Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Поштові сервіси в Україні

З появою електронних засобів зв'язку помітно знизилась потреба в поштовій пересилці документів, проте цей сервіс не втрачає своєї актуальності і сьогодні. При підписанні більшості угод виникає потреба в пересиланні паперової документації, що має юридичну цінність. Зазвичай це оригінали документів, часто необхідні для підтвердження даних в іншій країні. Їх несвоєчасна доставка може мати серйозні наслідки: скасування підписання угоди, звільнення з роботи або навіть депортація з позбавленням права на в'їзд. З цієї причини надійність при пересиланні документів має першорядне значення.

Українські служби доставки

Серед основних українських служб доставки можна відзначити такі популярні сервіси, як Нова Пошта, Делівері, МістЕкспрес. 

Нова Пошта працює з такими країнами ближнього зарубіжжя, як Молдова і Грузія. Делівері здійснює перевезення з Китаю, Таїланду, Кореї, Індії. МістЕкспрес доставляє пошту і посилки з таких європейських країн, як Польща, Чехія, Угорщина, а також з Китаю. Всі ці служби мають великий досвід роботи і позитивні відгуки.

Про такий вітчизняний сервіс, як Укрпошта, багато говорити не доводиться. Поштова служба доставки зарекомендувала себе не найкращим чином. Мали місце випадки, пов’язані з серйозною затримкою важливих документів при пересиланні до клієнтів в інші країни, або поверненням листів поштовою службою з повідомленням про неправильну адресу. При цьому навіть підтвердження на офіційному бланку про успішну доставку документів не гарантує факт доставки.

Європейські сервіси

В Європі поштова логістика перебуває на вищому рівні. Найпопулярніші служби доставки-це DHL Express, TNT та Pony Express. 

Німецька служба доставки DHL Express працює з Україною вже майже 30 років, вирізняється високою точністю при доставці пошти. Нідерландська TNT пропонує широкий спектр послуг клієнтам, а саме термінову та економну доставку, що важливо при пересилці важливої міжнародної документації. Для пересилання пошти в країни СНД більш вигідно користуватися послугами Pony Express, адже компанія пропонує найнижчі серед іноземних служб доставки ціни.

Для того, щоб бути на 100% впевненим в безпечній та оперативній доставці важливих документів, слід звертатись до перевірених поштових служб, що мають гарну репутацію і позитивні відгуки від клієнтів. Яким сервісом найкраще доставляти документацію в вашу країну, ви також можете дізнатися у нас або на сторінці доставки.

Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram

Зв'язок через
мессенджери