Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Що таке легалізація документів?

Це певні дії, які спрямовані на те, щоб надати паперам юридичну силу на території певної країни. Кінцева мета полягає в подачі їх в офіційні органи або структури іншої держави. Легалізація - це процедура, яка потрібна, наприклад, щоб ваша довіреність, видана в Уругваї, була дійсна в іншій країні. Часто її замовляють для імміграції.

Тут слід звернутися до Гаазької конвенції, яка була підписана в 1961 році. На початку 90-х років до неї приєдналася Україна. Країни, що підписали цю Конвенцію, істотно спростили процес легалізації. Для того, щоб надати документу юридичну силу, потрібно просто поставити спеціальний штамп, який називається "апостилем".

Якщо ж держава не підписала згадану міжнародну угоду, то її громадянам доведеться розбиратися в питанні: консульська легалізація, що це? Даний процес використовується при зовнішньоекономічному документообігу. У порівнянні з апостилем, консульська легалізація - це набагато складніший двосторонній процес. Необхідно пройти кілька етапів.

  1. Перекладений документ повинен отримати підпис нотаріуса.
  2. Його потрібно засвідчити в Міністерстві юстиції.
  3. Потрібна печатка від працівника Консульського департаменту.
  4. Документ потрібно передати на посвідчення в консульство (посольство) країни, в якій вона буде надана.

Консульська легалізація документів це завдання, яке у вас навряд чи вийде виконати самостійно. Доведеться звернутися до компетентних фахівців. Вони допоможуть вам заощадить час і зберегти нерви.

Легалізація документів це процедура, яка може вам в деяких випадках не знадобитися. Обов'язково уточніть цей момент у інстанції, в яку збираєтеся надати документ. Між державами може бути укладений двосторонній договір, який істотно полегшує вимоги. Цілком можливо, що достатньо буде навіть оригіналів документів без перекладу. Вам слід знати відповідь на питання: що таке легалізація документів. Не всі папери можна легалізувати.

Розглянутий процес здійснюється тільки на території тієї країни, де були отримані папери. Далі ви докладніше дізнаєтеся про те, що таке легалізація документа. Буде детально розглянута сама процедура. Крім того, ви дізнаєтеся про деякі тонкощі і про те, куди слід звернутися за допомогою.

Легалізація буває консульською або через штамп апостиль.

Не знаєте яка форма легалізації потрібна?

Що таке легалізація документів?

Якщо у вашому випадку діє спрощена процедура, то необхідно проставити апостиль. Найчастіше його проставляють на копії паперу, яка нотаріально засвідчена. Зазвичай це свідоцтво про смерть або народження. Всі документи, які засвідчені нотаріально, слід передавати до Міністерства юстиції України.

Якщо ви не хочете розбиратися в тому, що означає легалізація документів, то просто зверніться до перевірених фахівців. Відшукати їх ви зможете в нашій компанії. Ми за вас вирішимо всі питання з документацією. Справа в тому, що Міністерство юстиції – це досить бюрократичне відомство. Вам можуть просто повернути документи назад. З нашими фахівцями вам не доведеться дізнаватися, що означає легалізувати документи. Вони зроблять все швидко та відповідно до чинного законодавства. Достатньо просто заповнити спеціальну форму на сайті.

Примеры легализированных документов для разных стран

Вы можете ознакомится с примерами документов, предоставленных ниже, они прошли процесс легализации. Такие документы имеют юридическую силу в той стране, для которой они легализировались.

КИТАЙ

ОАЕ

ІРАК

МАРОККО

ЛІВІЯ

Що таке консульська легалізація?

Це ускладнена процедура, яку слід виконати у випадку, якщо країна призначення документа не є членом Гаазької конвенції. В даному випадку доведеться звертатися до її консула. При цьому, процедура обійдеться вам у велику суму грошей. Тепер ви знаєте, що таке консульська легалізація документів. Слід зробити одне уточнення: документ матиме юридичну силу тільки в тій країні, відмітка чийого консульства на ній стоїть. На жаль, багато країн досі не підписали згадану конвенцію, тому доводиться мати справу з даною процедурою.

Що можна легалізувати?

Тут слід звернутися до міжнародної практики. У вас нічого не вийде з документами, на яких є фотографія:

  • паспорти;
  • трудові книжки;
  • військові квитки;
  • профспілкові квитки;
  • характеристики з роботи для відвідування конференцій;
  • водійські права.

Тепер ви знаєте, що таке легалізація документів. Це досить складний процес, якщо спробувати виконати його самостійно. Рекомендується відразу ж звернутися до досвідчених фахівців. Вони допоможуть зберегти не тільки ваш час, але і нерви.

Якщо ви не знаєте, що означає легалізація, то обов'язково запитайте про це працівників. Всі вони володіють великим досвідом. Вони готові не тільки відповісти на питання, а й надати повноцінну консультацію. Всі умови можна обговорити завчасно. Вам буде відомо, якого числа ви отримаєте потрібний документ з печаткою.

Також фахівці розкажуть вам, які документи підлягають легалізації. Якщо раніше ви допускали помилки, то вони будуть виправлені. Серед клієнтів бюро є великі корпорації, які довіряють нам свою документацію. Незважаючи на високий професіоналізм працівників і стислі терміни надання послуг, ціни в JUR KLEE знаходяться на доступному рівні. Навряд чи у вас вийде відшукати аналогічні умови у конкурентів.

Всі послуги надаються на основі офіційно укладеного договору. Всі ваші отримані документи будуть перебувати в реєстрі. Так що ніяких проблем на кордоні з різними службами точно не виникне.

Отримайте
безкоштовну консультацію!

Вам також може бути цікаво:
Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram

Зв'язок через
мессенджери