Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

як оформити шлюб в ОАЕ

Оскільки Арабські Емірати живуть за законами шаріату, які означають, що укладений шлюб є юридичним договором, дуже часто виникає безліч питань і плутанини з оформленням необхідних для цього документів.

Даний договір захищає права подружжя і дітей, що з'явилися в результаті шлюбу. Він повинен бути зареєстрований в суді шаріату в ОАЕ. Залежно від кожного конкретного випадку змінюються і вимоги до документів, які потрібно надати для укладення шлюбу.

Особливості укладення шлюбу в ОАЕ

Для не-мусульман на території Арабських Емірат діють закони шлюбу, які застосовуються в їх рідних країнах. Зупинимося на двох поширених типах шлюбу, які оформлюються в даній країні:

Християнський шлюб. Весілля в Дубаї та інших Еміратах, для християн пов'язано з необхідністю брати з собою оригінал і переклад документів, таких як:

  • Свідоцтво про народження;
  • Громадянський паспорт;
  • Документы про розлучення (якщо раніше оформлений шлюб був припинений).

Також, в деяких випадках знадобиться медична перевірка, прямо на території Арабських Емірат. Далі необхідно дізнатися, чи можна зіграти весілля в консульстві Вашої країни.

Ісламський шлюб. Якщо церемонія одруження буде проводитися згідно з ісламськими законами обов'язкова наявність резидентських віз для нареченого і нареченої, якщо вони не є резидентами Емірат.

Якщо наречений мусульманин - нареченій необхідно прийняти іслам, інакше шлюб буде недійсним. Наречену повинен супроводжувати батько або опікун, який діє від імені батька.

Для реєстрації шлюбу також, необхідні два свідки, і обидва повинні бути чоловіками-мусульманами. Опікун і свідки зобов'язані мати при собі паспорта і засвідчені копії документів.

Необхідні документи для шлюбу з мусульманином

У кожній конкретній ситуації вимоги до пакету документів можуть змінюватися, тому розглянемо найбільш складний варіант - коли наречена прийняла іслам для того, щоб вийти заміж за араба.

В такому випадку батькові необхідно звернутися до нотаріуса і написати заяву, в якій говориться, що він знає про намір дочки вийти заміж, знаходиться в здоровому глузді і що їм ніхто не маніпулює при прийнятті рішення. Цією заявою батько підтверджує свою згоду на шлюб.

Якщо батько не може бути присутнім особисто на церемонії одруження необхідно оформити довіреність на опікуна, який буде діяти від імені батька нареченої і представляти його інтереси.

Самій нареченій знадобиться паспорт, і довідка про те, що вона прийняла іслам. Нижче Ви можете ознайомитися з прикладами заяви згоди на шлюб від батька і довіреністю на опікуна:

Заява батька, що підтверджує шлюб
Завантажити

Довіреність від батька нареченої на опікуна
Завантажити

Як проходить процес легалізації документів для шлюбу з мусульманином

Отже, коли заява від батька або довіреність на опікуна (при необхідності) готові, необхідно зайнятися їх легалізацією для Арабських Емірат, щоб вони мали юридичну силу. Сам процес складається з таких послідовних етапів:

  • Засвідчення оригіналів в Мінюст і МЗС;
  • Переклад документів та нотаріальне завірення їх перекладу;
  • Засвідчення перекладених документів в Мінюст і МЗС;
  • Засвідчення повного пакету паперів в Посольстві ОАЕ.

Відзначимо, що переклад здійснюється на арабську або англійську мову, потрібну мову і повний перелік документів Вам повідомить шаріатський суд Арабських Емірат.

Jur Klee підготує документи для шлюбу в ОАЕ!

Наша компанія із задоволенням допоможе Вам з легалізацією необхідних документів для Арабських Емірат. Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, з усіх питань.

Звертайтеся за безкоштовною консультацією з приводу шлюбу в ОАЕ
 
Вам також може бути цікаво: