Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Рекрутинг в IT

Будь-яка компанія будується навколо команди. У свою чергу, рівень кваліфікації фахівців має безпосередній вплив на ефективність. Вам потрібно сформувати кращу команду? Компанія Jur Klee разом з командою WE_CHALLENGE знають як це зробити і готові допомогти Вам!

Чому ми рекомендуємо саме цю компанію?

Команда WE_CHALLENGE існує в бізнесі пошуку технологічних талантів, переважно в сфері IT, з часів зародження індустрії. З 2012 року команда організувала 10 хакатонів, 6 конференцій, 14 чемпіонатів для розробників, 4 IT форуми і 21 мітап. У них взяли участь понад 16 000 талановитих розробників.

Робота WE_CHALLENGE складається з наступних етапів:

 • Ви надаєте опис, того, що Ви хочете отримати в результаті;
 • Команда створює список найбільш підходящих кандидатів, який складається з учасників чемпіонатів, рекомендованих суддями, і експертів, які пройшли етапи роботи з розробниками компанії;
 • Представлення кожної вакансії на розгляд;
 • Персональне резюме підходящих кандидатів, які виявили бажання працювати з Вами;
 • Призначення співбесіди.

В результаті Ви отримаєте від 1 до 3 резюме підходящих кандидатів протягом першого тижня роботи за Вашою заявкою.

Ключові особливості роботи з WE_CHALLENGE

Отримати консультацію!

 

Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

WE_CHALLENGE впевнені, що витрачати по 12 годин робочого часу на співбесіди з кандидатами, які в результаті Вам не підійдуть - неправильно.

Компанія прекрасно розуміє, яка ціна репутації в наш час і спілкуючись з кандидатами від Вашого імені, ми зробимо все, щоб берегти Вашу репутацію.

Принцип індивідуального підходу дозволяє виділити кілька переваг роботи з командою WE_CHALLENGE

 1. Відсутність необхідності оплачувати роботу трьох-чотирьох менеджерів на постійній основі, що дозволить Вам заощадити кошти;
 2. Зниження ризику відмови кандидата, що Вам сподобався. Всі кандидати працюють тільки з WE_CHALLENGE, інші агентства не беруть участі в процесі прийняття рішень;
 3. Збереження репутації Вашої організації, компанія робить все, щоб кандидат формував свою думка про вакансію на основі інформації з різних джерел.

Ідея та підхід

Справжня мотивація народжується з віри в ідею. Гроші не завжди визначають те, чим займатиметься людина. Виклик, нестандартне завдання, прагнення до самореалізації - ці, і багато інших чинників підштовхують талановитих, творчо налаштованих фахівців до участі в проектах.

Безумовно, матеріальна винагорода також важлива, як і умови праці, але в основі стоїть атмосфера успіху і продуктивної діяльності, віра у важливість тієї справи, якою займається людина. WE_CHALLENGE працює з компаніями, які поділяють цей підхід і готові до його реалізації. Як підсумок, ком'юніті компанії формується з висококласних фахівців орієнтованих саме на такі компанії.

Ком'юніті WE_CHALLENGE це:

 • Розробники, готові кинути виклик найамбітнішим проектам і завданням;
 • Фахівці, що постійно приділяють неабияку увагу своєму розвитку;
 • Переможці та учасники минулих Чемпіонатів, які пройшли складний шлях від учасника до отримання визнання в індустрії

Зв'яжіться з нами, і ми розповімо більше про те, яким чином і як саме Ви зможете використовувати ресурси WE_CHALLENGE для вирішення Ваших завдань по рекрутингу!

Отримати безкоштовну консультацію прямо зараз!
Коментарі
Ви буде першим хто додасть свій коментар.
Додайте свій коментар.
Завантаження...