Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 223-06-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Де можна проставити апостиль на довідку про несудимість?

Довідка про несудимість – це офіційний документ, який є підтвердженням відсутності судимості у подавця. Даний документ необхідний майже у всіх випадках виїзду громадянина України за кордон на тривалий термін. Наприклад, довідка потрібна при влаштуванні на роботу, для отримання посвідки на проживання і в ряді інших випадків.

При цьому ключове значення має те, що за кордоном навіть оригінал документа не має юридичної сили. Проставляти апостиль обов’язково, адже це спеціальний штамп, який засвідчує справжність документа і дозволяє використовувати цей документ в інших державах.

Враховуючи велику кількість ситуацій, пов'язаних з необхідністю надавати зазначений документ, потрібно розібратися докладніше, що таке апостиль на довідці про несудимість, хто проставляє апостиль на довідку про несудимість, чи потрібен апостиль на довідці про несудимість і так далі.

Хто проставляє апостиль на довідку про несудимість?

Як зазначено вище, апостиль – це встановлений міжнародним правом штамп, що проставляється на офіційні документи. Завдяки наявності даного штампа документ може використовуватися в іншій державі громадянами України. За умови наявності апостиля, документ буде вважатися справжнім.

Крім того, важливо зрозуміти, чи потрібно проставляти апостиль на довідку про несудимість. Так, виїзд за кордон для роботи або навчання, а також на постійне проживання, вимагає підтвердження відсутності судимостей у такої особи. Єдиним способом підтвердження статусу несудимої особи, є надання зазначеної вище довідки. Слід зазначити, що апостиль є обов'язковим її елементом. Без нього довідка буде недійсною і весь наданий разом з нею пакет документів буде повернуто подавцеві і йому доведеться починати відповідну процедуру спочатку.

Правом на проставлення апостиля наділені чиновники декількох відомств. Відповідно, з довідкою про несудимість слід звертатися до Міністерства закордонних справ України, посадові особи якого проставляють апостиль.

Де проставити апостиль на довідку про несудимість?

Щоб зрозуміти, де проставити апостиль на довідку про несудимість, слід розібратися, які саме відомства володіють правом ставити апостиль на документи. Це такі установи:

  • Міністерство освіти та науки України. Чиновники даного відомства проставляють штамп на документи про освіту, документи про підвищення кваліфікації, дипломи і так далі;
  • Міністерство юстиції України займається документами виданими в РАГСі, а також всіма нотаріальними документами;
  • До Міністерства закордонних справ слід звертатися для апостилювання медичних довідок, довідок про місце проживання або прописки, та апостиля на довідки про несудимість.

Таким чином, саме МЗС України є органом, де можна проставити апостиль на довідки про несудимість.

Особливості отримання

При підготовці пакету документів, потрібно знати, як проставити апостиль на довідку про несудимість. Спочатку потрібно запросити отримання даної довідки в Міністерстві внутрішніх справ України, звертатися слід в регіональне управління МВС за місцем проживання, або можна звернутися до нашої компанії та отримати довідку про несудимість за 2 дні.

Вже після видачі оригіналу довідки, її передають до Міністерства закордонних справ для проставлення штампа.

Скільки часу займає проставлення апостиля на довідку про несудимість?

Оскільки, питання де проставити апостиль на довідку про несудимість і як отримати довідку про несудимість з апостилем, зрозумілі, потрібно розібратися з термінами. Так, при зверненні в компанії, замовники отримують мінімальні терміни проставлення штампа.

При самостійній подачі документів, ризик полягає в ймовірності того, що вони просто не будуть прийняті. Причиною тому може служити наявність помилок в тексті документа, невірне відображення реквізитів, неоплата державного мита і так далі.

У випадку роботи з компаніями, замовники отримують фіксовані терміни, які гарантовано будуть дотримані:

  1. Стандартний термін становить до 5 днів. Цей період є граничним і термін отримання штампа не може його перевищувати.
  2. Особливість полягає в тому, що штамп може знадобитися терміново. Наприклад, якщо виїзд був перенесений на більш ранній термін або роботодавець запропонував цікаву вакансію, яку не можна втратити. В такому випадку, можна запросити термінове проставлення штампа. Послуга буде надана протягом 2-3 днів з моменту звернення.

Вартість апостилю на довідку про несудимість

Вартість зазначеної вище послуги безпосередньо залежить від її терміновості. Так, при звичайному порядку отримання, ціна на послугу складе 335 гривень. Якщо ж проставлення штампа потрібно в терміновому порядку за 5 днів, то ціна послуги зросте до 535 гривень.

ПослугаЦінаТермін
Міністерство закордонних справ України (терміново)600 грн.2-3 дні
Міністерство закордонних справ України  400 грн5 днів

*ціна не являється публічною офертою.
**Терміни розгляду документів Міністерствами можуть бути збільшені.

Як виглядає апостиль на довідці про несудимість?

Готові документи для закордону виглядають наступним чином, печатка апостиля ставитися на зворотному боці довідки.

При цьому компанія гарантує не тільки дотримання термінів надання послуги, але і фіксовані ціни, які не змінюються в процесі роботи. Дана послуга дозволить уникнути труднощів через бюрократію. Крім того, послуга надається на зручних умовах. Так, заявки приймаються онлайн, а готові документи з апостилем відправляються за місцем проживання, а також за кордон.

Отримайте
безкоштовну консультацію!

Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram

Зв'язок через
мессенджери