Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Бюро перекладів Україні

Бюро перекладів входить до складу успішної компанії JUR KLEE, яка була створена в 2009 році. Враховуючи тенденції сучасного світу, агентство органічно поєднує в собі культуру обслуговування клієнтів, лояльну цінову політику і відмінну якість роботи.

Наша компанія пропонує повний юридичний супровід будь-якого замовлення та фінансову гарантію якості своїх послуг, наданих в обумовлені терміни. Ми гарантуємо конфіденційність інформації, отриманої в процесі виконання роботи, шляхом підписання угоди про її нерозголошення.

Якщо необхідно перекласти документ технічної, юридичної або медичної тематики, без роздумів звертайтеся в наше агентство. Ми пропонуємо якісний переклад документів на більш, ніж сорок мов світу.

Вартість перекладу документів

Всю детальну інформацію щодо вартості документів з/на будь-яку мову світу Ви можете переглянути за цим посиланням

Для того, щоб надіслати документи для перекладу заповніть і відправте форму нижче - "Розрахувати вартість!", і ми найближчим часом з Вами зв'яжемося. Термін виконання замовлення складає від одного робочого дня.

В яких містах і країнах ми працюємо?

Фактично ми знаходимося в Києві, однак сфера діяльності нашого агентства охоплює всі головні міста України, такі як Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, і практично всі країни (106 країн було залучено до роботи в 2018 році). Доставка готових документів здійснюється кур'єрськими службами в будь-яке місто або країну. Детальніше про доставку документів Ви можете дізнатися в розділі Доставка.

Принципи нашого Бюро при перекладі документів

Розрахувати вартість!

Ви можете відразу відправити нам текст або вказати розмір і ми прорахуємо вартість Вашого перекладу.

 

Розрахувати вартість

  - обов’язкові поля

Ми цінуємо свої стандарти роботи, яких ми дотримуємося та постійно вдосконалюємо. Вимоги клієнта для нас понад усе, саме тому ми розробили свої принципи:

 • кваліфікована допомога в організації оптимальних умов документаційного постачання бізнесу, освіти і науки на 40 мовах;
 • кадрова політика бюро перекладів, яка включає відбір на конкурсній основі позаштатних співробітників, носіїв мови, які надають послуги перекладу документів. Штат включає фахівців зі значним досвідом роботи і спеціалізацією в кожній окремій галузі;
 • агентство надає фінансові гарантії якості послуг у сфері технічних, юридичних документів, медичних перекладів і локалізації веб-сайтів
 • агентство JUR KLEE - це не тільки якісні послуги перекладача, носія мови або позаштатного співробітника, це ще й гарантія виконання перекладів документів в обумовлені терміни і юридичний супровід кожної замовлення;
 • бюро перекладів гарантує конфіденційність інформації в процесі здійснення перекладу документу. Звернувшись за допомогою в наш центр, клієнт може бути впевнений у тому, що всі дані захищені угодою про нерозголошення інформації.

Система роботи JUR KLEE

Наше агентство працює за наступною схемою виконання замовлень:

 1. Підбір фахівця з урахуванням його спеціалізації і досвіду виконання аналогічних завдань. Специфіка деяких робіт передбачає можливість якісного виконання тільки носіями мови.
 2. Поглиблений аналіз конкретного звернення, вивчення співробітниками бюро термінів і стилістики написання.
 3. Наші послуги, крім виконання перекладу документів, включають роботу коректора і редактора над кожним замовленням.
 4. Ми надаємо професійну верстку готового матеріалу, а також обробку матеріалів будь-якої складності, включаючи погано розбірливі оригінали креслень, схем і графіків.
 5. Центр JUR KLEE готовий надати послуги з підготовки макета з урахуванням бажаного способу друку.
 6. Наше агентство перекладів безкоштовно надає кур'єра на будь-якому етапі виконання перекладу документу.

Надаючи послуги найвищої якості, ми допомагаємо замовнику з вирішенням життєво важливих і ділових питань. Допомога наших перекладачів - це шанс стати на правильний шлях реалізації своїх цілей в будь-яких життєвих сферах. Звернувшись в бюро перекладів JUR KLEE, Ви переконаєтеся, що відмінна якість, короткі терміни виконання, відмінний сервіс та доступна ціна можуть поєднуватися в життєвій реальності за допомогою нашої компанії!

Коментарі
24 січ 2019, 15:51
Демидов Михаил
Добрый вечер! Делаете ли Вы перевод документов на японский язык? Спасибо!

Здравствуйте, Михаил!

Мы переводим документы на японский язык, стоимость 400 грн за номинальную страницу. Напишите на почту нашему менеджеру irina.mandryk@jurklee.ua и она Вам поможет в данном вопросе. Хорошего дня!

24 січ 2019, 16:33
Пашаев Борис

24 січ 2019, 15:46
Мария
Спасибо за переводы! Долго искала бюро переводов в Харькове, по почте работать долго, но попробовала сотрудничество с Юркли и довольна результатом в нескольких крупных проектах!!!

19 гру 2018, 16:57
Елена
Нужен перевод документов для иммиграции в канаду!!!!! к кому обращатся зп консультацией!!??

Добрый вечер, Елена. Напишите на почту нашему менеджеру irina.mandryk@jurklee.ua и она Вам поможет в данном вопросе. Хорошего дня!

19 гру 2018, 17:18
Пашаев Борис

19 гру 2018, 16:32
Саша
Заказывал перевод документов, город Одесса. Изза доставки почтой дело шло медленнее, но при этом не было ошибок. В прошлые разы приходилось документацию отправлять обратно для исправления и это занимало еще больше времени и ненужные расходы! Рекомендую эту фирму для сотрудничества!
‌ ‌

12 сер 2015, 20:16
Виталий
Огромная благодарность за профессионализм и скорость.Договорились за 10 дней несрочно,а фирма уложилась в 8. Рекомендую и советую много не обзванивать других фирм. Здесь знают свое дело и цена лучшая!!! Здоровья сотрудникам фирмы и благодарных здоровых клиентов!!)))

Завантаження...