Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 223-06-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Отримання копії свідоцтва про народження документи

Щодня зіштовхуючись з найрізноманітнішими питаннями в сфері оформлення та підготовки документів, ми вирішили поділитися з Вами найважливішою інформацією. Прочитавши текст до кінця Ви дізнаєтеся які документи потрібні для отримання свідоцтва про народження. Під цією фразою ми маємо на увазі повторне отримання даного документа або так званого дубліката свідоцтва.

Необхідні документи для отримання через компанію Jur Klee

Перелік документів, які нам необхідно надати для отримання свідоцтва про народження максимально простий:

  1. Копія старого свідоцтва або максимально точні дані по ньому. Найкращим варіантом буде, звичайно, наявність копії або фотографії документа. Маючи зразок у себе, ми зможемо попередньо уточнити наявність інформації про даний документ у відповідних архівах (реєстрі).
  2. Нотаріальна довіреність від власника свідоцтва. Для того, щоб ми могли отримати свідоцтво про народження повторно Ви повинні скласти нотаріальну довіреність на наших співробітників (зразок довіреності ми надаємо).

Копію старого свідоцтва або максимально точні дані можна відправити на email.

Як підготувати довіреність для отримання свідоцтва про народження

Питання правильного складання довіреності завжди актуальне для наших клієнтів, і цю частину співпраці зазвичай уточнюють по кілька разів. Тому нижче ми наведемо варіанти оформлення цього документа:

  1. Оформлення довіреності у нотаріуса в Києві. На етапі співпраці ми зможемо надати Вам приклад для складання довіреності для її оформлення у будь-якого київського нотаріуса. Також поруч з нашим офісом є нотаріальна контора, і при бажанні, Ви зможете оформити довіреність в хвилині ходьби від нашого офісу.
  2.   Оформлення довіреності у будь-якого нотаріуса на території України. Якщо Ви проживаєте в іншому місті, і не маєте можливості приїхати до Києва - можете оформити довіреність в своєму місті (за нашим прикладом) і вислати нам будь-якою кур'єрською службою.
  3.   Відправка довіреності з закордону. При перебуванні закордоном найпростішим способом оформити довіреність є звернення до українського консульства або посольства для оформлення документа відразу на українській мові. Також можливий варіант звернення до зарубіжного нотаріуса, але на таку довіреність доведеться ставити апостиль або легалізувати, і переводити, що є найбільш витратним методом.

Довіреність на отримання свідоцтва про народження (документ)

Зразок довіреності для витребування дубліката свідоцтва

У будь-якому випадку, якщо Вам не до кінця ясна процедура оформлення довіреності - звертайтеся до наших менеджерів, вони підкажуть найбільш правильний варіант її рішення!

Документи для отримання свідоцтва про народження самостійно

Для самостійного звернення обов'язково потрібна копія документа або дані з нього, а також Ваш паспорт для звернення в РАЦС. Довіреність в даному випадку не потрібна, так як Ви є власником документа і подаєте його особисто.

Якщо ж Ви не є власником документа, але Ваше ПІБ є в ньому (ви є матір'ю або батьком власника свідоцтва) - Ви, також, зможете отримати нове свідоцтво. В іншому випадку, Вам знадобиться довіреність від власника документа.

Який варіант вибрати: за допомогою Jur Klee або самостійно?

Процес підготовки документів для отримання свідоцтва про народження чи шлюб через нашу компанію відмінно налагоджений, так як ми займаємося витребуванням нових свідоцтв більше 6 років. Рекомендуємо Вам спочатку залишити запит на уточнення інформації в архіві (це безкоштовно!), Для того, щоб дізнатися чи можливо взагалі отримати копію свідоцтва.

Після того, як ми уточнимо для вас цю інформацію Ви можете приступити до замовлення послуги. Наш менеджер запропонує Вам найбільш комфортний варіант оформлення довіреності, і після отримання її оригіналу ми зможемо запустити замовлення в роботу. Переваги співпраці з нами очевидні - Ви зможете все зробити дистанційно, не відвідуючи РАЦСи і не стоячи в чергах для подачі заяв. Також звернувшись до нас Ви отримуєте безкоштовну послугу - ми уточнюємо наявність записів в РАЦСі по необхідному документі. Це дуже зручно для власників документів, які видані в СРСР або на тимчасово окупованих територіях України.

Звертайтеся до нас для отримання повторного свідоцтва про шлюб!

Подати безкоштовну заявку на уточнення даних в реєстрі!
Вам також може бути цікаво:
Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber, або дотримуйтесь наведеної нижче інструкції:

Крок 1

Збережіть наш номер в адресну книгу телефону:

+380930217892
Бюро легалізації Jur Klee

Крок 2

Відкрийте Viber, знайдіть створений контакт і напишіть нам.

WhatsApp

Натисніть тут, щоб почати чат WhatsApp, або дотримуйтесь наведеної нижче інструкції:

Крок 1

Збережіть наш номер в адресну книгу телефону:

+380930217892
Бюро легалізації Jur Klee

Крок 2

Відкрийте WhatsApp, знайдіть створений контакт і напишіть нам.

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram, або дотримуйтесь наведеної нижче інструкції:

Крок 1

Збережіть наш номер в адресну книгу телефону:

+380930217892
Бюро легалізації Jur Klee

Крок 2

Відкрийте Telegram, знайдіть створений контакт і напишіть нам.

WeChat

Крок 1

Збережіть наш номер в адресну книгу телефону:

+380930217892
Бюро легалізації Jur Klee

Крок 2

Відкрийте WeChat, знайдіть створений контакт і напишіть нам.

Зв'язок через мессенджери