Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Витребувати документи в Україні

Документи губляться, горять, потрапляють в біду. Не проблема, їх можна заново витребувати у державного органу. Витребування та відновлення документів - важливий напрямок роботи нашої компанії. Де б ви не знаходилися, фахівці Jur Klee допоможуть отримати дублікат.

Ми допомагаємо громадянам України у відновленні і витребування втрачених паперів. Це буває необхідно через втрату і з інших причин. Ми можемо витребувати свідоцтво про народження та свідоцтво про шлюб.

Витребування втрачених документів - наш профіль

За відновленням паперів треба звертатися до органу, який їх видавав, від організації залежить термін відновлення, вартість та інші тонкощі процедури. Дублікат документів, які можна оформити у РАЦСі:

  • свідоцтво про шлюб;
  • свідоцтво про народження;
  • витребування виписок.

Витребування цивільних документів - популярна послуга. Її замовляють, якщо держорган відмовляється приймати папери радянського зразка. Відновлення потрібно, якщо оригінал свідоцтва, довідки зіпсувався. Іноді простіше оформити дублікат, ніж завіряти документ. Часом є сенс витребувати документ заради актуальної дати видачі.

Отримати безкоштовну консультацію з відновлення свідоцтв можна за телефоном:

0-800-502-761

Замовте безкоштовний дзвінок фахівця!

Як відбувається відновлення або витребування документа:

  • Звертаєтеся до нас по Скайпу або телефону.
  • Даєте інформацію про людину, на якого був оформлений документ, що вимагає відновлення. А також дані про назву, дату і органі видачі.
  • Для відновлення оформляєте довіреність на нашого співробітника, текст дамо. Якщо ви в Україні, для її отримання звертаєтеся до нотаріуса. Якщо за кордоном, то до нотаріуса за кордоном (документ доведеться апостилювати) або в українське консульство.
  • Робите передоплату у розмірі 50% за витребування або відновлення.
  • Ми готуємо дублікат і надсилаємо клієнту скан. Якщо все добре, ви оплачуєте залишок 50%, ми відправляємо папір і номер накладної.

Чому до нас варто звертатися за дублікатами документів

Іноді немає сенсу їхати в інше місто заради відновлення або витребування паперів. Це не вписується в плани і треба розбиратися, куди подати заяву на відновлення. Професіонали впораються краще!

  • Ми займаємося витребуванням документів багато років.
  • Здійснюємо витребування і відновлення в короткі терміни.

Щоб витребування документа пройшло успішно, не потрібно присутність заявника. Це важливо для осіб, що живуть за межами нашої держави. Відновлення свідоцтва про народження може знадобитися для шлюбу за кордоном, отримання громадянства, спадщини, оформлення паспорта та пенсійного документа.

Наші співробітники нададуть спектр послуг по витребуванню і відновленню паперів. Ми зробимо це уважно, при необхідності поставимо печатку апостиля. Звертайтеся за відновленням в Jur Klee!

Коментарі
17 жов 2022, 23:50
данило
добрий день! я втратив своє свідоцтво про повну загальну середню освіту, хочу його відновити та нажаль не пам'ятаю серію та номер документа. я можу надати інформацію про навчальний заклад та рік завершення, також у мене є паспорт громадянина україни та свідоцтво про базову середню освіту. тимчасово знаходжусь за кордоном. скажіть будь ласка, чи можна отримати цей документ через представника (вас) чи тільки особисто?

Доброго дня.
Наша компанія не займається повторним отриманням освітніх документів. Але, маємо бажання допомогати нашим співвітчизникам, які вимушено знаходяться закордоном.Тому, якщо Ваш заклад знаходиться в Києві, можемо спробувати отримати дублікати по довіреності від власника документів.
Деталі Ви можете уточнити звернувшись до керівника відділу обслуговування клієнтів Ганни Ткаченко
anna.tkachenko@jurklee.ua

18 жов 2022, 13:13
Пашаев Борис

03 тра 2022, 21:03
Татьяна
Здравствуйте, мое свидетельство о рождении было утрачено , документы были перенесены в город Старобельск. Есть ли возможность восстановления? Живу за границей .

