Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Документи для ОАЕ

На сьогоднішній день, Арабські Емірати є бажаним місцем для багатьох студентів і людей, охочих знайти собі перспективне місце роботи. Нагадаємо, що при переїзді в іншу країну, зокрема для ОАЕ, необхідно підготувати документи належним чином, тобто пройти процедуру їх консульської легалізації, одним з етапів оформлення цієї процедури є переклад. У зв'язку з цим виникає питання про вибір мови для перекладу документів, так як для ОАЕ здійснюється переклад, як на арабський, так і на англійську мови.

Як вибрати мову перекладу, і хто її визначає?

Всі ситуації і випадки індивідуальні і залежать від вимог приймаючого органу, найчастіше ним виступає роботодавець. В основному західні компанії, які відкрили філію в ОАЕ вимагають переклад на англійську мову, тоді як місцеві, арабські, зажадають - арабський переклад. Однак чітких вимог і розділень немає.

З нашого досвіду, близько 75% наших клієнтів роблять переклад документів на англійську мову. У будь-якому випадку, варто діяти на вимогу приймаючого органу і ні в якому разі не користуватися порадами друзів чи навіть професіоналів, так як ніхто не знає вимоги по конкретно Вашому випадку.

Для переїзду в ОАЕ, в залежності від Ваших цілей, може знадобитися переклад таких основних документів як:

  • Диплом / атестат;
  • Довідки про несудимість;
  • Документів РАГСу.

Вартість перекладу документів для ОАЕ:

Мова

Ціна за 1800 знаків (номінальна сторінка)*

Арабська

300 грн.

Англійська

120 грн.

*ціна не являється публічною офертою.
*мінімальне замовлення 1 номінальна сторінка.

Замовити переклад для ОАЕ

Перекладемо будь-які документи для пред’явлення в установи Арабських Еміратів!

Заповнити форму

Що робити з готовим перекладом документа для Арабських Емірат?

Для того, щоб перекладені документи мали юридичну силу, необхідно виконати процедуру консульської легалізації для ОАЕ, адже ця країна не підписала Гаазьку конвенцію від 1961 року. Оформляючи легалізацію, Ви зіткнетеся з тим, що доведеться мати справу з різними міністерствами України та посольством ОАЕ  які знаходяться в Києві. Сам процес може складатися з таких основних пунктів:

  • Переклад і його запевнення у нотаріуса;
  • Засвідчення в Мін'юст України;
  • Засвідчення в МЗС України;
  • Засвідчення в Консульстві ОАЕ.

Нагадаємо, що самі етапи легалізації різняться в залежності від документа і відвідувати деякі інстанції доведеться по кілька разів.

Чому потрібно звертатися в JurKlee

Наша компанія вже давно займається повним супроводом документів для ОАЕ, починаючи від консульської легалізації та закінчуючи оформленням віз і реєстрацією компаній в найкоротші терміни (всі послуги по ОАЕ). З усіх додаткових питань звертайтеся до наших менеджерів, які безкоштовно Вас проконсультують.

Вам також може бути цікаво: