Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Рекрутинг в IT

Будь-яка компанія будується навколо команди. У свою чергу, рівень кваліфікації фахівців має безпосередній вплив на ефективність. Вам потрібно сформувати кращу команду? Компанія Jur Klee разом з командою WE_CHALLENGE знають як це зробити і готові допомогти Вам!

Чому ми рекомендуємо саме цю компанію?

Команда WE_CHALLENGE існує в бізнесі пошуку технологічних талантів, переважно в сфері IT, з часів зародження індустрії. З 2012 року команда організувала 10 хакатонів, 6 конференцій, 14 чемпіонатів для розробників, 4 IT форуми і 21 мітап. У них взяли участь понад 16 000 талановитих розробників.

Робота WE_CHALLENGE складається з наступних етапів:

 • Ви надаєте опис, того, що Ви хочете отримати в результаті;
 • Команда створює список найбільш підходящих кандидатів, який складається з учасників чемпіонатів, рекомендованих суддями, і експертів, які пройшли етапи роботи з розробниками компанії;
 • Представлення кожної вакансії на розгляд;
 • Персональне резюме підходящих кандидатів, які виявили бажання працювати з Вами;
 • Призначення співбесіди.

В результаті Ви отримаєте від 1 до 3 резюме підходящих кандидатів протягом першого тижня роботи за Вашою заявкою.

Ключові особливості роботи з WE_CHALLENGE

Отримати консультацію!

 

Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

WE_CHALLENGE впевнені, що витрачати по 12 годин робочого часу на співбесіди з кандидатами, які в результаті Вам не підійдуть - неправильно.

Компанія прекрасно розуміє, яка ціна репутації в наш час і спілкуючись з кандидатами від Вашого імені, ми зробимо все, щоб берегти Вашу репутацію.

Принцип індивідуального підходу дозволяє виділити кілька переваг роботи з командою WE_CHALLENGE

 1. Відсутність необхідності оплачувати роботу трьох-чотирьох менеджерів на постійній основі, що дозволить Вам заощадити кошти;
 2. Зниження ризику відмови кандидата, що Вам сподобався. Всі кандидати працюють тільки з WE_CHALLENGE, інші агентства не беруть участі в процесі прийняття рішень;
 3. Збереження репутації Вашої організації, компанія робить все, щоб кандидат формував свою думка про вакансію на основі інформації з різних джерел.

Ідея та підхід

Справжня мотивація народжується з віри в ідею. Гроші не завжди визначають те, чим займатиметься людина. Виклик, нестандартне завдання, прагнення до самореалізації - ці, і багато інших чинників підштовхують талановитих, творчо налаштованих фахівців до участі в проектах.

Безумовно, матеріальна винагорода також важлива, як і умови праці, але в основі стоїть атмосфера успіху і продуктивної діяльності, віра у важливість тієї справи, якою займається людина. WE_CHALLENGE працює з компаніями, які поділяють цей підхід і готові до його реалізації. Як підсумок, ком'юніті компанії формується з висококласних фахівців орієнтованих саме на такі компанії.

Ком'юніті WE_CHALLENGE це:

 • Розробники, готові кинути виклик найамбітнішим проектам і завданням;
 • Фахівці, що постійно приділяють неабияку увагу своєму розвитку;
 • Переможці та учасники минулих Чемпіонатів, які пройшли складний шлях від учасника до отримання визнання в індустрії

Зв'яжіться з нами, і ми розповімо більше про те, яким чином і як саме Ви зможете використовувати ресурси WE_CHALLENGE для вирішення Ваших завдань по рекрутингу!

Отримати безкоштовну консультацію прямо зараз!
Коментарі
Ви буде першим хто додасть свій коментар.
Додайте свій коментар.
Завантаження...
Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram

Зв'язок через
мессенджери