Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 223-06-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Скільки діє довідка про несудимість

Певна частина наших клієнтів дуже відповідально підходить до процедури підготовки документів. Це, безумовно, правильний крок, адже чим краще підготуватися, чим більше інформації вивчити - тим менше проблем виникне вже на території іншої держави.

Багато інформації клієнти отримують з нашого блогу, частину інформації знаходять на інших інтернет-ресурсах, а також надсилають запити на консультацію з незрозумілих для них питань, які іноді і стають темами сторінок нашого блогу.

Сьогодні ми хочемо розкрити відразу два, тісно пов'язаних між собою питання: скільки дійсна довідка про несудимість і скільки робиться довідка про несудимість.

Скільки робиться довідка про відсутність судимості

Відповідь на питання за скільки по часу можна зробити довідку буде залежати від того куди Ви звернетеся. Наприклад, ми пропонуємо зробити довідку про несудимість за термін від 2 до 14 робочих днів. Практично завжди дані терміни дотримуються, за винятком ситуацій, коли відділ інформаційного забезпечення Поліції України, посилаючись на додаткові перевірки громадянина, може затримати видачу довідки на невизначений термін. Інші компанії можуть пропонувати різні терміни виготовлення довідки, і, відповідно, Ви можете орієнтуватися на них.

У разі, якщо Ви хочете отримати документ самостійно, звернувшись до відповідного відділу Поліції, термін, за який робиться довідка про несудимість, для Вас буде складати до 30 днів*. В цьому випадку отримання документа буде безкоштовним, але термін значно вище ніж в бюро перекладів Jur Klee.

* до 30 днів - це офіційний термін отримання довідки про несудимість, в залежності від відділення видачі довідки термін може змінюватися.

Скільки діє довідка про несудимість

Скільки робиться довідка про несудимість

Друге питання, на яке ми сьогодні відповімо, стосується терміну дії цієї довідки. Отримати документ, це справа одна, а знати до якого моменту він буде дійсний - зовсім інша.

Офіційно у довідки про несудимість терміну дії немає. На документі вказується тільки дата, станом на яку, вказується що власник документа не притягується до кримінальної відповідальності. Ніяких згадок про те, що довідка буде недійсна через деякий час, немає.

Але, тим не менш, на практиці склалася трохи інша ситуація. Різні органи в Україні та за її межами встановлюють свої терміни про те скільки дійсна довідка про відсутність судимості. І ми можемо розділити цей показник на дві великі групи:

 На території України

Як правило більшість українських організацій встановлюють свої, внутрішні, критерії до документів. І для довідки про несудимість в Україні, найчастіше, термін дії встановлюють рівним 30-ти календарним дням.

  Надіслати заявку на отримання

 Закордоном

У країнах, Європи, Америки та інших державах, куди їздять наші співвітчизники, в більшості випадків, допускається подавати довідку про несудимість, термін давності якої не перевищує 90 днів. Такий збільшений, в порівнянні з українським, період пояснюється тим, що терміни підготовки окремих документів для отримання ВНЖ або одруження можуть бути великими.

Зверніть увагу, що терміни, зазначені в цій статті, не є однаковими для всіх установ. Компанія Jur Klee рекомендує Вам спочатку задати питання про термін дії довідки про відсутність судимості в місці, куди подаються документи.

Підіб'ємо підсумки

Коротенько можемо резюмувати, що певного терміну дійсності для довідки немає. Виготовлення довідки може відбуватися в термін від 2 до 30 робочих днів.

Замовляйте оформлення документів у нас, і будьте впевненими в термінах і якості їх підготовки!

Замовити довідку про несудимість

<a class="btn-u btn-u-red btn-u-lg get-form-popup" data="28" data-toggle="collapse" data-cke-saved-href="#" href="#" onclick="ga('send', 'event', 'Form', 'Send', 'spravka_o_nesudimosti/blog/skolyko-deystvitelyna-spravka-o-nesudimosti');" 2');"="" title="Заявку можна відправити за 1 хвилину - спробуйте!">  Відправити заявку

 
Вам також може бути цікаво:
Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram

Зв'язок через
мессенджери