Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Хто видає довідки про несудимість і що в них пишуть?

Довідка про несудимість — це документ, в якому зазначено відсутність або ж наявність судимості громадянина України. Його оформляють на спеціально підготовленому бланку, який має захист від фальсифікації. У ньому вказується індивідуальний номер, а також серія. Кожному громадянину необхідно знати, коли потрібно документ, хто видає довідки про несудимість і, що в них пишуть.

Коли потрібна довідка про несудимість

Є чимало причин, коли може знадобитися довідка про несудимість. Що перевіряють вищі органи за допомогою документа? Перш за все, чи є судимість у людини, чи не знаходиться вона в розшуку, чи можна їй легально жити на території іншої країни, отримувати банківські привілеї, оформляти візу і багато іншого. Особа потребує довідки в ряді ситуацій:

  • необхідність проживання за кордоном та отримання посвідки на проживання або ж громадянства;
  • влаштування на роботу в приватні або державні установи;
  • усиновлення дітей;
  • участь у тендерах;
  • можливість легально використовувати зброю і багато іншого.

Хто видає довідку про несудимість: етапи отримання

Замовити довідку

Надішліть копію паспорта, вкажіть мету і бажану дату отримання довідки.

Замовити

Хто видає довідки про відсутність судимості? Державним органом, який займається видачею подібних документів, є Міністерство внутрішніх справ України. Процедура займає чимало часу, але якщо ви хочете спростити та прискорити її, компанія Jur Klee готова допомогти. Ви можете отримати довідку без особистого контакту зі співробітниками МВС, звернувшись до нас.

Переваги отримання довідки у нас:

  1. Відсутність черг і можливість отримати довідку про несудимість за 2 дні. Щоб захистити себе від безуспішною витрати часу, звертайтеся до нас: все, що потрібно, це відправити нам скан-копії паспорта, а також вказати, для якої мети вам потрібен документ.
  2. Коректне заповнення анкети. Один з поширених моментів, коли через неправильне введення даних людині відмовляли в послузі. Ми допоможемо заповнити анкету українською мовою, що особливо зручно для іноземних клієнтів, підберемо відповідний вид довідки;
  3. Безкоштовні консультації. Ми дамо пораду з приводу отримання, оформлення будь-яких документів для досягнення ваших цілей.
  4. Швидка доставка. Готовий документ ми відправимо в будь-яке місто, безпосередньо до вас додому або в офіс.

Хто видає довідки про несудимість і що в них пишуть?

Що пишуть у довідці про відсутність судимості

В першу чергу, ви повинні зазначити, який вид довідки вам потрібен: повна або скорочена довідка. Це обов'язковий момент, без якого вам можуть відмовити в розгляді заявки, процес затягнеться, і ви тільки втратите час. Фахівці компанії Jur Klee самі зазначать вид довідки і скоротять процедуру до мінімуму. Ви отримаєте документ від 1 до 5 робочих днів залежно від обраного вами пакету послуг.

Що пишуть в довідці про несудимість? У скороченому варіанті той, хто видає довідку про відсутність судимості, вказує виключно відомості про факт судимості. У повну вносяться результати перевірки щодо притягнення людини до кримінальної відповідальності, наявності накладених обмежень, інші додаткові відомості.

Але якщо людина буде перебувати в розшуку, в довідці про це буде сказано незалежно від того, який вид документа був запитаний.

Отримайте
безкоштовну консультацію!

Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram

Зв'язок через
мессенджери