Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Кілька простих способів підтвердження досвіду постачальника на Prozorro Market

Досвід використання електронного каталогу задля вигідного представлення товару не залишає будь-яких сумнівів стосовно переваг для всіх учасників. Після кваліфікації постачальнику доводиться лише обрати категорію товарів та розмістити її у системі Прозоро.Маркет. Надалі можна навіть не сумніватись стосовно бачення виставлених в каталозі товарів замовниками з будь-якої точки на мапі країни. Важливо, що тільки одноразово пройдена кваліфікація надає шанс очікувати на отримання замовлень протягом всього періоду участі в процесі.

Треба додати ще й відсутність ускладнень вступу до категорії постачальників. Така можливість виникає завдяки зміні способу підтвердження досвіду постачальників адміністратором електронного каталогу – ДУ «Професійні закупівлі». Сприяє справі й полегшення проходження кваліфікації учасників. Розпочати роботу в електронному каталозі після таких метаморфоз вдається лише завдяки поданню заяви-приєднання. У будь-якому випадку, можливо скористатись одним з трьох способів.

Спосіб 1

Приєднання до Прозоро.Маркета всіх постачальників, котрі відповідають таким вимогам:

  • Вже входять у перелік постачальників у Prozorro;
  • Володіють досвідом виконання від 10 виконаних договорів подібного типу.

Від зацікавленої особи вимагається лише зазначити таку обставину в заяві-приєднанні. Перевірка подібних відомостей, то вже турбота працівників ДУ «Професійні закупівлі».

Спосіб 2

У цьому випадку від постачальника вимагається надіслати адміністратору копії 20-ти видаткових накладних (сканованхи або електронних). Важливою вимогою тут буде наявність відміток сторін на цих копіях заради підтвердження фактів постачання товарів у поточному або попередньому звітному році.

Кілька простих способів підтвердження досвіду постачальника на Prozorro Market

Спосіб 3

Надсилання реєстратору ДУ «Професійні закупівлі» від постачальника реєстру податкових накладних або самі податкові накладні. Вимога щодо кількості накладних за поточний або попередній звітний рік починає відлік з 20 аналогічних документів.

Окрім того, постачальникам слід нагадати про можливість подання у Прозорро.Маркет тих товарів, що є затребуваними для боротьби та запобігання вірусу COVID-19. Прикладом такої категорії товарів на теренах електронного каталогу слід вважати експрес-тести для діагностування COVID-19 в категорії «Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання».

Необхідно зазначити, що замовники взмозі купувати у Прозорро Маркет лише товари, вартість яких не виходить за межі 200 тис. грн. Підгрунтям для переваг проведення спрощених (допорогових) закупівель слугуватиме введений в дію закон «Про публічні закупівлі».

Найпростіші варіанти підтвердження досвіду постачальника

Годі б і мріяти про бажаний рівень простоти у процесі зарахування до лав постачальників, якби не спрощені процедури у Прозоро.Маркеті. Причиною такого полегшення завдання слід вважати зміни, запроваджені адміністратором електронного каталогу – ДУ «Професійні закупівлі» у такій царині:

  • Спрощення способу підтвердження досвіду постачальників;
  • Полегшення умов кваліфікації учасників.
Отримайте
безкоштовну консультацію!

Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram

Зв'язок через
мессенджери