Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 223-06-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Апостиль на довіреність, що це таке?

Довіреність - це документ, згідно з яким людина передає частину своїх повноважень іншій особі для надання або дій від його імені.

Довіреність видається на підставі договору який визначає внутрішні відносини між довірителем і довіреною особою (трудовий договір, договір поруки та інші).

В Україні нотаріальна довіреність, оформлена належним чином, дає право користуватися нею в межах країни без обмежень. Але використовувати таку довіреність за кордоном не можна, на ній необхідно поставити штамп апостиля, при чому в залежності від країни в якій будуть відбуватися заходи за даним документом, може змінюватися порядок оформлення апостиля.

Що таке апостиль на довіреність? Як виглядає апостиль на довіреність?

Багато хто задається питанням: апостиль на довіреність - що це, і чи потрібно ставити апостиль на довіреність? Пояснимо.

Апостиль - це спеціальний штамп у вигляді квадрата з печаткою відповідного відомства, підписом та інформацією про Гаазьку конвенцію, за допомогою якого закріплюється факт справжності і статус довірителя. Штамп Апостиля на довіреності виглядає так само, як і на інших документах.

Перед завіренням апостилем необхідно зробити переклад всіх реквізитів оригіналу довіреності на мову країни, для якої призначається довіреність, у висококваліфікованого перекладача.

Апостиль - це найпоширеніша процедура легалізації документа.

Важливо зауважити, що апостильована довіреність — це довіреність, яка діє тільки в країнах-учасницях Гаазької конвенції, в інших країнах вона не має сили, і необхідно оформляти консульську легалізацію.

Чи потрібен апостиль на довіреності?

На питання: чи потрібен апостиль на довіреність? Можна стверджувати що, якщо необхідно підтвердити юридичну дійсність довіреності в іншій країні, то без апостилювання довіреності не обійтися, в межах країн Гаазької конвенції.

Як роблять апостиль на довіреність.

Апостиль на іноземній довіреності проставляється тільки після перекладу її на одну з офіційних мов країни, для якої вона призначається. Переклад необхідно зробити офіційно в Бюро перекладів. Слід зауважити, що деякі країни (наприклад Німеччина, Бразилія) не приймають документи, які були перекладені в Україні, а в Італії переклад повинен бути здійснений тільки фахівцем з діючою акредитацією, а в Австрії та Бельгії вимагає два апостиля на довіреність. Тонкощів і нюансів в апостилюванні довіреностей дуже багато, тому заздалегідь зателефонуйте до менеджерів бюро перекладів і уточніть інформацію, що вас цікавить, так як будь-яка неточність в оформленні документів може негативно позначитися на взаєминах з партнерами або зірвати контракт.

Де поставити апостиль на довіреність? Хто ставить апостиль на довіреності?

Апостилювання довіреності здійснюється одним з міністерств України, в тому числі у Міністерстві Юстиції.

Апостиль на довіреність можливо проставити декількома варіантами:

  • на оригінал довіреності;
  • на переклад документа, завірений нотаріусом і підшитий до оригіналу;
  • на копію довіреності, яка завірена нотаріально;
  • на переклад документа, який завірений нотаріусом і підшитий до нотаріальної копії довіреності.

Звернувшись в бюро перекладів, не виникне питання: де поставити апостиль на нотаріальну довіреність? Менеджери бюро перекладів детально проконсультують з даного питання.

Вартість апостилювання довіреності.

Ціна на надання послуги проставлення штампа апостилю на довіреності може варіювати і залежить від країни, в яку вона необхідна, особливостей і вимог до її оформлення в даній країні, а так само терміновості виконання даного замовлення.

ПослугаТермінВартість
Міністерство Юстиції (апостиль)5-7 днів275 грн

*ціна не являється публічною офертою.
**Терміни розгляду документів Міністерством можуть бути збільшені.

Чи потрібна довіреність на апостиль?

У Гаазькій Конвенції зазначено, що для проставлення штампа апостиля довіреність не потрібна. Наприклад, родич людини, що знаходиться в іншій країні, може без надання довіреності проставити апостиль на будь-який документ.

Бюро перекладів Jur Klee - це відмінний помічник у підготовці документів для всіляких цілей як в Україні, так і за її межами. Звернувшись в Бюро перекладів Jur Klee для проставлення штампа Апостиля, будьте впевнені в індивідуальному підході, в точному та якісному виконанні замовлення за мінімальними цінами і в строк.

Отримайте допомогу в апостилюванні довіреності!

Вам також може бути цікаво:
Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber, або дотримуйтесь наведеної нижче інструкції:

Крок 1

Збережіть наш номер в адресну книгу телефону:

+380930217892
Бюро легалізації Jur Klee

Крок 2

Відкрийте Viber, знайдіть створений контакт і напишіть нам.

WhatsApp

Натисніть тут, щоб почати чат WhatsApp, або дотримуйтесь наведеної нижче інструкції:

Крок 1

Збережіть наш номер в адресну книгу телефону:

+380930217892
Бюро легалізації Jur Klee

Крок 2

Відкрийте WhatsApp, знайдіть створений контакт і напишіть нам.

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram, або дотримуйтесь наведеної нижче інструкції:

Крок 1

Збережіть наш номер в адресну книгу телефону:

+380930217892
Бюро легалізації Jur Klee

Крок 2

Відкрийте Telegram, знайдіть створений контакт і напишіть нам.

WeChat

Крок 1

Збережіть наш номер в адресну книгу телефону:

+380930217892
Бюро легалізації Jur Klee

Крок 2

Відкрийте WeChat, знайдіть створений контакт і напишіть нам.

Зв'язок через мессенджери