Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Документом, що підтверджує те, що Ви чисті перед законом в будь-якій країні світу є довідка про несудимість. Однак, щоб Ви могли надати цей документ за кордоном його потрібно оформити належним чином. Необхідно зазначити, що для кожної країни дана процедура може відрізнятися - апостиль на довідку про несудимість або її консульська легалізація.

Ми займаємося послугою «Легалізація довідки про несудимість» вже не перший рік і можемо з легкістю Вам порадити правильний порядок легалізації, а також допомогти з оформленням документів.

Процедура легалізації довідки

Легалізація довідки про несудимість проводитися в МЗС'і України, при цьому штамп легалізації ставиться безпосередньо на оригіналі документа.

Дуже часто до нас звертаються з проханням легалізувати копію довідки про несудимість, в цьому випадку варто зауважити, що якщо від Вас вимагають легалізовану копію довідки про несудимість - для цього потрібно пройти наступну процедуру:

  • легалізація оригіналу
  • засвідчення копії (можливо з перекладом)
  • легалізація копії

Вартість і терміни

Нижче зазначена вартість повної процедури по легалізації довідки про несудимість поетапно.

ПослугаВартість
МЗС450 грн
700 грн
Переклад і засвідчення120 грн (англ) + 155 грн
Мінюст + МЗС700 грн
950 грн

*ціна не являється публічною офертою.
**Терміни розгляду документів Міністерствами і Посольствами можуть бути збільшені.

Безкоштовна доставка!

Отримайте доставку документів по Києву БЕЗКОШТОВНО*!

*безкоштовна доставка документів здійснюється по Києву до станції метро.

Порада по легалізації

Після того, як легалізований оригінал документа переклад підшивати потрібно не до копії, а до оригіналу, і далі легалізувати цей переклад - така процедура називається подвійна легалізація.

Подвійна легалізація довідки про несудимість

Виходячи з нашої багаторічної практики більшість країн світу, що не підписали Гаазьку конвенцію, приймають довідки про несудимість оформлені саме через подвійну легалізацію. Лише в деякі країни проходить одинарна легалізація (на оригіналі). Однією з таких країн є Бразилія, яка не приймає переклад зроблений в Україні, а після штампа МЗС документ подається відразу в посольство.

Ще кілька корисних порад

  • Обмеження за терміном. Довідка про несудимість має термін дії (залежно від приймаючого органу - до 6 місяців). Тому, обов'язково візьміть це до уваги і по можливості займіться оформленням довідки ближче до дати її надання за кордоном.
  • Яка довідка підійде? В Україні видається 2 типу довідок про несудимість - з гербовою печаткою і з печаткою «для довідок» (приклади цих документів, а також замовити довідку про несудимість ви можете у нас на сторінці: https://jurklee.ua/uk/spravka_o_nesudimosti/) .

З практики підготовки документів нашим клієнтам для використання довідки про несудимість за кордоном - найкраще оформляти довідку з гербовою печаткою. Багато органів не приймають довідки з печаткою «для довідок»?

Подивитися як виглядає легалізація довідки про несудимість є можливість на сторінці «Легалізація документів», там надані скани легалізацій різних документів.

ОАЕ

Легалізація документів для ОАЕ

КИТАЙ

Легалізація документів для Китаю

ІРАК

Легалізація документів для Іраку

БРАЗИЛІЯ

Легалізація на документи для Бразилії

МАРОККО

Легалізація на документи для Марокко

ЛІВІЯ

Легалізація на документи для Лівії

Коментарі
16 лют 2016, 12:08
Миша
Добрый день, хотел бы узнать по поводу легализации справки для Катара, сможете сделать?

Здравствуйте, Михаил! Да, сможем Вам помочь. Легализация справки об отсутствии судимости для Катара не отличается от легализации для других стран. Обращайтесь!

16 лют 2016, 12:20
Пашаев Борис

Завантаження...
Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram

Зв'язок через
мессенджери