Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Коли набуде чинності безвіз з ОАЕ для України?

чи потрібна віза в Дубай для українців

Арабські Емірати є привабливими для людей бажаючих побудувати успішну кар'єру, через перспективи, які надає дана країна. Туди переїжджають як в цілях пошуку високооплачуваної постійної або ж сезонної роботи.

Великим попитом користується і туристичний напрямок, зокрема Дубай є одним з найкрасивіших і часто відвідуваних міст світу. Але, перед тим як туди потрапити, потрібно пройти певний процес, пов'язаний з оформленням необхідних документів та отриманням дозволу на в'їзд в Арабські Емірати.

Чи потрібна віза в ОАЕ для українців?

Кожен громадянин бажаючий відвідати Арабські Емірати повинен подбати про оформлення дозволу на в'їзд і перебування в державі. Громадяни всього 46 країн мають право на отримання автоматичної візи по прибуттю в Емірати, і країни СНД, на жаль, до цього списку не входять. Тому, оформлення дозволу на в'їзд в цю країну для українців і громадян інших країн є необхідною процедурою.

Самостійний процес оформлення дуже кропіткий і складний, пов'язаний зі зверненням до посольства ОАЕ в Росії, так як, консульство в Україні не має права видавати візи. В такому випадку рекомендуємо Вам звернутися в нашу компанію - всі складнощі в оформленні даного документа ми візьмемо на себе, дивіться короткий прайс-лист наших послуг з оформлення візи:

Візова послуга

Коридор

Вартість

90 днів за 3-4 р.д.

60 днів

400$

Мультивіза на 90 днів за 3-4 р.д.

60 днів

730$

*ціна не являється публічною офертою.
**Терміни розгляду документів Посольством можуть бути збільшені.

Замовте візу в ОАЕ

 

Ми підібрали для Вас широкий вибір віз, виберіть потрібну і замовте прямо зараз!

Замовити зараз

Яка віза потрібна в ОАЕ

Залежно від мети поїздки в ОАЕ різняться і види одержуваних віз, вони бувають таких видів:

  • Туристична - Найпоширеніший тип для Арабських Емірат. Надається громадянам, які здійснюють поїздку в туристичних цілях, максимальний термін перебування дорівнює 30 дням;
  • Приватна або гостьова - видається при наявності запрошення на відвідування країни від громадянина Арабських Емірат або від приватної особи, яка має право на постійне місце проживання в країні;
  • Бізнес/робоча - Видається при запрошенні на роботу від компанії, що здійснює свої дії на території Емірат;
  • Транзитна - в даному випадку, видається для перебування на території Арабських Емірат, коли потрібно зробити пересадку, максимальне перебування обмежиться лише 96 годинами, але якщо Ви не збираєтеся покидати транзитну зону - вона не потрібна;
  • Круїзна - Характеризується тим, що необхідна при заході в місцеві порти, для її оформлення потрібно запрошення від компанії, яка організовує круїз і докладний маршрут круїзу;
  • Резидентська - Для її отримання необхідно мати нерухоме майно на території країни, в такому випадку заявник отримає право на тривале перебування в державі.

Jur Klee допоможе оформити візу!

Наше бюро перекладів має багаторічний досвід в оформленні віз для ОАЕ, ми оформимо її без покупки турів та авіаквитків з Вашого боку, за мінімальні терміни, все, що потрібно для візи в ОАЕ - це кольорова скан-копія 1 сторінки загранпаспорту та фото 3,5*4,5 см які можете прикріпити нижче.

Оформити візу в Арабські Емірати
Вам також може бути цікаво: