Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Освіта в Польщі

Європейська освіта - мрія кожного абітурієнта нашої країни. Молодь прагне обрати навчальний заклад ще до закінчення навчання в школі. Успішні люди обирають навчання в Польщі, де завжди раді іноземним абітурієнтам. Історії успішних бізнесменів, економістів, юристів, працівників розважальної, культурної, туристичної сфери показують, що гарне працевлаштування та гідна заробітна плата безпосередньо залежить від закінчення польського ВНЗ.

Користь навчання за межами України

Майбутні студенти, що обирають навчання в європейській країні, оцінять численні переваги навчання за кордоном. Саме Польща пропонує доступну освіту, яка не вдарить по кишені батьків молодого покоління. Суми до сплати за навчання доступні і виправдані. Розглянемо головні переваги польських ВНЗ:

 • доступна ціна;
 • географічна близькість;
 • наявність центрів для адаптації іноземців;
 • можливість звикнути до місцевого менталітету;
 • нові знайомства та корисні контакти;
 • високі шанси на працевлаштування в країнах ЄС;

Українська молодь, яка отримала польський диплом, має хороші можливості для отримання високооплачуваної роботи за межами Польщі та України. Сьогодні сусідня країна радо зустрічає абітурієнтів з Чехії, Індії, Німеччини, Туреччини, України. Студенти Росії та Іспанії їдуть сюди аби отримати ступінь доктора наук, документ про закінчення магістратури або диплом бакалавра.

Які варіанти навчання існують в Польщі?

Українські абітурієнти та молодь з інших країн претендують на другу вищу освіту, закінчення державного або приватного університету, повну середню освіту, курси та багато чого іншого. Кандидати, які мають повну середню освіту, можуть вивчитися на бакалавра за 3-4 роки. Закінчивши перший цикл (бакалавріат), люди вступають до магістратури. Тривалість другого циклу сягає до 4 семестрів, але не менше 1,5 року. Неподільна магістерська програма - вибір для студентів, які бажають працювати у сфері:

 • телебачення та кіно;
 • психології;
 • права;
 • медицини.

Більш ніж 500 польських ВНЗ готові відкрити двері сучасним студентам, запрошуючи іноземців на цікаве та перспективне навчання. Це музичні академії, політехнічні, медичні, сільськогосподарські та економічні університети. Українцям дозволяється обирати мову викладання. Громадяни України успішно навчаються англійською та польською мовами.

Підготовка необхідних документів

Пошук відповідного ВНЗ студенти здійснюють самостійно, або користуються рекомендаціями знайомих та друзів. Визначившись з місцем навчання, варто приділити увагу підготовці відповідних документів. Це сертифікат, що підтверджує володіння іноземною мовою, копії закордонного (діючого) паспорту, всіх додатків, дипломів та атестату. Далі абітурієнтові потрібно заповнити анкету та заяву про вступ. Такі бланки ВНЗ публікують на своїх сайтах.

Де допоможуть підготовити документи для вступу до Польщі?

Бюро перекладів Jur Klee допоможе зібрати необхідний пакет документів,займається апостилюванням, консульською легалізацією та перекладацькою діяльністю. На сайті компанії можна замовити апостиль, легалізувати свідоцтва, довідки, освітні документи. Професіонали допоможуть відновити свідоцтво, зареєструвати компанію, надати сприяння у нострифікації. Агентство дозволить заощадити на доставці, отримавши якісний сервіс. Бюро перекладів гарантує:    

 • порядність;
 • чесність;
 • комплексну та компетентну допомогу;
 • абсолютну конфіденційність.

Команда лінгвістів та експертів з багатим досвідом допоможе абітурієнтам, що бажають навчатись в школі чи ВНЗ Польщі. Спеціалісти укласти апостиль, нададуть послуги акредитованого та сертифікованого перекладача. Обирайте співпрацю з професійним бюро, щоб підготувати документацію для вступу до країні-учасниці Гаазької конференції.

Вам також може бути цікаво: