Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Скільки триває процедура підготовки довідки про несудимість і як терміново її можна отримати?

Що таке довідка про несудимість: термін підготовки, способи отримання, період дії. Якщо вас цікавлять ці питання, то ця стаття для вас.

Довідка про несудимість – це офіційний документ на спеціальному бланку, видачею якого займається Міністерство внутрішніх справ України. Довідка про несудимість підтверджує, що на момент її отримання, фізична особа не притягувалася до кримінальної відповідальності, не перебуває в розшуку на території України і не є засудженою. Крім того, довідка видається громадянам України, які проживають або проживали на території даної держави незалежно від прописки і місця проживання на поточний момент.

Випадки, в яких необхідна довідка про несудимість:

 • при оформленні закордонного паспорта та візи для виїзду за кордон;
 • при працевлаштуванні на роботу за кордоном;
 • для отримання ліцензії на роботу з психотропними, наркотичними, вибухонебезпечними речовинами;
 • для надання в установи інших іноземних держав;
 • при оформленні посвідки на проживання;
 • при вступі до іноземного вищого навчального закладу;
 • при оформленні ліцензії на придбання та носіння зброї;
 • для оформлення участі в тендерах та державних закупівлях;
 • при оформленні громадянства;
 • для встановлення опіки та усиновлення;
 • для відновлення та оформлення паспорта громадянина України;
 • при зверненні в банківські та кредитні організації та в інших випадках.

Довідка про несудимість, терміни отримання та видачі

Всі хочуть отримати довідку про несудимість швидко, але є кілька способів отримання даного документа і від цього залежать терміни.

Розберемо більш детально скільки часу потрібно для отримання довідки про несудимість в Україні.

 1. Довідку про несудимість можна отримати через держпослуги або звернувшись в сервісні центри МВС особисто. А ви знаєте скільки днів потрібно для оформлення довідки про несудимість через держпослуги? 30 робочих днів. Замовити та отримати довідку в МВС України може будь-який громадянин, який досяг 14-річного віку. Органи МВС зобов'язані видати даний документ в термін не пізніше 30 робочих днів.
 2. Довідку про несудимість можна отримати, звернувшись в компанію, яка спеціалізується на цьому. А знаєте скільки потрібно часу для оформлення довідки про несудимість з допомогою спеціальних компаній? Всього 1-5 днів. Тому вам вирішувати: чи варто ускладнювати своє життя паперовою тяганиною і тратою часу. Адже можна просто звернутися до перевірених фахівців, які допоможуть отримати довідку про несудимість терміново, без зайвих проблем і паперів.
ПослугаТермінВартість**
Витяг3-4 роб. дні*1100 грн.
2 роб. дні*1300 грн.

*терміни вказані без урахування дня замовлення послуги.
**ціни вказані з урахуванням наших послуг.
***ціна не є публічною офертою.
****терміни розгляду документів Міністерством можуть бути збільшені.

*Терміни вказані без урахування дня замовлення послуги

**ціни вказані з урахуванням наших послуг

***ціна не являється публічною офертою

****Терміни розгляду документів Міністерством можуть бути збільшені.

Як отримати довідку про несудимість самостійно

Довідку про несудимість можна замовити самостійно через портал держпослуг або особисто в сервісному центрі МВС України.

Необхідно надати копію внутрішнього паспорта: 1 і 2 сторінки, сторінку з пропискою, штампом реєстрації місця проживання. При зверненні до МВС України та оформленні заявки на отримання довідки про несудимість необхідно вказати дані про попередні прізвища та імена українською мовою та надати документи, які підтверджують їх зміну (свідоцтва про шлюб або розірвання шлюбу, документи про усиновлення тощо). Але слід враховувати, що час роботи МВС збігається з робочим часом більшості людей, а наявність величезних черг в даних організаціях розчарує вас ще більше. У заявці також зазначається точна причина отримання даної довідки і місце куди вона призначається.

Уявіть скільки потрібно пройти і скільки часу чекати, щоб отримати довідку про несудимість. Радимо не витрачати час і сили та звернутися в організацію, працівники якої допоможуть швидко, без тяганини і черг отримати дану довідку.

Термінова довідка про несудимість

Найчастіше зробити довідку про несудимість потрібно терміново, саме в таких випадках на допомогу приходять компанії, які допоможуть в короткі терміни отримати даний документ.

Щоб отримати довідки про несудимість терміново, рекомендуємо звертатися до перевірених фахівців, які довгий час працюють в даній сфері, знають всі тонкощі і специфіку даного питання. При зверненні в такі компанії, отримати довідку про несудимість терміново не складе труднощів.

Як швидко отримати довідку про несудимість

У питанні про те скільки часу потрібно для отримання довідки про несудимість, слід зробити кілька уточнень.

Терміни отримання довідки про несудимість в компаніях, що спеціалізуються на даному питанні, становлять, в середньому 1-5 днів, що набагато зручніше, ніж отримання даного документа самостійно. При цьому слід зазначити, що для отримання довідки не потрібна довіреність, що істотно прискорює процес отримання і не вимагає додаткових витрат.

Досить надати копії внутрішнього паспорта (1 і 2 сторінки, прописка), а фахівці компанії самостійно заповнять анкету українською мовою, візьмуть на себе подачу і оформлення всіх необхідних платежів, що істотно заощадить ваш час, сили і кошти.

Скільки триває процедура підготовки довідки про несудимість і як терміново її можна отримати?

Терміни дії довідки про несудимість

Термін дії довідки про несудимість обмежений. Термін дії довідки про несудимість, в основному, становить до 6 місяців. На території України термін її дії скорочено до 1 місяця, при зверненні в консульства, посольства та МЗС термін дії документа становить 3-6 місяців.

Довідка про несудимість – як швидко отримати?

Такий документ як довідку про несудимість можна отримати в короткі терміни через компанії, які спеціалізуються в даній сфері, адже даний процес має багато особливостей і тонкощів.

Після отримання документа часто виникає необхідність легалізації довідки для надання в органи необхідної країни. При цьому кожна держава має свої вимоги до легалізації довідки:

Важливо знати і розумітись у всіх нюансах, тому звертайтеся тільки до кваліфікованих фахівців, які допоможуть отримати документ без втрати часу і сил, дадуть професійну консультацію щодо заповнення заяви, правильно підберуть тип довідки саме під ваш запит.

При цьому, навіть якщо ви територіально перебуваєте за межами України, фахівці Бюро перекладів допоможуть вам в отриманні довідки про несудимість по пошті, що істотно заощадить ваш час і кошти, адже ваша особиста присутність не потрібна для отримання даного документа.

Де терміново замовити довідку про несудимість?

При необхідності отримання довідки про несудимість терміново, звертайтеся в перевірене Бюро перекладів.

Підготувати документи для різних цілей в Україні та за її межами, в тому числі і довідки про несудимість, швидко, якісно, в строк, за прийнятними цінами допоможе Бюро перекладів Jur Klee.

Крім отримання довідки про несудимість наші фахівці надають послуги з її легалізації, проставлення штампа апостиля на документ, переклад на іншу іноземну мову та засвідчення нотаріусом, за потреби.

Фахівці Бюро перекладів Jur Klee – це висококваліфіковані професіонали своєї справи, які допоможуть швидко отримати довідку про несудимість, проконсультують, допоможуть вирішити будь-яке ваше питання навіть без вашої особистої присутності в офісі.

Отримайте
безкоштовну консультацію!

Теги

Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram

Зв'язок через
мессенджери