Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Як замовити довідку про несудимість онлайн в Україні?

Довідка про несудимість являє собою важливий документ, в якому зазначено, що громадянин ніколи у своєму житті не ніс кримінальну відповідальність. Її потрібно подавати в багато органів при здійсненні різних процедур щодо виїзду за кордон, усиновлення та іншого. Є два варіанти довідки — повна і скорочена. Скорочена несе інформацію про відсутність судимості або її наявності. У повній версії прописані відомості про те, що людина притягувалася до кримінальної відповідальності, про наявні обмеження щодо отримання тієї чи іншої посади, від'їзду в іншу країну та інші важливі факти. Щоб вирішити питання з отриманням документа під час карантину, можна замовити довідку про несудимість онлайн на нашому сайті, не виходячи з дому.

Чи можна отримати довідку про несудимість онлайн?

Чи можна отримати довідку про несудимість через інтернет? Ми дбаємо про клієнтів, бережемо їх особистий час і здоров'я, тому робимо все можливе, щоб прискорити процес оформлення документа — спростити комунікацію між користувачем і органами вищого рівня, зменшити терміни очікування відповіді від менеджерів. Ми розуміємо, що багато клієнтів-українців перебувають в іншій країні, тому приїхати на батьківщину буде для них важко і втратно за грошима.

Саме тому ми створили послугу — отримання довідки про несудимість онлайн в МВС. Це найзручніший спосіб, який тільки можна собі уявити. Щоб зробити замовлення довідки в режимі онлайн про несудимість, необхідно використовувати спеціально створену для цього форму, створити заявку за всіма правилами, внести туди особисті дані і надіслати все менеджеру. Він перевірить заявку найближчим часом і надішле відповідь у найближчі терміни.

Отримання довідки від 1-го робочого дня!

 

Замовити довідку

Коли потрібна довідка про несудимість?

Довідка про несудимість онлайн в Україні може бути необхідною в наступних випадках:

  • під час отримання візи для від'їзду за кордон;
  • для вступу на серйозну посаду;
  • при усиновленні дитини або оформленні опікунства над нею;
  • для отримання можливості брати участь у тендерах;
  • при оформленні громадянства для нерезидентів України, інше.

Довідка про несудимість онлайн видається на вимогу фізичної особи на підставі законодавства. При цьому важливо знати: онлайн довідка про несудимість видається людям, яким вже виповнилося 14 років.

Як замовити довідку про несудимість онлайн в Україні?

Які документи потрібні для отримання довідки онлайн?

Як можна замовити довідку про несудимість онлайн? Щоб прискорити процес отримання необхідного документа, підготуйте всі документи, які вам можуть знадобитися. Сюди входить фотографія або скан копії вашого паспорта. Відсканувати потрібно першу і другу сторінку, а також сторінку, де вказана підписка. Крім цього ще буде потрібно ІПН. Щоб надіслати онлайн, достатньо завантажити фотографії через спеціальну систему в режимі онлайн. Пам'ятайте, що всі документи є конфіденційною інформацією і не вийдуть за межі сайту.

Як отримати довідку про несудимість онлайн: етапи

Як отримати довідку про несудимість через інтернет? Для цього потрібно зайти на сайт, перед вами відкриється форма для отримання довідки онлайн про несудимість в Україні. Ви зможете заповнити її досить швидко і правильно — для цього пропонується невелика інструкція.

У формі ви побачите такі пункти, які потрібно буде заповнити з особливою ретельністю:

1. Ініціали. Щоб замовити довідку про несудимість в режимі онлайн, ви повинні написати свої справжні ім'я, прізвище та по батькові для ідентифікації вашої особистості. Якщо ви заміжня, потрібно прописати і дівоче прізвище в дужках. Це також стосується і нюансів зміни імені, прізвища з різних причин. Мова заповнення — українська.

