Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Перші кроки користувача в системі Prozorro

Як правильно почати роботу, використовуючи систему електронних торгів Прозорро і Прозорро.продажі? Як швидко вибрати необхідний для роботи майданчик Прозорро, щоб почати вести свій бізнес? Ви зайшли за вірною адресою: тут вам допоможуть. У статті ви знайдете відповіді на всі вищевказані питання і дізнаєтеся повну інформацію про систему.

Система Prozorro користуються такі компанії як Епіцентр, Український папір, Ашан, WOG — справжні гіганти українського бізнесу. Система покликана зробити роботу легкою, простою, прозорою для співробітників і керівника. Майданчик дозволить вам бути мобільними, йти в ногу з часом, використовувати нові технології, які впроваджують в бізнес.

Які вигоди я знайду, якщо почну продавати в Прозорро?

Нерідко новачки-користувачі задають резонне питання: навіщо брати участь в публічних торгах? По-перше, завдяки участі в різних тендерах, (це стосується і допорогових, і спрощених), Ви робите свою компанію досить відомою. Прозорро відкриває новий канал активного збуту вашої продукції. По-друге, через цей майданчик ви отримуєте нові, додаткові інструменти, щоб проводити аналіз потенційного ринку. По-третє, всі останні новини продажів, публічних закупівель будуть у вас перед очима. Ви будете мати перед собою список найактуальніших замовлень.

Зверніть увагу на проект «Прозорро.Маркет». Він являє собою сучасний онлайн-магазин державного зразка. Туди ви заходите, як покупець, і пропонуєте продукцію своєї компанії. Наразі є два електронні каталоги, адміністратором яких вважається ДП «Професійні закупівлі» та ДП «Медичні закупівлі України». Ось ці компанії сьогодні працюють з постачальниками каталогу ProZorro.Market.

Факти, про які ви повинні знати

На момент написання цієї статті в системі авторизовано вже приблизно 258 тисяч активно діючих постачальників. В Прозорро за 2019 рік було здійснено державними замовниками понад 360 тисяч закупівель. Якщо говорити про загальну суму, то вона перевищила 780 млрд. гривень. Однією з популярних категорій в топ-продажах є "товари". Якщо ви володієте бізнесом, сенс якого полягає у виробництві товарів, а ви поставляєте продукт клієнту, то ви недарма вибрали цю систему. Не можна сказати, що держава не купує послуги, але вони затребувані менше. За минулий рік на закупівлю послуг оголосили 59 тисяч, а на закупівлю робіт — майже 39 тисяч торгів. У поточному році ще одна категорія товарів стала популярною і, швидше за все, залишиться лідером до кінця 2021 року. Йдеться про товари і послуги, пов'язані з боротьбою з появою, поширенням коронавірусу (COVID-19).

Як легко почати роботу в Прозорро: вибираємо відповідну електронну площадку

Для правильної роботи системи державних торгів необхідно підключити електронні майданчики. Їх потрібно авторизувати за допомогою головних адміністраторів системи.

Вибір майданчика для ведення бізнесу вважається важливим, необхідним кроком у взаємодії з сучасною системою електронних торгів. Деякі з майданчиків мають однакові технічні функції, які використовуються для публічних закупівель. Але варто враховувати наявність додаткового функціоналу для користувачів: різний інтерфейс, впровадження бізнес-процесів — все те, що може стати підмогою у веденні бізнесу, спростить роботу співробітникам.

Перші кроки користувача в системі Prozorro

Як знайти тендер в Прозорро?

Важливо зрозуміти, як можна швидко знайти тендер в системі. Це один з важливих кроків у роботі, щоб ви могли без проблем брати участь у державних торгах. Система роботи побудована за принципом: видно абсолютно все. Користувачі майданчика без особливих зусиль знайдуть в переліку всіх лотів саме те, що потрібно, цікаво, корисно для вашого бізнесу. Для цієї мети на кожному майданчику є вбудований фільтр, що спрощує пошук.

 • найменування замовника;
 • код ЄДРПОУ;
 • код CPV;
 • місце знаходження;
 • фільтр по галузях або сферах.

Крім усього цього, ви зможете побачити всі ті лоти, торги яких вже закінчені, знаходяться в процесі або не були успішними. Ви зможете проводити аналіз за категоріями товарів, послуг, роботи в своєму або чужому регіоні, в залежності від того, які цілі ви переслідуєте.

Ще одним важливим моментом в роботі є відмінна можливість проводити навчання, щоб підвищити знання користувачів. Давайте підіб'ємо підсумки, які кроки потрібно пройти постачальнику, щоб успішно працювати в ProZorro:

 • вибір майданчика системи Прозорро;
 • реєстрація на майданчику;
 • консультація з фахівцем, який розповість про те, як працює майданчик, як проводити налаштування особистого кабінету;
 • правильне налаштування кабінету;
 • тестова участь у тендері;
 • пошук лотів;
 • подання пропозиції на тендер.

Після проходження цих етапів починається наступний, основний етап. А саме — проведення державного тендеру.

Звідки приходить успіх

"Одна перемога не може привести до успіху. Успіх приходить від безперервного бажання перемагати", - сказав Вінс Ломбарді. Так і трапляється з компаніями, які знайшли великих замовників саме завдяки онлайн-торгам. Вони брали участь у багатьох аукціонах, їх шлях складався з безлічі перемог і невдач.

Саме через електронні аукціони ви отримаєте нові можливості виграшу найчеснішим, досить відкритим, прозорим шляхом.  Не завжди одна-єдина перемога говорить про те, що ви успішні. Найголовніше — це регулярна участь, зростання, вдосконалення знань в законодавстві публічних закупівель, в процесі прийняття участі в державних тендерах. Це також і отримання великої кількості нових замовлень.

Отримайте
безкоштовну консультацію!

Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram

Зв'язок через
мессенджери