Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 223-06-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Апостиль диплома, що це? Навіщо він потрібен і хто ставить апостиль на дипломи

Багато з тих, хто виїжджає навчатися або працювати за кордон, стикаються з вимогою отримати апостиль на диплом про освіту. Це є обов'язковою умовою в іноземних навчальних закладах та для ряду роботодавців, які хочуть переконатися в наявності профільної освіти у претендента на отримання освіти або роботи. З'ясуємо, що таке апостиль на диплом, для чого він потрібен і як його отримати за короткий час та без зайвих фінансових витрат.

Апостиль на диплом: що це?

Саме поняття походить від французького слова Apostille. По факту це штамп на документі, який підтверджує його дійсність та законне походження. Він необхідний для підтвердження законності документа в інших країнах — це встановлено Гаазькою конвенцією 1961 року.

Навіщо потрібен апостиль на диплом

Це обов'язкова вимога для визнання документа законним і легальним на території країни, яка ратифікувала Гаазьку конвенцію. До речі, для тих країн, які не виконали процедуру ратифікації, замість штампа знадобиться спеціальна консульська легалізація.

Таким чином, апостиль на диплом бакалавра, спеціаліста або магістра — це підтвердження законності документа. В іноземній державі такий диплом буде вважатися законним, і його власник зможе навчатися або влаштуватися на роботу.

Апостиль на іноземний диплом зараз вимагають практично всі європейські країни, куди масово направляються українці з метою навчання або роботи. Не забувайте, що без офіційної легалізації документів про освіту, за кордоном вони будуть вважатися недійсними.

Як виглядає апостиль диплому

Тепер з’ясуємо, як виглядає апостиль на диплом. Це штамп прямокутної форми зі спеціальними графами для заповнення. У графи вноситься інформація про країну та установу, що видала диплом, а також підтвердження його справжності з боку Міністерства освіти і науки України. Це одночасно і відповідь на поширене питання про те, хто проставляє апостиль на диплом про освіту.

Сам штамп проставляється на окремому листочку щільного паперу, а далі він кріпиться до пластикового диплому через спеціальні отвори. До паперового листочка зі штампом кріпиться шляхом зшивання. Додатково до документа кріпиться додаток з оцінками. Таким чином диплом з апостилем - це єдиний документ, який виключає можливості втрати його складових частин.

Як проставити апостиль на диплом в Україні

Існує ряд нюансів, які слід враховувати. Перед тим, як проставляти апостиль на диплом, необхідно точно знати, в якій країні він буде необхідний. Як ми зазначали вище, існують держави, які не ратифікували Гаазьку конвенцію, тому апостилювання для них не підходить. У цьому випадку знадобиться консульська легалізація за окремою процедурою.

У нас часто запитують, де проставляють апостиль на диплом про вищу освіту? Якщо говорити саме про такий документ, то штамп проставляє безпосередньо Міністерство освіти і науки України. При цьому слід пам'ятати, що перед тим, як отримати апостиль на диплом, слід переконатися що документ відповідає наступним вимогам:

  • Не повинно бути ламінації;
  • Документ не повинен бути розірваний або зім'ятий;
  • Написи і печатки повинні легко читатися;
  • Не допускається наявність виправлень;
  • На пластику або папері не повинно бути плям, які не дають можливість прочитати написане;
  • Не повинно бути помилок в написанні ПІБ.

Знаючи, як апостилювати диплом, тобто ознайомившись з ключовими правилами, можна буде швидко пройти цю процедуру. Саме тому радимо підготувати документи, які відповідатимуть існуючим вимогам.

Де можна проставити апостиль на диплом максимально швидко?

Скористатися такою можливістю можна звернувшись в компанію Jur Klee. Вам не доведеться хвилюватися, де і як апостилювати диплом — ми зробимо це за вас. Просто принесіть або надішліть поштою документ, а ми візьмемо на себе всі формальності.

Якщо вас цікавить, скільки коштує апостиль на диплом, то це буде залежати від необхідної терміновості. Якщо хочете дізнатися ціну і отримати відповідь на питання, скільки часу потрібно для проставлення апостиля на диплом, зайдіть на відповідну сторінку нашого сайту або просто зателефонуйте консультантам нашої компанії. Терміни становлять від 1 до 30 робочих днів. Додатково ми пропонуємо послугу перекладу та нотаріального засвідчення документів про освіту. Це теж входить до вимог іноземних держав.

Тепер ви знаєте, що таке апостиль на диплом і як його отримати. Бажаємо вам удачі в реалізації всіх ваших планів!

Отримайте допомогу в апостилюванні диплома!

Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber, або дотримуйтесь наведеної нижче інструкції:

Крок 1

Збережіть наш номер в адресну книгу телефону:

+380930217892
Бюро легалізації Jur Klee

Крок 2

Відкрийте Viber, знайдіть створений контакт і напишіть нам.

WhatsApp

Натисніть тут, щоб почати чат WhatsApp, або дотримуйтесь наведеної нижче інструкції:

Крок 1

Збережіть наш номер в адресну книгу телефону:

+380930217892
Бюро легалізації Jur Klee

Крок 2

Відкрийте WhatsApp, знайдіть створений контакт і напишіть нам.

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram, або дотримуйтесь наведеної нижче інструкції:

Крок 1

Збережіть наш номер в адресну книгу телефону:

+380930217892
Бюро легалізації Jur Klee

Крок 2

Відкрийте Telegram, знайдіть створений контакт і напишіть нам.

WeChat

Крок 1

Збережіть наш номер в адресну книгу телефону:

+380930217892
Бюро легалізації Jur Klee

Крок 2

Відкрийте WeChat, знайдіть створений контакт і напишіть нам.

Зв'язок через мессенджери