2. Мета отримання. Щоб отримати довідку про несудимість через інтернет, вам потрібно знати, для якої мети вона вам потрібна. У цій частині заявки ви знайдете безліч варіантів, серед яких вам просто потрібно вибрати той, який відповідає дійсності. Це може бути оформлення на роботу, на службу в посольство. Також, можливо, вам потрібно отримати візу, щоб поїхати за кордон на навчання, роботу або в гості. У деяких випадках люди хочуть отримати дозвіл на володіння зброєю в мирних цілях — для цього так само потрібно буде взяти довідку про несудимість онлайн, щоб не переступати Закон. Для створення дитячого будинку сімейного типу, усиновлення одного або декількох дітей теж буде необхідний цей документ. І не можна буде без нього працювати з психотропними, наркотичними засобами, вибухонебезпечними речовинами.

Якщо ви не впевнені, чи правильно ви визначили мету для оформлення довідки, то можете звернутися до менеджера за телефоном або ж у письмовій формі на самому сайті. Також можна написати питання на електронну пошту і отримати швидку, точну відповідь.

Як замовити довідку про несудимість онлайн в Україні?

3. Варіант оплати. Перед тим, як отримати довідку про несудимість в Україні онлайн, ви повинні вибрати той спосіб внесення оплати, який вам підходить найбільше. Це може бути:

  • класичний переказ на карту одного з українських банків;
  • оплата на сайті з невеликою комісією;
  • готівкою — для цього потрібно буде приїхати в офіс;
  • переказ з іншої країни за допомогою будь-якої електронної грошової системи.

4. Контакти. Щоб менеджер зміг вам передзвонити або написати на пошту, не забудьте залишити свій робочий номер телефону або емейл. Фахівець зв'яжеться з вами для того, щоб отримати від вас згоду на підтвердження замовлення і відповісти на питання, якщо вони у вас з'являться.

5. Додаткова інформація. Тут ви можете внести будь-яку важливу додаткову інформацію, яку, на ваш погляд, необхідно знати фахівцям. У деякому випадку вам буде потрібна довідка з уже готовим перекладом або проставленим апостилем. Ось про це і потрібно буде вказати в даній графі.

6. Документи. До заявки не забудьте прикріпити скани документів, про які йшлося вище. Вони повинні бути справжніми, термін їх придатності не повинен підходити до кінця. Пам'ятайте, що без документів вашу заявку розглядати не будуть, оскільки вона буде недійсною і неповноцінною. Якщо ж ви є нерезидентом країни, то є можливість подати замість звичайного паспорта — закордонний паспорт або ж посвідку на проживання.

Тепер ви знаєте, як замовити довідку про несудимість через інтернет. Залишається тільки заповнити форму заявки і надіслати її фахівцям.

Скільки робиться довідка про несудимість онлайн: терміни отримання і вартість

МВС-довідка про несудимість онлайн робиться приблизно 1-5 робочих днів. Є можливість вибрати будь-який час створення довідки. Все залежить від того, як швидко вам потрібно її отримати, наскільки терміновим буде замовлення. Пам'ятайте, що вартість документа безпосередньо буде залежати від термінів, які ви можете встановити самі. Також на ціну документа можуть вплинути і інші фактори, як додаткові нюанси оформлення паперу — проставлення апостиля, здійснення перекладу, інше. Всі питання, які у вас виникли, задавайте менеджерам при особистій розмові або в чаті.

ПослугаТермінВартість**
Витяг3-4 роб. дні*1100 грн.
2 роб. дні*1300 грн.

*терміни вказані без урахування дня замовлення послуги.
**ціни вказані з урахуванням наших послуг.
***ціна не є публічною офертою.
****терміни розгляду документів Міністерством можуть бути збільшені.

*Терміни вказані без урахування дня замовлення послуги

**ціни вказані з урахуванням наших послуг

***ціна не являється публічною офертою

****Терміни розгляду документів Міністерством можуть бути збільшені.

Теги

Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram

Зв'язок через
мессенджери