Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Освіта в США для українців

Америка – це найпрогресивніша країна світу, яка пропонує своїм жителям і гостям велику кількість можливостей та переваг у багатьох сферах життя. В Америку приїжджають люди з усіх куточків світу: хтось влаштовує особисте життя, хтось хоче заробити гроші, а хтось має на меті отримати гідну вищу освіту, щоб стати забезпеченою людиною та досягти значних успіхів у майбутньому.

Вища освіта в Америці є однією з найбільш якісних та перспективних у світі, тому університети США проводять конкурсний відбір для студентів з різних країн. Молоді люди, які навчаються в американських університетах та коледжах, мають можливість отримати не просто диплом міжнародного зразка, але і «зелений квиток» в таке життя, про яке вони могли лише мріяти.

Переваги американської освіти

Більшість ВНЗ США працюють за найсучаснішими навчальними програмами, які добре зарекомендували себе в сфері науки та освіти. На 2-3 курсах навчання студенти отримують можливість пройти практику на підприємствах, що дозволяє набратися не тільки знань, але і безцінного досвіду, а також отримати рекомендації, необхідні для працевлаштування після закінчення навчання в університеті.
Головною особливістю навчання у ВНЗ США є робота за індивідуальним планом, який обирається самим студентом, на його розсуд. Вивчення профільних дисциплін дає можливість сконцентрувати всі зусилля на конкретному навчальному напрямку і не витрачати свій час на «загальні» предмети, які ніколи не знадобляться у майбутній професії.

Базове навчання у ВНЗ Америки передбачає отримання ступеня бакалавра. Далі, студент може продовжити навчання на магістратурі або докторантурі.

Крім цього, в США можна отримати якісну освіту за короткий період (1 рік). Навчання протягом року передбачає інтенсивний курс викладання, який коштує набагато дешевше, ніж повна вища освіта в Америці. Багато українських студентів віддають перевагу саме цьому формату навчання.

Однією з додаткових переваг отримання вищої освіти в Америці є отримання офіційного дозволу на роботу за фахом протягом 1 року.

Коледж або університет

Отримати освіту в США можна, як в коледжі, так і в університеті. Останні мають потужну науково-технічну базу, а також пропонують великий вибір факультетів та спеціальностей, а коледжі вважаються більш вузько спрямованими навчальними закладами.
Крім того, в Америці можна пройти навчання в ком'юніті коледжі, який є проміжною ланкою між школою та університетом. Після його закінчення можна потрапити відразу на третій курс університету.

Що потрібно для вступу в США?

Щоб вступити до коледжу або університету в США, необхідно зібрати пакет документів та передати його на розгляд до ВНЗ, який вас цікавить. Компанія Jur Klee пропонує послуги апостилізації та легалізації необхідних для вступу документів, які надаються на максимально вигідних умовах. Після передачі документів, абітурієнт отримає відповідь та інструкції щодо подальших дій, які надсилаються за умови позитивного рішення приймальної комісії.