Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

На жаль! - Пропозицію від нашої компанії доводиться писати під час кризи та економічної війни в наших країнах. Не дивно, що попит на нерухомість за кордоном серед громадян України зараз різко збільшився. Запити на купівлю квартир в Барселоні виросли буквально в 2-3 рази. Користуються попитом зараз недороге житло в Барселоні з 1-2 спальнями вартістю в 70-100 тисяч євро. Люди перестраховуються. І їх не можна засуджувати через відсутність патріотизму.

Нехай краще політики розбираються в тому, хто не правий і що робити, а простим громадянам треба думати як рятувати гроші під час гіперіфляціі і як забезпечити «запасний аеродром» собі і своїм дітям.

Вкласти гроші в нерухомість - один з методів зберегти і примножити капітал.

Особливо затребувані такі напрямки як Москва, де зараз купують нерухомість багато українських чиновників, а також сонячні країни Європи з доброзичливим населенням: Італія, Португалія, Іспанія.

При цьому за співвідношенням ціна-якість - рівень життя - дружелюбність населення Іспанія вийшла в 2014 році на перше місце І це не реклама, а констатація даних, які можна перевірити, зайшовши в звіти світової статистики.

Якщо ви вирішили придивитися до Іспанії, не бійтеся бюрократичних процедур. В Іспанії вже кілька років працюють російськомовні фірми, які допоможуть вам влитися в іспанське життя з мінімальними пробуксовками, взявши всі процеси на себе. Чи не буде нескромним сказати, що Dom Catalunya Rusa SL, представлена на просторах Інтернету порталом catalunya.ru - одна з кращих (якщо не найкраща) в Каталонії.

Особливо ціниться в роботі Dom Catalunya прозорість усіх процедур обслуговування (вам не доведеться оплачувати якісь приховані витрати), реальні, а не завищені, ціни, які завжди можна перевірити, доброзичливе обслуговування і високий рівень професіоналізму.

Ну, і в процесі роботи розумієш, що хороші зв'язки з іспанськими фірмами дозволяють клієнту скористатися знижками компанії, які для їхніх клієнтів роблять партнери.

Catalunya.ru — це рішення абсолютно всіх питань, пов'язаних з перебуванням в Іспанії:

  • допомога в купівлі нерухомості за реальними цінами без накруток (на сайті навіть є список сайтів типу нашого «з рук в руки», де ви можете сісти, підібрати нерухомість, а вам допоможуть її придбати
  • оренда туристичних апартаментів
  • ремонтні, будівельні роботи в Іспанії, охоронна система, догляд за будинком. Ми можемо вам побудувати будинок за доступними цінами!
  • купівля готового бізнесу, реєстрація фірми в Іспанії, підбір персоналу. Для відкриття бізнесу треба всього лише 1500 євро для реєстрації і 3000 статутного капіталу (його можна витрачати на потреби фірми) - навіть без потреби отримання ПНЖ
  • отримання ПНЖ в Іспанії, легалізація документів
  • відкриття рахунку в банку, допомога в отриманні іпотеки, оформлення договорів страхування
  • адміністрування, податкові процедури, декларації для нерезидентів
  • представництво в податкових, адміністративних органах, витребування всіх документів
  • допомога в роботі з кращими клініками Барселони (листування, переклад, супровід) - на випадок, якщо ви поребуєте в лікуванні за кордоном. Ціни Іспанії нижче німецьких на 30%, а клініки Барселони входять до числа кращих у світі.
  • допомога в отриманні вищої освіти за кордоном, Є варіанти безкоштовного навчання за програмою «Еразмус плюс»

Компанія «Dom Catalunya Rusa SL» зареєстрована в Іспанії, занесена до реєстру Торгової палати Іспанії і є офіційним партнером агентства «Jur Klee».

Фірма має великий досвід з клієнтами, і реально допоможе врегулювати всі бюрократичні та інші процедури, пов'язані з переїздом або перебуванням в Іспанії. Лояльні ціни, компетентність, знання місцевих особливостей - те що відрізняє наших «іспанців». Крім того, на самому сайті ви щодня знайдете новини Іспанії, обговорення актуальних тем, переклади законів, коментарі експертів зі складних питань. На сайті зібрано вже близько 4 тисяч статей про Каталонію.

Живіть в Іспанії комфортно! Звертайтеся до «Dom Catalunya»!

Контакти:

сайт: Catalunya.ru

скайп: Catalunya.ru

Телефон: + (34) 640 646 587 (з 9.00 до 13.00 по Європі) дзвонити краще з картки life:) - там тариф 1 грн за хвилину

електронна пошта costabrava@catalunya.ru, info@catalunya.ru

Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram

Зв'язок через
мессенджери