Добрый день
Напишите, пожалуйста, Ваш запрос менеджеру на почту irina.mandryk@jurklee.ua
Уточним возможность Вам помочь

04 тра 2022, 10:45
Пашаев Борис

30 кві 2022, 11:59
Лиляна
Добрый день! Можно ли истребовать свидетельства о рождении моего отца, а также его родителей ( моих бабушки и дедушки) и свидетельства об их браке ( Винницкая обл) . Я проживаю в России

Добрый день
Напишите, пожалуйста, Ваш запрос менеджеру на почту alla.soga@jurklee.ua
Уточним возможность Вам помочь

02 тра 2022, 09:47
Пашаев Борис

27 кві 2022, 09:29
Яна
Добрий день! Потрібен дублікат свідоцтва про народження. Живу в Польщі, в Україну виїхати за отриманням документа не можу. Дякую за відповідь

Доброго дня!
Повторне отримання свідоцтва можливе по довіреності від власника документа. Надішліть, будь ласка, свій запит нам на електрону пошту anna.tkachenko@jurklee.ua
У відповідь надішлемо повну інформацію з уточненням термінів та вартості.

27 кві 2022, 10:12
Пашаев Борис

15 бер 2020, 22:58
Андрей
Здравствуйте. Украли все документы с барсеткой. Мне нужно восстановить свидетельство о рождении. Я родом с Крыма. Но прописка Ивано Франковская. И смогу ли я восстановить паспорт без СОР. Ф

Здравствуйте, Андрей! Так как Крым оккупированная территория нам нужны основные данные по свидетельству на украинском языке для уточнения наличия их в реестре, вышлите их на почту irina.mandryk@jurklee.ua. Также для восстановления свидетельства нам нужна доверенность от собственника документа, без нее мы не сможем получить повторное свидетельство, но без паспорта, насколько нам известно, нотариус доверенность не оформит. Восстановлением паспорта, мы к сожалению, не занимаемся, Вам следует обратиться в компетентные органы. Спасибо за Ваш вопрос, хорошего дня!

16 бер 2020, 10:05
Пашаев Борис

10 січ 2019, 14:11
Татьяна
Добрый день!! как восстановить свидетельство о браке после развода? Какие документы для этого нужны?

Здравствуйте, Татьяна!

Если брак уже не действителен, то можно истребовать только выписку о браке, само свидетельство уже нельзя восстановить. Напишите на почту нашему менеджеру elena.kovalchuk@jurklee.ua и она Вам поможет в данном вопросе. Хорошего дня!

10 січ 2019, 14:24
Пашаев Борис

12 вер 2018, 11:10
Владимир
Добрый день,

У меня есть один вопрос. Я родился в 1974 в Севостополе, пропиcан в Полтаве. У меня еще старое советское свидетельство рождения на руках. Как мне его можна поменять на новое украинское? А потом надо апостиль
Буду благодарен за ответ!

Здравствуйте, Владимир!
Для смены свидетельства нужно уточнить его наличие в реестре. Напишите на почту нашему менеджеру irina.mandryk@jurklee.ua и она Вам поможет в данном вопросе. Хорошего дня!

12 вер 2018, 11:35
Пашаев Борис

05 вер 2018, 16:59
Наталия, Франция.
Хочется сказать большое спасибо Jurklree за отличную работу.
Отдельная благодарность менеджеру Мандрик Ирине за помощь и терпение.

21 сер 2018, 14:39
anja
Доброго дня мені потрібно свідоцтво про народження діда і баби

Доброго ранку, Анна. Напишіть на пошту нашого менеджера olesya.kuzmenko@jurklee.ua і вона Вам допоможе в цьому питанні. Гарного дня!

21 сер 2018, 15:42
Пашаев Борис

Завантаження...