Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Які документи потрібні для довідки про несудимість?

Довідка про несудимість являє собою документальне підтвердження відсутності кримінальної відповідальності та обмежень конкретної фізичної особи. Вона може запитуватися багатьма профільними органами в певних ситуаціях або при оформленні державних документів. Документи для довідки про несудимість подаються до Міністерства внутрішніх справ України.

Види довідок про несудимість

З урахуванням кримінально-процесуального законодавства здійснюється видача декількох типів довідок – «повна» і «скорочена».

«Скорочена» включає відомості про наявність, або, відсутності судимості. «Повна» містить інформацію про те, чи були притягнення до кримінальної відповідальності, про наявність або відсутність обмежень/судимості, які передбачені кримінально-процесуальним законодавством.

Фізичні особи запитують довідку в різних випадках, визначених законодавством – для оформлення візи, з метою працевлаштування, оформлення дозволу на зброю та інші. У той же час, законодавством передбачений різний обсяг інформації про людину, в залежності від конкретної мети використання документа.

В одному випадку необхідно лише довести, що людина не має судимості, а інша ситуація вимагає підтвердження, що людина не тільки не має судимості, але і ніколи не була засудженою, навіть якщо відповідно до Кримінального кодексу України судимість знята або погашена.

Тому, при запиті особою обов'язково повинен бути вказаний вид довідки «повна» або «скорочена», позначення даної інформації є обов'язковою, а її відсутність може послужити відмовою в розгляді запиту.

На наступному етапі важливо визначити, які документи можуть знадобитися для оформлення довідки про несудимість? Тут важливо звернути увагу, що перелік необхідної документації матиме відмінності для громадян України та нерезидентів. Отримати документ можуть як громадяни України, так і нерезиденти, які досягли 14-річного віку.

Які документи потрібні для довідки про несудимість?

Які документи для отримання довідки про несудимість надають громадяни України?

Фізична особа надає:

  • Копію або скан-копію паспорта – необхідні 1 і 2 сторінки, прописка;
  • Якщо у вас ID карта, то необхідна копія з двох сторін та копія виписки до неї;
  • якщо людина змінила прізвище/ім'я, необхідно представити документ, що підтверджує зміну особистих даних.

Якщо документ замовляється через онлайн-заявку, необхідно звернути увагу на якість відправленої скан-копії.

Перелік документів для довідки про несудимість, який надається нерезидентами країни

Замовити довідку

Надішліть копію паспорта, вкажіть мету і бажану дату отримання довідки.

Замовити

Для отримання довідки про несудимість в Україні нерезидент повинен надати наступні документи:

  • копії/скан-копії всіх сторінок паспорта та їх завірений в установленому порядку переклад українською мовою;
  • якщо була зміна прізвища/імені, то необхідно надати копії / скан-копії відповідних документів;
  • тимчасова реєстрація іноземного громадянина в Україні.

Подати документи на довідку про несудимість самостійно або звернутися за професійною допомогою?

Допомога кваліфікованих фахівців дозволить уникнути зайвого клопоту і значно заощадити час. При зверненні в держструктуру важливо знати ряд певних вимог і нюансів, а також, вірно заповнити всі бланки, точно вказавши необхідну інформацію. Допущення помилок може бути причиною відмови у видачі документа і значної втрати часу.

Фахівці агентства Jur Klee наддадуть необхідні інструкції та консультації, а також, підкажуть, які документи потрібні у вашому конкретному випадку, щоб замовити довідку про несудимість. Співробітники правильно складуть пакет документації і при необхідності виконають грамотний переклад на українську мову, без якого оформлення довідки буде неможливим. Продумана цінова політика і надання послуг високої якості – це запорука отримання необхідного документа в найкоротші терміни і результативного співробітництва.

Отримайте
безкоштовну консультацію!

Вам також може бути цікаво:
Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram

Зв'язок через
мессенджери