Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Покрокова інструкція купівлі на Prozorro Market

Закупівлі не спричинять великих незручностей та втрати часу, якщо замовнику вдасться скористатись Prozorro Market. Саме така можливість передбачена законом «Про публічні закупівлі». Але слід пам’ятати, що це стосується лише операцій в межах суми до 50 тис. грн. Тим паче, що подібні закупівлі завбачливо проведені через Прозоро. А зробити все необхідне замовнику допоможе крокова інструкція.

Крок 1. Відображення закупівлі у річному плані в каталозі

Включення у річний план передбачається для всіх закупівель, в т.ч., відповідних операцій через Prozorro Market. Слід зауважити, що в ході публікації плану замовнику треба обов’язково відобразити такі моменти:

  • Термін дії плану та тип закупівлі, що відбувається;
  • Назву предмету, відносно якого відбувається запланована операція;
  • Очікувана вартість;
  • Дата, на яку запланований початок проведення закупівлі;
  • Код ДК 021:2015;
  • Вид процедури та джерело, з якого йде фінансування.

Крок 2. Пошуки товару, що цікавить, за допомогою каталогу

Щоб знайти необхідний товар, замовник має діяти любим із способів, зазначених нижче:

  1. Завдяки введенню ключового слова, в ролі якого може використовуватись марка чи модель товару.
  2. Відповідно до категорії, тобто, за четвертою цифрою коду ДК 021:2015. Цей спосіб вважається найбільш раціональним у випадку відсутності конкретно визначених ознак стосовно того чи іншого товару.

Покрокова інструкція купівлі на Prozorro Market

Крок 3. Переходимо до оформлення замовлення

Найперше, що необхідно зробити в процесі замовлення, то це окремо зазначити заплановану кількість. Особливої уваги заслуговує й установлена виробником чи постачальником мінімально можлива кількість. Наряду з тим, необхідно взяти до відома той факт, що придбати в одному замовленні через каталог товари різних категорій не є можливим. Об’єднанню в одному замовленні підлягають лише ті товари, що зараховані до однієї категорії.

Крок 4. Останній пункт – публікація звіту про закупівлю

Формування звіту про таку процедуру відбувається під час замовлення автоматично. Використання електронної системи тут не передбачено. Відомості щодо предмету закупівель, вартості та інформації про постачальника, повинні буди вписані у призначені для цього поля. Та запам'ятайте, можливості стосовно зміни перерахованих даних не існує. Відомості, подані в системі чи договорі, відрізнятись між собою не повинні ні в якому разі.

Завершення публікації звіту в системі необхідно здійснити лише опісля погодження договору сторонами. Під час цієї процедури замовнику обов’язково треба вписати інформацію стосовно дати підписання, ціни та терміну дії договору.

Отримайте
безкоштовну консультацію!