Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

перенесення резидентської візи ОАЕ в новий закордонний паспорт

Арабські Емірати є відмінною країною не тільки для туризму, але і для роботи або ведення бізнесу в ній. Як правило, іноземним громадянам, які влаштувалися або мають намір влаштуватися на роботу або відкрити свою справу в цій країні - необхідна резидентська віза. Така віза дозволяє перебувати в країні набагато довше, ніж туристична віза в Арабські Емірати.

Проставляється вона в закордонний паспорт, але ніхто з нас, на жаль, не застрахований від випадку, коли закордонний паспорт з резидентською візою може бути втрачений або вкрадений. Що робити в такій ситуації? – читайте далі цю статтю, адже інформація взята з нашого особистого досвіду при вирішенні такого питання.

Необхідні документи для перенесення резидентської візи в новий закордонний паспорт

Перш за все, після втрати закордонного паспорта Вам необхідно отримати новий – це обов’язкова процедура не тільки для перенесення візи, але і виїзду за кордон. Отже, список документів, які потрібно надати, щоб перенести візу виглядає так:

 • Скан-копія нового закордонного паспорта;
 • Фото чи скан-копія втраченого закордонного паспорта;
 • Фото чи скан-копія резидентської візи ОАЕ;
 • Ваше роздруковане фото розміром 3*4;
 • Документ, що засвідчує особу людини, яка втратила закордонний паспорт (український паспорт або вид на проживання);
 • Виписка з банківського рахунка (на фірмовому бланку компанії з печаткою і підписом) або лист від батька, оформлений в департаменті з питань міграції – إدارة الهجرة ;
 • Документ з поліції про те, що паспорт був дійсно загублений (якщо документ з поліції з іншої країни – це не проблема, ми зможемо зробити його переклад);
 • ID карта Арабських Емірат;

Дуже важливо, щоб документи, які надаються в електронному вигляді були в дуже хорошій якості, інакше Посольство ОАЕ може їх не прийняти. Для чого їх потрібно нести в Посольство і як проходить процес перенесення візи, Ви дізнаєтеся з наступного абзацу.

4 кроки на шляху до переносу резидентської візи в новий закордонний паспорт

Насправді, в новий закордонний паспорт вже наявна резидентська віза не проставляється – після проходження всієї процедури Ви отримаєте на руки спеціальний документ, але про нього пізніше. Отже, 4 кроки на шляху до успіху в цій справі:

 1. Вам потрібно принести або надіслати нам поштою (скан-копії можна вислати по e-mail) всі перераховані вище документи;
 2. При втраті закордонного паспорта закордоном: легалізація довідки про втрату з Поліції, отриманої в країні втрати документа;
 3. Оформити довіреність і аффідевіт (не турбуйтеся про Аффідевіт, ми дамо Вам контакти нотаріуса, який його зробить, а наші менеджери зможуть детально Вам пояснити, що це таке);
 4. Переклад документів з подальшою їх легалізацією в міністерствах, потім подача в Консульство;
 5. Після легалізації всіх документів в Консульстві, йде їх подача (на цей раз вже самим Консульством) до Міграційної служби Арабських Емірат. Міграційна служба протягом місяця (можливо і до 2-х місяців) розглядає запит і потім видає такий двосторонній документ:

Документ, що підтверджує перенесення візи (титульна сторона)

Зворотний бік документа, який переносить візу

З такими документами Ви сміливо берете свій закордонний паспорт (без проставленої в ньому візи) та летите в Арабські Емірати.

Чому Вам достатньо зробити 2 кроки для переносу резидентної візи?

Все просто, займаючись самостійно цим процесом, Вам потрібно буде пройти всі 4 кроки, це означає, що доведеться самостійно займатися перекладом документів (наприклад, шукати бюро перекладів) та саме тяжке - це обхід міністерств з метою легалізації документів. Звернувшись до нас, Вам потрібно лише:

 1. Принести документи;
 2. Оформити довіреність і заяву у нотаріуса на наших співробітників.

Після цього ми все беремо на себе, а Вам лише залишається будувати плани на майбутнє, займатися своїми справами і чекати готовий документ. Звертайтеся в Jur Klee - ми завжди раді допомогти!

Замовте дзвінок для консультації по перенесенню візи
Вам також може бути цікаво:
Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram

Зв'язок через
мессенджери