Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

При працевлаштуванні або отриманні освіти за кордоном апостиль свідоцтва про народження виконує функцію документу, який засвідчує особу людини. Тому, надання юридичної сили цьому документові для певної країни є першочерговим завданням.

Найчастіше до нас за допомогою звертаються через некомпетентність у цьому питанні, адже для багатьох апостиль - це слово нове і незрозуміле. А заплутатися в процедурі легалізації досить просто, адже якісну консультацію з проставлення апостилю на свідоцтво про народження для певної країни отримати досить складно.

Як правильно апостилювати свідоцтво про народження

Щоб Ваше свідоцтво прийняли за кордоном його необхідно спочатку перекласти на одну з офіційних мов країни призначення. Також, ряд країн, такі як: Франція, Бельгія, Швейцарія вимагають повторного проставлення штампу апостиль на перекладі свідоцтва.

Нове свідоцтво ламінувати суворо заборонено!
Не погоджуйтеся на ламінацію в РАГСі, в іншому випадку Ваш документ буде вважатися зіпсованим.

Апостиль на свідоцтво про народження підшивають окремим аркушем до оригіналу документа.

Що робити, якщо ваш документ виданий до 1991 року?

Апостиль свідоцтва про народження, що було видане до 91-го року, можливий на нотаріально засвідченої копії. Проте останнім часом апостилі на нот. копіях свідоцтв, виданих до 1991 р, не приймаються в більшості країнах.

Для 100% -ї гарантії, що Ваш документ приймуть у будь-якій країні - необхідно отримати документ повторно, ми також можемо для Вас отримати свідоцтво про народження в будь-якому регіоні України, для цього необхідна нотаріальна довіреність на співробітників компанії.

Терміни і вартість

Звертаючись в компанію Jur Klee ви можете розраховувати на комплекс послуг: починаючи з проставлення штампу в Мін’Юстю і закінчуючи повним оформленням документа для необхідної Вам країни.

Зверніть увагу!

У зв'язку з воєнним становищем терміни та вартість можуть змінюватися, деталі уточнюйте у менеджера.

ПослугаТермінВартість
Міністерство Юстиції (апостиль)7-10 днів520 грн

*ціна не являється публічною офертою.
**Терміни розгляду документів Міністерствами можуть бути збільшені.

Залишити заявку

Якщо ви знаходитеся не в Києві - можете переслати документ до нас в офіс використовуючи будь-який зручний спосіб доставки. У середньому, термін пересилання – 1 день.

Чим загрожує самостійне проставлення апостилю на свідоцтво

Увага!

При самостійному засвідченні документа в обласному управлінні юстиції Вам можуть запропонувати одразу проставити апостиль на свідоцтво про народження. Погоджуючись на їх пропозицію ви повинні розуміти, що вони можуть проставити апостиль, але це відомство не в курсі правильності подальшого оформлення документів для потрібної вам країни.

Так, наприклад, для Італії крім апостилю, необхідний переклад акредитованим перекладачем і засвідчення його в консульстві Італії. Для Франції - після проставлення апостилю документ потрібно перекласти присяжним перекладачем або ж проставити другий апостиль на перекладі.

В нашій практиці ми часто стикаємося з випадками, коли люди замовляючи свідоцтво про народження з апостилем у себе в регіоні, не до кінця оформляють документи, що надалі призводить до відмові в посольстві або будь-якому іншому органі країни призначення. Внаслідок чого ви втрачаєте час, а іноді і можливість працевлаштуватися або вчитися.

Коментарі
20 гру 2021, 23:19
Татьяна
Здрастуйте,мне нудно поставить апостиль на свидетельство браке,свидетельство выдано в Турции,я сейчас на Украине

Добрый день. На апостиль принимается свидетельство нового образца, не ранее 2016 года выдачи, без ламинации с обратной стороны. Если Ваше свидетельство такого образца - Вы можете подать в офисе либо отправить документ почтой, детали можно уточнить у наших менеджеров, контакты по ссылке: jurklee.ua/kontakty/

21 гру 2021, 10:20
Пашаев Борис

01 чер 2021, 14:14
Валентина
Добрый день. У меня св о рождении нового образца 2003 г.из России.,но без апостиля. Я гражданка Украины. Для принятия гражданства Италии мне нужен документ с переводом и апостилем. Можно сделать?

Добрый день.
Свидетельство о рождении может быть апостилировано непосредственно в стране выдачи. Наша компания имеет большой опыт легализации документов через наших партнеров заграницей. Отправьте, пожалуйста, нам копию Вашего документа на имейл и мы сможем уточнить сроки и стоимость проставления апостиля у наших партнеров в Российской Федерации.
Наши контакты: https://jurklee.ua/kontakty/

01 чер 2021, 15:05
Пашаев Борис

03 лис 2019, 20:47
ЯНА
Очень благодарна Кузьменко Олесе и Виктории Гензицкой за выполненную работу! У меня были сложности с местным ЗАГС, где не могли мне выдать обычное свидетельство о рождении.
Так вот благодаря вам и вашей команде быстро получила все, плюс быстро поставили апостили на необходимые для меня документы

02 сер 2019, 23:03
Ірина
Доброго дня,скільки коштуватиме апостиль на свідоцтво про народження в Бельгію ?Він має бути подвійний.Зарання дякую.

Доброго дня!
Напишіть на пошту нашого менеджера elena.kovalchuk@jurklee.ua і вона Вам допоможе в цьому питанні. Гарного дня!

06 сер 2019, 10:22
Пашаев Борис

02 лип 2019, 15:51
Галина
шановна Юлія Черкасова дуже вдячна за консультацію

12 жов 2018, 13:21
Месут
Здравствуйте,я родился в Италии,в городе Империя,зарегистрирован при рождении гражданином Украины.Родился я 10.07.2004 года.Моя мама вернулась домой на Украину в 2005 году вместе со мной.По своему незнанию,мама не поставила АПОСТИЛЬ на мое свидетельство о рождении т.е. мое свидетельство о рождении не имеет законной силы на территории Украины. 10.04.2018 года мне исполнилось 14 лет,нужно получать паспорт.В выдаче паспорта мне отказывают т.к. нет АПОСТИЛЯ. Прошу Вас,помогите мне словом или делом...На Украине я живу с бабушкой...Что мне делать?...Спасибо!

Доброе день, Месут.
Напишите на почту нашему менеджеру viktoria.henzitska@jurklee.ua и она Вам поможет в данном вопросе. Хорошего дня!

12 жов 2018, 13:27
Пашаев Борис

22 тра 2017, 19:10
Наталья
Ребята! Срочно нужен Апостиль на Свидетельство о рождении. Напишите что нужно сделать? Родилась я на Украине в 1957 году. Живу в Минске.

Доброе утро, Наталья! Чтобы поставить апостиль на свидетельство о рождении Вам сначала нужно прислать его скан-копию нашему менеджеру на почту jurklee6@gmail.com, затем он с Вами свяжется и обсудит все детали апостилирования Вашего свидетельства. Спасибо за вопрос, хорошего дня!

23 тра 2017, 10:46
Пашаев Борис

30 кві 2017, 11:08
Оксана
Здраствуйте.Я проживаю в Греции.Сама с Украины.У меня просят свидетельство о рождении с апостиль.

Добрый день, Оксана! Конечно, мы сможем Вам помочь в этом вопросе.
Обращайтесь к любому менеджеру по e-mail, они уточнят всю необходимую информацию и сориентируют Вас по срокам и стоимости.

Спасибо за Ваш вопрос, хорошего дня!

03 тра 2017, 10:14
Пашаев Борис

21 лют 2017, 21:49
Каролина
Здравствуйте. Возможно ли поставить апостиль на свидетельство о рождении 1988 г, выданное в РФ Приморский край. Вы писали есть партнеры в России.

Добрый день, Каролина!
Отправьте образец документа на почту любого менеджера компании, мы сможем уточнить для Вас стоимость и сроки апостилирования документа в России.

Спасибо за Ваш вопрос, хорошего дня!

22 лют 2017, 10:30
Пашаев Борис

10 лют 2017, 03:04
Виктория
Добрый день, мне нужно сделать аполстиль свидетельства о рождении для Дубай, ОАЕ. Какая стоимость и какие сроки?

Добрый день, Виктория. Для ОАЭ нужно проставлять не Апостиль, а консульскую легализацию в министерствах и Посольстве.
Стоимость зависит от сроков: 2350 грн - 16 раб. дней или 3085 грн - 10 раб. дней + перевод на арабский или английский (в зависимости от требований принимающей стороны (если с переводом на арабский +65 грн.).
Обращайтесь.

10 лют 2017, 10:30
Пашаев Борис

Завантаження...
Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram

Зв'язок через
мессенджери