Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 223-06-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Увага!

З серпня 2016 року легалізація документів для Бразилії здійснюється шляхом проставлення штампа апостиль, детальна інформація на нашій сторінці.

Консульська легалізація документів для Бразилії 

Бразилія не підписала Гаазьку конвенцію про спрощення процедури легалізації документів, саме тому всі документи, видані на території України, повинні бути легалізовані для Бразилії згідно, як з українським, так і міжнародним законодавством.

Наша компанія має великий досвід в наданні послуги «Легалізація для Бразилії» як приватних, так і документів юридичних осіб. На відміну від багатьох компаній, які надають лише послуги з легалізації простих приватних документів, наша компанія може належним чином легалізувати документи для Бразилії будь-якої тематики (офіційні), які можуть знадобитися в подальшій діяльності - будь то робота або ж участь у тендерних торгах на території країни.

Зайнятися легалізацією для Бразилії самостійно або звернутися до експертів?

Оформити замовлення!

Вишліть документи, які необхідно легалізувати і наш менеджер тут же з Вами зв'яжеться!

Зробити замовлення

Займаючись самостійно легалізацією документів для Бразилії, Ви не тільки витрачаєте Ваш дорогоцінний час, а й ризикуєте зробити помилки в оформленні документів. У кращому випадку це може призвести до необхідності все переробляти, витративши при цьому, знову ж таки, свій час і гроші. У гіршому випадку вас чекають проблеми за кордоном (провал ділових переговорів, тендерних торгів, депортація з країни).

Тому ми наполегливо рекомендуємо скористатися послугами професіоналів в цьому питанні, будьте впевнені в правильному оформленні Ваших документів.

З чого почати легалізацію документів для Бразилії?

Процедура розбивається на 3 основних етапи:

  • Для легалізації Ваших документів для Бразилії необхідна довіреність на наших співробітників. Таку довіреність можна оформити як в українського нотаріуса (якщо Ви перебуваєте на території України), так і в консульстві України за кордоном (якщо Ви перебуваєте за межами нашої країни).

  • Наступним етапом легалізації документів є легалізація для Бразилії в міністерствах України, а саме в Міністерстві Юстиції, МЗС чи міністерстві освіти України.

  • Останнім етапом підготовки документів для Бразилії є засвідчення документа в консульському відділі посольства Бразилії в Україні.

Зразки всіх довіреностей Ви можете отримати у наших співробітників через електронну пошту або ж у нас в офісі.

Отримати безкоштовну консультацію з питань легалізації для Бразилії можна за телефонами:

0-800-502-761 

+38 (066) 341 39 39

+38 (096) 020 44 66

+38 (093) 170 06 43

Замовте безкоштовний дзвінок фахівця!

Замовити дзвінок

Як швидко ми можемо оформити Ваші документи для Бразилії?

Терміни оформлення залежать від типу документа - це може бути диплом, свідоцтво про народження, медична довідка або ж папери юридичної особи (свідоцтво про реєстрацію, статут компанії).

Процес легалізації документів проходить два умовні етапи:

  1. Засвідчення в міністерствах. На це потрібно від 2 до 10 робочих днів. Оформляючи легалізацію через нашу компанію Ви завжди можете отримати готові документи в найбільш стислі терміни.

  2. Засвідчення документів в консульстві Бразилії. Зазвичай консульство Бразилії розглядає документи протягом 1-2 робочих днів з моменту подачі заявки. Однак, у разі відсутності консула або уповноваженої особи, термін розгляду заявки може бути продовжений.

Зразок легалізації для Бразилії

МЗС

Мінюст

*Терміни розгляду документів Міністерствами і Посольствами можуть бути збільшені.

Коментарі
09 бер 2016, 02:08
Татьяна
Здравствуйте! Я гражданка Украины. Собираюсь замуж за бразильца. Какие документы для этого нужны? (я нахожусь в Латинской Америке, т.к. моя туристическая виза закончилась и мне надо было выехать на 3 месяца в ожидании нового срока турист. визы) Планирую возвращаться обратно в Бразилию через месяц по турист. визе и выходить замуж

Добрый день, Татьяна! Вам нужно уточнить какие Ваши украинские документы нужны для регистрации брака с гражданином Бразилии. Мы занимаемся легализацией документов, но с подбором документов не занимаемся, ведь в каждом отдельном случае, в каждой стране свои требования. Вам нужно уточнить какие документы нужны, и после этого обратиться к нам для их легализации (в посольстве). Сотрудничество возможно только в этом случае. Обращайтесь!

09 бер 2016, 09:20
Пашаев Борис

17 лют 2015, 11:19
Виктория
Здравствуйте! Я украинка, прописана в Запорожье живу в Бразилии (замужем за бразильцем 4 года) сейчас хочу подать документы на получение гражданства, но не хватает справки о несудимости из Украины. Вы могли бы мне помочь с ее получением и легализацией ( в минюсте, в МИДе и бразильском консульстве в г. Киев)? Заранее благодарна за ответ.

Здравствуйте, Виктория!

Для оформления справки нужны копии паспорта 1,2 страницы и страницы с пропиской. Стоимость 260 грн - 2 дня или 230 грн - 5 дней.
Для того, чтобы ее легализировать нужна доверенность от Вас (ее можно оформить в консульстве Украины в Бразилии).
Легализация МИД 250 грн - 2 дня или 200 грн - 5 дней
Легализация в посольстве 200 грн + консульский сбор 20 долларов

Если Вас все это устраивает - дайте знать, и я вышлю Вам данные для оформления доверенности на наших сотрудников в консульстве Украины в Бразилии.

17 лют 2015, 11:24
Jur Klee

Меня все устраивает. Мне нужен образец доверености. Я гражданка Германиию.Я знаю украинский язык.Училась в украинской школе.

16 вер 2019, 14:18
Беккер Бронислава

Здравствуйте!
Напишите на почту нашему менеджеру olesya.kuzmenko@jurklee.ua и она Вам поможет в данном вопросе. Хорошего дня!

16 вер 2019, 15:18
Пашаев Борис

Завантаження...
Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber, або дотримуйтесь наведеної нижче інструкції:

Крок 1

Збережіть наш номер в адресну книгу телефону:

+380930217892
Бюро легалізації Jur Klee

Крок 2

Відкрийте Viber, знайдіть створений контакт і напишіть нам.

WhatsApp

Натисніть тут, щоб почати чат WhatsApp, або дотримуйтесь наведеної нижче інструкції:

Крок 1

Збережіть наш номер в адресну книгу телефону:

+380930217892
Бюро легалізації Jur Klee

Крок 2

Відкрийте WhatsApp, знайдіть створений контакт і напишіть нам.

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram, або дотримуйтесь наведеної нижче інструкції:

Крок 1

Збережіть наш номер в адресну книгу телефону:

+380930217892
Бюро легалізації Jur Klee

Крок 2

Відкрийте Telegram, знайдіть створений контакт і напишіть нам.

WeChat

Крок 1

Збережіть наш номер в адресну книгу телефону:

+380930217892
Бюро легалізації Jur Klee

Крок 2

Відкрийте WeChat, знайдіть створений контакт і напишіть нам.

Зв'язок через мессенджери