Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Що таке апостиль на свідоцтві про шлюб?

Для того, щоб підтвердити шлюбні відносини в іншій країні, недостатньо одних лише українських документів. Свідоцтво, яке видано на батьківщині, нічого не означає за кордоном. Для того, щоб зробити його легітимним, слід поставити на папір спеціальний штамп, який називається апостилем. Він діє в країнах, які підписали Гаазьку конвенцію. Вона почала діяти з 1961 року. Тепер Ви знаєте, що таке апостиль на свідоцтво про шлюб.

Найчастіше він необхідний в тому випадку, якщо хтось з подружжя переїжджає в іншу країну. Підтвердивши сімейний союз, людина може розраховувати на отримання громадянства в новій країні. Крім того, даний штамп вирішує численні питання юридичного характеру.

Де можна поставити апостиль на свідоцтво про шлюб?

Ви можете легалізувати не тільки оригінальний документ, але і його копію. За папери, які видані органами РАЦС, відповідає Міністерство юстиції України. Але дана інстанція пред'являє відразу кілька вимог. Вам відмовлять у послузі, якщо свідоцтво про шлюб:

  • самого нового зразка;
  • ламіноване;
  • пошкоджене.

Чому Вам можуть відмовити при наявності свідоцтва нового зразка? Справа в тому, що у Міністерства юстиції немає зразка підпису посадової особи, яка оформила документ. Зазвичай це пов'язано з його звільненням. Тому ніхто не може дати гарантії того, що штамп буде поставлений. Тепер Ви знаєте, де зробити необхідний апостиль на свідоцтво про шлюб.

Багато хто може запитати про те, що робити, якщо документ вже був ламінований. В даному випадку Вам залишається тільки запросити нове свідоцтво. Що стосується копії, то попередньо вона повинна бути завірена нотаріусом. Деякі люди будуть задаватися питанням про те, де поставити апостиль на свідоцтво про розірвання шлюбу. Крім того, Ви можете звернутися в приватну компанію. Такий вибір має кілька переваг, про які Ви дізнаєтеся далі.

Як отримати апостиль на своє свідоцтво про шлюб?

Сама процедура буде відрізнятися в залежності від вимог тієї чи іншої країни, потрібно лише слідувати інструкції. Приймаючий орган зобов'язаний надати перелік паперів і вимог до їх оформлення. При цьому, для більшості держав список дій буде приблизно однаковим.

Необхідно провести переклад документів. Для цього слід звернутися до досвідчених фахівців. Найчастіше їх контакти можна відшукати в посольстві країни, якій Ви хочете надати апостильоване свідоцтво. Якщо Ви вже вирішили, де збираєтеся поставити апостиль на свідоцтво про шлюб, то саме час задуматися над нотаріальним завіренням перекладу. Займатися такою роботою може тільки акредитований перекладач. Крім того, деякі європейські країни вимагають подвійний апостиль. Цей момент слід відразу ж уточнити.

Зверніть увагу!

Відсутність ламінації на звороті документа - обов'язкова умова Міністерства. Якщо свідоцтво про шлюб все ж ламіноване - необхідно витребувати його повторно.

Як швидко вирішити питання?

Вам може здатися, що зробити це досить складно. Доведеться витратити багато часу, стикатися з бюрократією. Крім того, далеко не факт, що співробітники Міністерства юстиції проставлять апостиль. У будь-який момент Вам можуть відмовити. Для вирішення питання слід звернутися в приватну компанію, у якої є сертифікат. Фахівці оперативно проведуть перевірку, здійснять переклад. Крім того, працівники обов'язково дадуть повноцінну консультацію про те, які вимоги пред'являє влада тієї чи іншої країни.

За невелику суму грошей Вам буде запропонований високий рівень сервісу. Співробітники самі привезуть всі документи в обумовлені терміни. Компанії постійно влаштовують акції та бонуси, які дозволяють замовити послугу за набагато вигіднішою ціною. Звертайтеся в компанії, які займаються цим вже більше року. Вони не допустять помилок і виконають замовлення максимально швидко. Попередньо Ви зможете зв'язатися з фахівцями для того, щоб задати їм всі питання, обов'язково перегляньте інформаційний сайт.

Терміни та вартість проставлення

Замовити консультацію!

Залиште номер телефону і отримайте консультацію з підготовки свідоцтва про шлюб.

Залишити заявку

ПослугаТермінВартість

Апостиль на свідоцтво про шлюб

3-4 р.д.450 грн
7-10 р.д.350 грн

*ціна не являється публічною офертою.
**Терміни розгляду документів Міністерствами можуть бути збільшені.

Як виглядає апостиль на свідоцтві про шлюб?

На даному штампі вказана інформація, яка регламентована згаданою Конвенцією:

  • назва країни, що надала послугу громадянину або громадянці;
  • установа, що видала документ;
  • посада і ПІП людини, яка підписала документ;
  • номер штампа;
  • назва міста і дата;
  • підпис.

Перед замовленням послуги рекомендується запросити консультацію. Фахівці розкажуть, чи потрібен апостиль на свідоцтво про шлюб у вашому випадку. Звернувшись в хорошу компанію, ви отримуєте гарантію якості. У жодній з інстанцій не виникне питань до штампу на документі.

Термін дії апостиля на свідоцтві про шлюб: чи є він?

Для того, щоб відповісти на це питання, слід звернутися до Гаазької конвенції. Тут нічого не сказано про терміни. Це означає, що ніхто не може вимагати у вас оновити апостиль. Деякі країни, наприклад, Швейцарія та Італія, пред'являють вимоги до термінів дії самого документа. Їх посольства не приймають папери, які "старше" 6 місяців. Слід пам'ятати, що ця вимога стосується не тільки тимчасової документації (виписок з банків, реєстрацій), а й свідоцтв про укладення шлюбу, розлучення. У будь-якому випадку, фахівці компанії обов'язково розкажуть Вам про юридичні тонкощі в тій чи іншій країні.

Отримайте безкоштовну консультацію!