Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 223-06-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Що таке легалізація диплома та як її робити?

Громадяни, які мають намір змінити місце проживання, часто задають юристам питання: "Що таке легалізація диплома?". Відповідаємо: це процес, в результаті якого диплом, отриманий в країні, громадянином якої ви є, України, стає юридично значущим в новій країні проживання. Необхідність в легалізації виникає тоді, коли людині необхідно продовжити навчання або офіційно працевлаштуватися.

Легалізація диплома - це ряд кроків, про які потрібно знати заздалегідь. Якщо у вас недостатньо інформації і мало часу, краще звернутися до фахівців.

Послуга з легалізації диплома: що це таке і як її отримати?

У сучасному світі люди мають можливість змінювати місце проживання. Переїжджаючи в іншу країну з України, практично кожна людина стикається з необхідністю підтвердити документ про освіту. Для цього існує два способи: проставити апостиль або здійснити легалізацію через консульство з будь-якої точки України.

Як зробити легалізацію диплома?

Отже, ми розібралися, що означає поняття «легалізувати диплом». У країнах, що підписали Гаазьку конвенцію, діє спрощений процес легалізації документів про освіту. 80 країн-учасників Конвенції визнають на своїх територіях дипломи інших держав, завірених спеціальним штампом-апостилем. Він засвідчує рівень освіти, спеціалізацію, науковий ступінь, і так далі.

В інших державах світу, що не входять до Конвенції, необхідна багатоступенева процедура. Як отримати легалізацію диплома в Катар, Китай, ОАЕ, Оман та інші країни?

Якщо говорити коротко, ось основні процеси ускладненого варіанту для країн, що не входять в Гаазьку конвенцію.

  • По-перше, потрібно нотаріально засвідчити копію диплома і його переклад.
  • По-друге, потрібно поставити на ньому печатку Міністерства юстиції України.
  • По-третє, необхідно поставити печатку в МЗС України (і таким чином засвідчити печатку і підпис посадової особи з Міністерства юстиції України).

Наступний крок пов'язаний з безпосереднім відвідуванням консульства: необхідно проставити на засвідчену копію диплома штамп консульства відповідної країни. Термін оформлення документа може займати один або більше днів. Це залежить від конкретного консульства. Наприклад, в ОАЕ цей термін становить не менше трьох робочих днів. Чи обов'язкова особиста присутність в консульстві? Ні, це можна зробити дистанційно за допомогою юристів.

Як виглядає легалізований диплом?

На фотографіях представлений зразок легалізованого диплома. У різних країнах зразки легалізованих дипломів можуть виглядати по-різному.

Що таке легалізація диплома та як її робити?

Хто робить легалізацію диплома?

Де зробити легалізацію диплома швидко? Щоб легалізувати документ про освіту без зайвих проблем і витрати часу в чергах, звертайтеся до фахівців нашої компанії. Прямо зараз надішліть на нашу пошту скан-копію вашого диплома, а ми надамо вам інформацію про термін, які будуть потрібні для цієї процедури, і про її вартість. Справа в тому, що ціна та терміни наших послуг змінюються в залежності від держави, в якій ви маєте намір здобувати освіту або працювати.

Виступаючи як представник ваших інтересів, ми візьмемо всі клопоти з оформлення на себе і організуємо вам доставку засвідченого документа.

Отримайте
безкоштовну консультацію!

Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram

Зв'язок через
мессенджери