Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Довіреність на подачу і оформлення документів

Якщо Ви потребуєте послуги легалізації або повторного отримання документів, Ви напевно чули вимогу про те, що потрібна довіреність від власника документів. Тому ми вирішили повністю розкрити тему і розповімо, коли потрібен цей документ, як його правильно написати і покажемо зразки довіреності на отримання документів.

Коли потрібна нотаріальна довіреність

Якщо говорити про сферу підготовки, перекладу та легалізації документів, то довіреність потрібна в таких випадках:

Також існують деякі інші операції з документами, при яких потрібна довіреність, але вони відбуваються не дуже часто. Наступним пунктом ми розповімо Вам про варіанти оформлення довіреності.

Як підготувати довіреність в Україні

Якщо Ви перебуваєте на території України, і Вам потрібен цей документ - все дуже просто. Вам потрібно звернутися до будь-якого приватного нотаріуса або в нотаріальну контору і оформити довіреність на отримання документів або їх подачу до Посольства. Приклад правильного її складання наші менеджери відправлять Вам на електронну пошту за запитом.

Оформлення довіреності з-за кордону

Складніше ситуація стає, коли Ви не знаходитесь на території України, а документи легалізувати або витребувати потрібно.

В такому випадку є кілька варіантів складання довіреності:

  • В українському Консульстві. Даний варіант самий простий і зручний. Все що Вам потрібно - звернутися в українське дипломатичне представництво і Вам зможуть надати документ відразу на українській мові. Цю довіреність можна використовувати на території України. Додатково засвідчувати її не потрібно. Також, врахуйте, що такий документ можуть отримати тільки громадяни України.
  • У місцевого нотаріуса. Цей варіант більш витратний і тривалий. Ви зможете оформити документ на державній мові країни, в якій перебуваєте. Далі на довіреність потрібно буде поставити апостиль або легалізувати через консульство (в залежності від країни). Після цього Ви зможете переслати документ нам, ми його переведемо на українську мову і засвідчимо нотаріально. Маючи такий пакет документів, ми зможемо представляти Ваші інтереси в Посольствах або отримувати дублікати документів.

Окремий випадок оформлення довіреності для Італії

Незважаючи на те, що Італія є учасником Гаазької конвенції, ця країна має свої вимоги до документів. Всі папери, підготовлені для використання в Італійській Республіці необхідно легалізувати в Посольстві. І, відповідно, для цього потрібна довіреність. Ви можете написати довіреність від руки, на спеціальному бланку посольства. Таке право мають громадяни України, які мають Permesso disoggiorno (Пермессо дісоджорно) або Carta d'identità (Посвідчення особи). На бланку Ви заповните всю необхідну інформацію і цього буде достатньо для легалізації документів в Посольстві Італії.

Зразок довіреності на отримання документів

Як і було сказано раніше ми надамо Вам приклади довіреностей. Нижче Ви зможете побачити як виглядає документ, оформлений в Україні, і «довіреність від руки» з Італії.

Довіреність, зроблена в українського нотаріуса

Бланк довіреності для легалізації в Посольстві Італії

Тепер Ви знаєте всю необхідну інформацію по варіантам оформлення довіреності на легалізацію або отримання документів! Якщо стаття стала для Вас корисною - поділіться нею в соціальних мережах, щоб більше Ваших друзів і знайомих могли прочитати і ознайомитися з нашим блогом!

Хочу зробити довіреність для оформлення документів
Вам також може бути цікаво: