Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 223-06-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Де можна поставити апостиль на атестат про середню освіту?

Атестат про середню освіту – це документ, який свідчить про закінчення середньої загальноосвітньої школи, в тому числі вечірньої. У разі необхідності використання даного документа за межами країни, необхідно його легалізувати. Апостиль – це найпопулярніший спосіб підтвердження справжності документів.

У разі продовження навчання за межами України, необхідно апостилювати атестат про середню освіту. Апостиль на українському атестаті гарантує, що в офіційних органах і відомствах інших країн атестат буде дійсний.

Що таке апостиль на атестат? Як виглядає апостиль на атестат?

Багато хто задається питанням: Що таке апостиль на атестат про середню освіту в Україні, і чи потрібно проставляти апостиль на атестат? Пояснимо.

Апостиль – це спеціальний штамп, розміром не більше 10 * 10 см, у вигляді квадрата з печаткою відповідного відомства, підписом та інформацією про Гаазьку конвенцію 1961 року, за допомогою якого встановлюється факт справжності даного документа.

Апостиль підтверджує справжність штампів, печаток і підписів, якими засвідчений даний документ, а також відповідність посади особи, яка підписала його.

Де можна проставити апостиль на атестат? Спробуємо розібратися.

Апостиль на атестат про середню освіту – це офіційне підтвердження Міністерства освіти і науки про справжність документа, який проставляється на окремому аркуші і підшивається до оригіналу документа.

Важливо зауважити, що необхідно уточнити в консульстві, в обраному університеті або коледжі про специфіку апостиля, який необхідний. Деякі країни приймають тільки подвійний апостиль. Тоді виникає необхідність перекладу апостиля, і процедура ускладнюється:

  1. Завіряється апостилем оригінал атестата.
  2. Здійснюється переклад апостиля.
  3. Засвідчується переклад.

В цьому випадку час, необхідний для здійснення процедури, збільшується, тому необхідно заздалегідь уточнити всі тонкощі і нюанси.

Як проставити апостиль на атестат в Україні

Як і де проставити апостиль на атестат? Відповімо на ці питання.

Апостиль на атестаті засвідчує його справжність. Для апостилювання атестата необхідно надати його оригінал у відповідне відомство Міністерства освіти і науки, що займається цим питанням, або звернутися в бюро перекладів, фахівці якого в стислі терміни нададуть послугу апостилювання атестата.

Хто може проставити апостиль на атестат?

За українськими законодавчими нормами апостиль на атестат проставляє Міністерство освіти і науки України. Фахівці даної служби перевіряють в загальнодержавній базі даних відомості про атестат, перевіряють номер документа, звіряють підписи і печатки, визначають справжність документа. Самостійно займатися даною процедурою дуже складно: необхідно багато часу, сил і коштів. Крім того, досить часто Міністерство повертає пакет документів через невідповідність або через відсутність якогось з документів. Міністерство освіти і науки України – це установа, де можна проставити апостиль на атестат, але ми рекомендуємо звертатися в бюро перекладів, фахівці якого знають всі тонкощі і допоможуть в стислі терміни проставити апостиль на атестат.

Проставлення апостиля на атестат – це складний процес, в якому багато особливостей і нюансів, тому заздалегідь зв'яжіться з менеджерами бюро перекладів і уточніть інформацію, яка вас цікавить, адже будь-яка неточність в оформленні документів може негативно позначитися на результаті. Фахівці бюро перекладів компетентні в питаннях сучасного міжнародного законодавства, знають всі тонкощі і мають великий досвід з апостилювання документів для різних країн.

Скільки часу займає процес проставлення апостиля на атестат?

Залежно від терміновості проставлення апостиля на атестат час процедури займає від 1 до 30 днів.

  1. Термінове проставлення - термін 1-2 дні.
  2. Проставлення в середні терміни - 10 днів.
  3. Проставлення в звичайні терміни - 30 днів.

Можливий варіант віддаленого надання послуги проставлення апостиля, для цього необхідно надіслати документи поштою. Терміни в такому випадку обговорюються з клієнтом індивідуально.

Скільки коштує апостиль на атестат?

Нового зразка

ТермінВартість
1 роб. день1580 грн
3 роб. дня1060 грн
10 роб. днів730 грн
30 роб. днів545 грн

*ціна не являється публічною офертою.
**Терміни розгляду документів Міністерствами можуть бути збільшені.

Старого зразка

ТермінВартість
1 роб. день*1290-1600 грн
20 роб. днів880 грн
30 роб. днів545 грн

*За умови, що Ви домовляєтеся з навчальним закладом про те, щоб вони за 1 день відповідають на запит міністерства.

**ціна не являється публічною офертою.
***Терміни розгляду документів Міністерствами можуть бути збільшені.

Додатки до атестата оформляються за тією ж вартістю і в ті ж терміни, що і атестати

Фахівці бюро перекладів детально проконсультують з усіх питань і роз'яснять всі тонкощі і особливості послуги апостилювання атестатів. У вартість апостилювання вже входять всі необхідні податки і збори, ніяких прихованих і додаткових платежів немає.

Бюро перекладів Jur Klee – це чудовий помічник у підготовці документів для різних цілей як в Україні, так і за її межами. Звернувшись в Бюро перекладів Jur Klee для проставлення штампа апостилю, будьте впевнені в точному, якісному виконанні замовлення за мінімальними цінами і в зазначений термін, а також індивідуальному підході до клієнтів. Отримання апостиля на атестат про середню освіту офіційно за допомогою фахівців Бюро перекладів Jur Klee відрізняється надійністю, зручністю, оперативністю і комфортом.

Отримайте
безкоштовну консультацію!

Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram

Зв'язок через
мессенджери