінської конвенції (1993 р) і тих держав, з якими у нас укладені двосторонні договори про правову допомогу в цивільних справах.

Зразки консульської легалізації в Україні

Етапи проведення легалізації документів

Залишити заявку!

Вишліть документи, які необхідно легалізувати і наш менеджер тут же з Вами зв'яжеться!

Відправити документи

Процедура апостилювання здійснюється протягом 5-10 днів, а для легалізації знадобиться більш тривалий термін для проходження декількох етапів:

  • Засвідчення в Мін'юсті
  • Засвідчення в МЗС
  • нотаріальний переклад документів
  • легалізація в Посольстві / Консульстві

З прикладами легалізованих нами документів Ви можете ознайомитися за цим посиланням.

*Терміни розгляду документів Міністерствами і Посольствами можуть бути збільшені.

Інформацію про необхідність проходження для кожного конкретного випадку тієї чи іншої процедури можна отримати зі списку країн-учасниць Гаазької конвенції. При наявності країни в цьому переліку, легалізація за кордоном обмежиться проставленням штампу «Апостиль», в іншому випадку - здійснення легалізації.

Важливим моментом легалізації документів є врахування особливостей вимог країни, куди передбачається виїзд. Так, якщо це Канада, то легалізація виданих в Україні документів потребує також подальшого засвідчення в Консульстві Канади.

Отримати безкоштовну консультацію з будь-яких питань Ви можете за телефонами:

0-800-502-761 

+38 (066) 341 39 39

+38 (096) 020 44 66

+38 (093) 170 06 43

Замовте безкоштовний дзвінок фахівця!

Замовити дзвінок

Ваш вірний помічник - Jur Klee

Звернувшись до нашої досвідченої команди професіоналів, Ви позбавите себе від необхідності самостійно звертатися у відповідні інстанції, вдаватися в юридичні тонкощі проведення процедури легалізації або проставлення штампу «Апостиль».

Ми зможемо стати вашими вірними помічниками і тоді, коли державні органи відмовляють у прийняті документів через те, що їх легалізація за кордоном проведена не в повному обсязі. Надішліть нам копію (скан) документа, і ваша проблема буде вирішена.

Наша компанія має добре налагоджені партнерські відносини як в Україні, так і за її межами, що дозволяє надавати якісні послуги за повним циклом легалізації документів у різних країнах.

Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram

Зв'язок через
мессенджери