Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Все про послугу віддаленого відео-перекладу

Технології з кожним днем розвиваються все більш інтенсивно. Зараз дуже складно знайти сферу життя людини, у якій не застосовуються технології. Технологічний процес увірвався і в перекладацьку галузь. На сьогоднішній день все більшою популярністю стала користуватися нова послуга – віддалений відео-переклад. Що означає дана послуга і в чому її особливість – про це буде йти мова далі в статті.

Що таке віддалений відео-переклад?

Усний віддалений відео-переклад – це абсолютно новий підвид усного перекладу. Зараз найбільшою популярністю ця послуга користується в Америці. Ця послуга – це дуже зручне рішення у тому випадку, коли необхідно провести швидку ділову зустріч, переговори або конференцію між міжнародними партнерами. Без віддаленого відео-перекладу просто не обійтися в ситуації, коли немає можливості запросити перекладача на особисту зустріч (наприклад, така ситуація може виникнути в поїздці, при перельоті і т.д.).

Як відбувається процес віддаленого відео-перекладу?

Ця послуга в перекладацькій діяльності дозволяє вам спілкуватися з іноземним співрозмовником таким чином, як ніби він знаходиться перед вами і розуміє вашу мову. При відео-зустрічі процесом керує професійний перекладач, який знає всі особливості бізнес-процесу. Спеціаліст перекладає всі ваші слова і доносить до іноземного співрозмовника всю інформацію. Крім цього, перекладач доносить і всі ваші емоції.

Відбувається віддалений відео-переклад за допомогою спеціальної технології відеоконференції. Ця технологія дозволяє проводити зустріч з іноземними партнерами навіть якщо перекладача немає поруч. В цьому випадку перекладач може перебувати навіть не в одній країні з вами.

Щоб передати ваше зображення і голос, перекладачеві потрібен екран телевізора або ПК, а також невелика камера і мікрофон. Таке ж обладнання застосовується і для передачі зображення, голосу самого перекладача. У деяких випадках перекладач може бути не один (в такій ситуації це буде обов'язково узгоджено).

Отримайте
безкоштовну консультацію!