Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

репатріація в ізраїль

Ізраїль є країною з дуже високим рівнем життя, медицини та освіти, тому досить часто відбувається так, що людина, яка має єврейське коріння, але не має громадянства Ізраїлю, бажає його отримати і повернутися на історичну батьківщину. Така процедура називається репатріацією.

Репатріація в Ізраїль (також «алія») - це процес повернення на батьківщину або отримання ізраїльського громадянства людьми з єврейським корінням, які в даний момент мають паспорт іншої країни.

Ця процедура стала можливою завдяки прийняттю Кнесетом Ізраїлю в 1950 році «Закону про повернення» яка дає право на репатріацію кожному єврею і з тих пір кількість громадян які скористалися таким правом стає дедалі більше.

Алія в Ізраїль: Підстави для отримання

Згідно із законодавством Ви можете розраховувати на отримання громадянства Ізраїлю та повернення на постійне місце проживання в країну в таких випадках:

Відзначимо, що досить підходити під один із цих критеріїв, щоб отримати право на репатріацію.

Як проходить процес підготовки до репатріації в Ізраїль

Процедура репатріації складається з таких основних етапів:

 Проконсультуйтеся з представником Сохнут

Це агентство зможе проконсультувати Вас протягом кожного етапу алії в Ізраїль.

 Перевірка документів у Посольстві

Ви повинні підтвердити своє право на репатріацію подавши всі запитувані документи.

 Вибір програми репатріації

Є кілька варіантів таких програм на вибір, в кожному разі вибір індивідуальний.

Після проходження всіх етапів, зокрема підтвердження свого права і подачі всіх необхідних документів, щоб отримати громадянство Ізраїлю або повернутися туди на пмж, Вам залишається лише визначитися з датою польоту і забронювати безкоштовний квиток на літак.

Документи для отримання громадянства Ізраїлю (репатріації)

Відразу хочемо сказати, що список документів, який знадобиться майбутнім репатріантам, дуже великий і в кожному випадку індивідуальний.

Консул може вимагати від Вас абсолютно будь-який документ, який вважатиме за необхідне. Але ми можемо ознайомити Вас зі стандартним списком, а виглядає він так:

  • Свідоцтва про народження (Ваше, батьків, бабусь, дідусів);
  • Свідоцтва про шлюб/розлучення і інші з ЗАГС (Ваше і батьків);
  • Довідка про несудимість;
  • Освітні документи;
  • Внутрішній і закордонний паспорт;
  • Трудова книжка, військовий квиток (при наявності) та інші.

Одним словом, збирайте всі папери, які є, іноді навіть можуть знадобитися фотографії із сімейних архівів. Також, при подачі документів в Консульство обов'язкова присутність всіх членів сім'ї бажаючих отримати алію в Ізраїль.

Допомога в підготовці документів для репатріації в Ізраїль

Наша компанія вже більше 5 років допомагає підготувати документи громадянам бажаючим працювати, вчитися або переїхати за кордон і репатріація до Ізраїлю з України та інших країн не виняток. Якщо Вам не вистачає документів з РАГСу, звертайтеся до нас за їх витребуванням або оформленням довідки про несудимість.

Сподіваємося, на цій сторінці Ви дізналися трохи про те, що таке репатріація, в наступних статтях ми докладно опишемо кожен аспект цього процесу.

Вам також може бути цікаво: