Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

При працевлаштуванні або отриманні освіти за кордоном апостиль свідоцтва про народження виконує функцію документу, який засвідчує особу людини. Тому, надання юридичної сили цьому документові для певної країни є першочерговим завданням.

Найчастіше до нас за допомогою звертаються через некомпетентність у цьому питанні, адже для багатьох апостиль - це слово нове і незрозуміле. А заплутатися в процедурі легалізації досить просто, адже якісну консультацію з проставлення апостилю на свідоцтво про народження для певної країни отримати досить складно.

Як правильно апостилювати свідоцтво про народження

Щоб Ваше свідоцтво прийняли за кордоном його необхідно спочатку перекласти на одну з офіційних мов країни призначення. Також, ряд країн, такі як: Франція, Бельгія, Швейцарія вимагають повторного проставлення штампу апостиль на перекладі свідоцтва.

Нове свідоцтво ламінувати суворо заборонено!
Не погоджуйтеся на ламінацію в РАГСі, в іншому випадку Ваш документ буде вважатися зіпсованим.

Апостиль на свідоцтво про народження підшивають окремим аркушем до оригіналу документа.

Що робити, якщо ваш документ виданий до 1991 року?

Апостиль свідоцтва про народження, що було видане до 91-го року, можливий на нотаріально засвідченої копії. Проте останнім часом апостилі на нот. копіях свідоцтв, виданих до 1991 р, не приймаються в більшості країнах.

Для 100% -ї гарантії, що Ваш документ приймуть у будь-якій країні - необхідно отримати документ повторно, ми також можемо для Вас отримати свідоцтво про народження в будь-якому регіоні України, для цього необхідна нотаріальна довіреність на співробітників компанії.

Терміни і вартість

Звертаючись в компанію Jur Klee ви можете розраховувати на комплекс послуг: починаючи з проставлення штампу в Мін’Юстю і закінчуючи повним оформленням документа для необхідної Вам країни.

Зверніть увагу!

У зв'язку з воєнним становищем терміни та вартість можуть змінюватися, деталі уточнюйте у менеджера.

ПослугаТермінВартість
Міністерство Юстиції (апостиль)7-10 днів520 грн

*ціна не являється публічною офертою.
**Терміни розгляду документів Міністерствами можуть бути збільшені.

Залишити заявку

Якщо ви знаходитеся не в Києві - можете переслати документ до нас в офіс використовуючи будь-який зручний спосіб доставки. У середньому, термін пересилання – 1 день.

Чим загрожує самостійне проставлення апостилю на свідоцтво

Увага!

При самостійному засвідченні документа в обласному управлінні юстиції Вам можуть запропонувати одразу проставити апостиль на свідоцтво про народження. Погоджуючись на їх пропозицію ви повинні розуміти, що вони можуть проставити апостиль, але це відомство не в курсі правильності подальшого оформлення документів для потрібної вам країни.

Так, наприклад, для Італії крім апостилю, необхідний переклад акредитованим перекладачем і засвідчення його в консульстві Італії. Для Франції - після проставлення апостилю документ потрібно перекласти присяжним перекладачем або ж проставити другий апостиль на перекладі.

В нашій практиці ми часто стикаємося з випадками, коли люди замовляючи свідоцтво про народження з апостилем у себе в регіоні, не до кінця оформляють документи, що надалі призводить до відмові в посольстві або будь-якому іншому органі країни призначення. Внаслідок чого ви втрачаєте час, а іноді і можливість працевлаштуватися або вчитися.

Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram

Зв'язок через
мессенджери