Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 223-06-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Працевлаштування в Китаї

Китай - це перш за все величезні можливості, особливо для освічених людей, знання яких підтверджені міжнародними сертифікатами. Кваліфікованим фахівцям китайські держ. корпорації готові платити зарплату в півтора - два рази вищу, ніж у Західній Європі. Для швидшого розвитку економіки Китаю потрібні фахівці у всіх галузях промисловості.

Чому варто віддати перевагу роботі в Китаї

"Довгий юань" настільки привабливий, що в Китаї вже сформувалася справжня "німецька діаспора". Це перш за все інженери, чиї знання виявилися не затребуваними у Німеччині, та їх сім'ї. Молоді німецькі фахівці вважають, що краще попрацювати в Китаї і повернутися до 35-40 років до ЄС забезпеченою людиною. Та й досвід роботи у найбільших міжнародних компаніях зайвим не буває.

Працюють в Китаї і українці. Перш за все, йдеться про українських пілотів, які до цього працювали на міжнародних рейсах. Але в Китаї цінується будь-який сертифікат про освіту, що має статус міжнародного. При цьому, середня зарплата в Китаї вже давно набагато вища, ніж в Україні. А профільні фахівці можуть заробити ще більше.

Для того, щоб знайти хорошу роботу в Китаї зовсім не обов'язково бути інженером або пілотом. Добре заробляють і гуманітарії. Завжди є вакансії для вчителів англійської мови у дитячі садки з поглибленим вивченням цієї мови.

Викладачі англійської, які підтвердили свій рівень відповідними дипломами, можуть влаштуватися працювати до елітного навчального закладу з хорошими зарплатами, взагалі не розуміючи ні слова китайською мовою.

До речі, діти заможних китайців, нерідко, другою іноземною мовою вибирають російську, через те, що у їх батьків на пострадянському просторі вже є налагоджений бізнес.

Особливості працевлаштування, роботи та проживання в Китаї

Китайці прекрасно усвідомлюють, що жити в сучасному Китаї - це стрес для іноземця. І радикально, у китайському стилі, вони підійшли до вирішення проблеми. У будь-якому китайському мегаполісі є мікрорайон для іноземців. Зі своїми магазинами, барами та салонами краси, де розуміють англійську мову.

З плюсів: завжди можна знайти з ким поговорити. Крім українців, там живе багато вихідців з Далекого Сходу Росії. Також там проживають заможні інженери з країн ЄС, з якими теж можна познайомитися.

З мінусів: ціни у таких мікрорайонах теж європейські, вони вищі ніж в Україні або звичайних китайських супермаркетах. Тому, якщо першорядним завданням є заробіток, то краще якомога раніше почати вивчати китайську мову і переїжджати до районів, де живуть звичайні китайці. Там можна дешево зняти кімнату або квартиру, але їх стан досить сумнівний. Наприклад, майже повсюдно є таргани.

Сам процес влаштування на роботу починається задовго до переїзду в Китай. Громадянин України повинен спочатку знайти роботодавця, оформити ліцензію на роботу і тільки потім подавати на робочу візу типу Z у китайському посольстві.

Незважаючи на бюрократичні зволікання, при наявності підтвердженого роботодавцем робочого місця, віза видається всім. В Україні процедура отримання ліцензії, а потім і робочої візи, може затягнутися надовго, тому, потрібно запастися терпінням. Китай дотримується бюрократичних процедур ще більш скрупульозно, ніж Сполучені Штати.

Після приїзду в країну, не слід розраховувати на те, що роботодавець з ентузіазмом візьметься вирішувати всі ваші проблеми. Тому, найкраще якомога швидше познайомитися з трудовим мігрантом, який вже освоївся в країні. У мікрорайоні для іноземців це зробити досить просто. До того ж, більшість трудових мігрантів зі Східної Європи спочатку селяться в гуртожитках.

Допоможемо підготувати документи

Як було зазначено вище, китайська бюрократія може відлякати навіть дуже терплячого українця ще на стадії отримання ліцензії та візи. Компанія Jur Klee має великий досвід у підготовці документів для Китаю і допоможе виконати переклади, а також легалізувати всі необхідні для працевлаштування документи.

Отримайте безкоштовну консультацію про легалізацію для Китаю!
Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber, або дотримуйтесь наведеної нижче інструкції:

Крок 1

Збережіть наш номер в адресну книгу телефону:

+380930217892
Бюро легалізації Jur Klee

Крок 2

Відкрийте Viber, знайдіть створений контакт і напишіть нам.

WhatsApp

Натисніть тут, щоб почати чат WhatsApp, або дотримуйтесь наведеної нижче інструкції:

Крок 1

Збережіть наш номер в адресну книгу телефону:

+380930217892
Бюро легалізації Jur Klee

Крок 2

Відкрийте WhatsApp, знайдіть створений контакт і напишіть нам.

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram, або дотримуйтесь наведеної нижче інструкції:

Крок 1

Збережіть наш номер в адресну книгу телефону:

+380930217892
Бюро легалізації Jur Klee

Крок 2

Відкрийте Telegram, знайдіть створений контакт і напишіть нам.

WeChat

Крок 1

Збережіть наш номер в адресну книгу телефону:

+380930217892
Бюро легалізації Jur Klee

Крок 2

Відкрийте WeChat, знайдіть створений контакт і напишіть нам.

Зв'язок через мессенджери