Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Увага!

Починаючи з квітня 2015 року дитячий проїзний документ оформленню не підлягає. Дана сторінка носить загальнооствітній характер.

Отримати дитячий проїзний документ

Плануєте поїхати відпочивати за кордон з неповнолітньою дитиною? Отже, вам необхідно оформити дитячий проїзний, його ще називають закордонним паспортом для дитини.

Які можливості надає оформлення дитячого проїзного документа? Він дає можливість дитині залишати Україну і назад в'їжджати на її територію.

Тому, якщо Вам потрібно отримати цей документ, але немає часу ні у Вас, ні у Вашої дитини на його оформлення - замовте послугу прямо зараз скориставшись онлайн-формою нижче або зателефонуйте за номером, що знаходиться в кінці сторінки!

Які документи для цього потрібні?

Щоб оформити проїзний документ на дитину вам знадобляться наступні документи:

  • Нотаріально засвідчена заява обох батьків;
  • Паспорт України одного з батьків, з ким проживає дитина;
  • Оригінал і копія свідоцтва про народження дитини;
  • 4 фотографії дитини, стандартного розміру 3,5 на 4,5.

Всю іншу роботу зробимо ми!

Також важливо знати!

Дитячий проїзний документ в Україні оформляється на термін три роки. Якщо вашій дитині 16 років, то дійсним він буде тільки до виповнення їй 18 років.

Є варіант, коли дітей вписують у закордонний паспорт батьків, але в цьому випадку проїзний документ дитини має ряд переваг:

  • він дозволяє виїжджати не тільки з батьками, а з нотаріально засвідченим батьківським дозволом з іншими дорослими (рідними, керівниками спортивних секцій та інших осіб);
  • не в усіх країнах дозволено перетинати кордон за умови, що ваш неповнолітній син або дочка вписані в закордонний паспорт, чого не можна сказати про проїзний документ дитини.

Для виїзду за кордон, крім дитячого проїзного, обов'язково має бути юридично засвідчений дозвіл одного або двох батьків, залежно від ситуації.

Вам також може бути цікаво:
Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram

Зв'язок через
мессенджери