Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Робота в Канаді для українців

Щорічно в Канаду звертається все більше і більше українців з метою отримати візу. Приїжджають сюди особи, які бажають заробити, а також студенти і туристи. В опублікованій Департаментом імміграції Канади статистиці, в минулому році ними було видано близько 6 млн. тимчасових віз та дозволів на в'їзд в країну.     

Через зростання кількості звернень до Департаменту імміграції Канади за тимчасовими візами, було відкрито 17 нових візових центрів. Уряд країни планує надалі  збільшити цю кількість.   

Для більш оперативної обробки заявок центри забезпечені спеціальною онлайн технологією, що дозволяє розподіляти обробку на менш завантажені відділення.  

Скільки розглядається заява на візу

Офіційним орієнтовним терміном розгляду заявки на отримання робочої візи в Канаду вважається 1,5 місяця. Однак постійне зростання кількості прохань може збільшити час, необхідний на обробку.

Кількість осіб, які прагнуть потрапити в Канаду, щорічно збільшується. А тому робочу візу можна чекати і півроку. Не дивлячись на це, канадський уряд прагне до максимального скорочення термінів обробки запитів.  

Перш ніж відправити заявку в посольство Канади,  громадянину України необхідно оформити дозвільні документи. Їх відсутність спричинить відмову у видачі візи. Отримання цих документів може затягнутися на кілька місяців.  

Заявки ж представники посольства намагаються розглядати, якомога швидше. В інших країнах схожого типу запити обробляються набагато довше.

Якщо у громадянина України є на руках усі необхідні документи і готові результати медичного обстеження, він може отримати робочу візу за кілька днів. 

Документи, необхідні для оформлення візи

Суттєвих змін у правилах працевлаштування в Канаді за останні роки не спостерігалося. Претенденту необхідні наступні документи:

  • дані про попередній досвід роботи (трудова книжка, рекомендації);
  • сертифікати, що підтверджують рівень знання англійської або французької мови.

Скільки громадянин України може заробити в Канаді?

Мінімальна заробітня плата гостей країни становить від 1,5 тис. доларів на місяць. Цей показник за останні роки збільшився на 10-15 відсотків. Якщо розглядати офіційне працевлаштування, то заробіток становитиме мінімум 10 доларів на годину. З цього випливає, що за місяць можна отримати до 2,5 тис. доларів. Без урахування податків ця сума складе 2 тис. канадських доларів.     

Особливість цієї країни полягає в тому, що їй байдуже, є робочий іноземним громадянином або ж ні? Канадські роботодавці будуть позбавлені дозволу на закордонну робочу силу, якщо виплатять іноземним робітникам заробітню плату менше, ніж місцевим жителям. 
Тут користуються попитом, як всілякі кваліфіковані робітники, так і різноробочі. Протягом кількох останніх років активно набирають співробітників такі галузі:

  • м'ясопереробка;
  • транспортна логістика;
  • сільське господарство.

Також в цій країні швидко розвивається будівельна галузь. Віддають перевагу останнім часом і робітникам на нафтових родовищах, водіям-далекобійникам, зварювальникам.

Можливість «пустити коріння»

Громадяни України нерідко влаштовуються робітниками на низькооплачувані вакансії. Обумовлено це тим, що в такому випадку відсутні жорсткі вимоги щодо досвіду роботи та володіння мовою. Такі вакансії закриваються швидко, і знайти їх важко.    

Єдине, що може зупинити українця від поїздки в Канаду – відстань і висока вартість квитків. Також ще однією причиною часто стає низький рівень володіння іноземною мовою. Не знаючи англійської або французької, претендент не зможе самостійно знайти роботу в Канаді.  

Українці, які виїхали за кордон працювати, нерідко стають іммігрантами через великі відстані і високу вартість  подорожі. Поїздки туди-сюди – досить дороге задоволення .

Загалом, якщо ви вирішили працевлаштуватися в Канаді, допоможе вам в цьому бюро перекладів Jur klee, що займається апостилізацією і легалізацією всіх необхідних для отримання робочої візи документів.

 

Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram

Зв'язок через
мессенджери