Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 223-06-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Бюро перекладів Україні

Київський центр перекладів належить до компанії "JUR KLEE", яка стрімко розвивається. Наша агентство, організоване в 2009 році, намагається поєднати якісне обслуговування клієнтів, відміну якість роботи та лояльну цінову політику.

Якщо Вам потрібно перекласти документ юридичного, технічного, медичного характеру - Ви можете без роздумів звернутися в наше Бюро перекладів. Ми спеціалізуємося на швидкому та якісному перекладі на більш ніж 40 мов світу.

Вартість перекладу документів

Всю детальну інформацію стосовно вартості перекладу з / на будь-яку мову світу Ви можете переглянути за цим посиланням.

Для того, щоб надіслати документи для перекладу заповніть та надішліть форму нижче - «Розрахувати вартість!», І ми найближчим часом з Вами зв'яжемося.

Принципи роботи нашого Бюро Перекладів

Розрахувати вартість!

Ви можете відразу відправити нам текст або вказати розмір і ми прорахуємо вартість Вашого перекладу.

Розрахувати вартість

  - обов’язкові поля

Ми цінуємо свої стандарти роботи, яким слідуємо і постійно вдосконалюємо. Вимоги клієнта для нас понад усе, саме тому ми розробили свої принципи роботи:

  • кваліфікована допомога в організації оптимальних умов документаційного постачання бізнесу, освіти і науки на 40 мовах;
  • кадрова політика бюро перекладів, яка включає відбір на конкурсній основі позаштатних співробітників, носіїв мови, які надають послуги перекладу. Штат включає фахівців із значним досвідом роботи та спеціалізацією в кожній окремій галузі;
  • агентство надає фінансові гарантії якості послуг у сфері технічних, юридичних, медичних перекладів та локалізації веб-сайтів;
  • агентство "JUR KLEE" - це не тільки якісні послуги перекладача, будь то носій мови або позаштатний співробітник, це ще й гарантія виконання перекладів в обумовлені терміни та юридичний супровід кожного замовлення;
  • бюро перекладів гарантує конфіденційність інформації в процесі здійснення перекладу. Звернувшись за допомогою в наш центр, клієнт може бути впевнений у тому, що всі дані захищені угодою про нерозголошення інформації.

Команда, об'єднана партнерським духом

Сильна сторона нашого бюро перекладів - це професійні штатні і позаштатні перекладачі, редактори, коректори, менеджери, верстальники, юристи, маркетологи, бухгалтери, кур'єри.

Високий професіоналізм співробітників забезпечує якісне виконання переказів в юридичній сфері, технічної, медичної, перекладі як простих документів - паспорт, диплом про освіту та ін., Так і величезного пакету документів для тендера та інших цілей. Надаване юридичний супровід оброблених нашим бюро документів, дає можливість класифікувати нас як бюро перекладів різної документації і як надійного помічника під час процедури легалізації вищезазначених документів у відомствах країни і за її межами.

Наше агентство перекладів працює за такою системою:

Наше агентство перекладів визначає наступний алгоритм виконання замовлень:

  • Вибір фахівця, з урахуванням спеціалізації та досвіду виконання аналогічних робіт. Специфіка окремих замовлень припускає той факт, що його може якісно виконати виключно носій мови.
  • Глибокий аналіз кожного окремого випадку, вивчення термінології та стилю викладу співробітниками бюро перекладів.
  • Наші послуги, крім виконання перекладів, включають роботу редактора і коректора над виконаною роботою.
  • Наше бюро перекладів, крім послуг перекладача, надає професійну верстку виконаного матеріалу. Наше агентство перекладів обробляє матеріал будь-якої складності включаючи комплексні і погано помітні в оригіналі графіки, креслення, схеми. Центр "JUR KLEE" надає також послуги з підготовки макетів, враховуючи бажаний спосіб друку.
  • Наше бюро перекладів надає безкоштовні послуги кур'єра на всіх етапах здійснення переказів.

Отже, виконуючи пошук за запитом "бюро перекладів Київ" або "носій мови Київ", ви можете не роздумуючи довірити оформлення своїх документів нам і скористатися багатим досвідом наших співробітників при вирішенні будь-яких мовних проблем. Наше бюро перекладів, надаючи якісні послуги, допомагає замовникам зрозуміти і бути зрозумілим при вирішенні ділових і життєво важливих проблем. Допомога перекладача - це шанс стати на вірний шлях у реалізації своїх планів будь-яких сферах життя. Звернувшись в наш центр, ви зрозумієте, що висока якість, стислі терміни, відмінний сервіс та лояльні ціни - це реальність, яку можна втілити в життя з нашим бюро!

Коментарі
19 гру 2018, 16:57
Елена
Нужен перевод документов для иммиграции в канаду!!!!! к кому обращатся зп консультацией!!??

Добрый вечер, Елена. Напишите на почту нашему менеджеру irina.mandryk@jurklee.ua и она Вам поможет в данном вопросе. Хорошего дня!

19 гру 2018, 17:18
Пашаев Борис

19 гру 2018, 16:32
Саша
Заказывал перевод документов, город Одесса. Изза доставки почтой дело шло медленнее, но при этом не было ошибок. В прошлые разы приходилось документацию отправлять обратно для исправления и это занимало еще больше времени и ненужные расходы! Рекомендую эту фирму для сотрудничества!
‌ ‌

12 сер 2015, 20:16
Виталий
Огромная благодарность за профессионализм и скорость.Договорились за 10 дней несрочно,а фирма уложилась в 8. Рекомендую и советую много не обзванивать других фирм. Здесь знают свое дело и цена лучшая!!! Здоровья сотрудникам фирмы и благодарных здоровых клиентов!!)))

Завантаження...
Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber, або дотримуйтесь наведеної нижче інструкції:

Крок 1

Збережіть наш номер в адресну книгу телефону:

+380631728559
Бюро легалізації Jur Klee

Крок 2

Відкрийте Viber, знайдіть створений контакт і напишіть нам.

WhatsApp

Натисніть тут, щоб почати чат WhatsApp, або дотримуйтесь наведеної нижче інструкції:

Крок 1

Збережіть наш номер в адресну книгу телефону:

+380631728559
Бюро легалізації Jur Klee

Крок 2

Відкрийте WhatsApp, знайдіть створений контакт і напишіть нам.

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram, або дотримуйтесь наведеної нижче інструкції:

Крок 1

Збережіть наш номер в адресну книгу телефону:

+380631728559
Бюро легалізації Jur Klee

Крок 2

Відкрийте Telegram, знайдіть створений контакт і напишіть нам.

WeChat

Крок 1

Збережіть наш номер в адресну книгу телефону:

+380631728559
Бюро легалізації Jur Klee

Крок 2

Відкрийте WeChat, знайдіть створений контакт і напишіть нам.

Зв'язок через мессенджери