Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Сьогодні досить велика кількість наших співвітчизників їде за кордон для продовження навчання або для працевлаштування. Однак, для цього їм обов'язково будуть потрібні легалізовані документи про їх освіту.

Якщо Вам також потрібно легалізувати диплом - ми з радістю допоможемо Вам з цим питанням.

Варіанти підготовки документів

На сьогоднішній день, в залежності від країни, в яку Ви збираєтеся їхати, існує 2 варіанти легалізації документів про освіту:

  • Апостиль;
  • Консульська легалізація.

Так, згідно положень Гаазької конвенції, легалізація офіційних документів, виданих на державному рівні, не потрібна. У країнах, які ратифікували положення цієї конвенції, знадобляться апостиль на документ про вищу освіту, для тих же, які не ратифікували, потрібна консульська легалізація.

Проставлення апостиля на оригінал диплому

Потрібно відзначити, що апостиль диплома, прикріплюється на оригінал диплому, а не на завірену копію. У пластиковому оригіналі, проробляються отвори, до яких, за допомогою стрічки, прикріплюють додаток та документ, на якому ставиться штамп апостиль Міністерства Освіти Київ (Україна).

Безпеку від підроблення апостиля диплома гарантує захисний штрих-код.

Як виглядає апостиль на дипломі ви можете подивитися нижче:

Терміни проставлення апостиля на диплом

В Україні, існує два види дипломів про вищу освіту - пластикові та паперові. Залежно від виду документа, апостиль проставляється в різні терміни:

Зверніть увагу!

У зв'язку з воєнним становищем терміни та вартість можуть змінюватися, деталі уточнюйте у менеджера.

Стандартний термін

Вид документаТермінЦіна

Нового зразка

3 р.д.1400 грн
10 р.д.1020 грн
30 р.д.760 грн

Старого зразка (книжкою), довідки

20 р.д.1190 грн
30 р.д.760 грн

*ціна не являється публічною офертою.
**Терміни розгляду документів Міністерствами можуть бути збільшені.

Терміновий апостиль на диплом*

Вид документаТермінЦіна
Нового зразка1 день2060 грн
Старого зразка (книжкою), довідки1 день2060 грн

*терміновий апостиль можливий за умови, якщо Ви зв'язуєтеся з навчальним закладом та домовляєтеся, щоб вони за 1 день відповіли на запит міністерства

**ціна не являється публічною офертою.
***Терміни розгляду документів Міністерствами можуть бути збільшені.

Зверніть увагу!

Апостиль на додаток до диплому оплачується окремо. Вартість і терміни ідентичні.

Апостилювати диплом!

Надішліть диплом, на який потрібно проставити апостиль. Наш менеджер відразу ж зв'яжеться з Вами!

Відправити документи

Переклад та нотаріальне засвідчення диплому

Крім надання послуг з проставлення апостиля на диплом, наша організація, так само може перекласти ваш диплом на будь-яку потрібну вам мову, і нотаріально засвідчити перекладений диплом.

Деякі країни вимагають не тільки проставлення апостиля на перекладі диплому, але й засвідчення перекладеного документа про освіту в консульстві відповідної країни.

Завдяки роками набутого досвіду ми без проблем підскажемо Вам, які країни вимагають засвідчення в консульстві, а при бажанні, можемо його виконати.

Куди звернутися для проставлення апостиля на диплом у Києві

Проставити апостиль диплома, можна без зусиль, звернувшись в наш офіс, або передавши документи однією з кур'єрських служб.

Завдяки професіоналізму наших співробітників, ми з легкістю зможемо оформити апостиль диплома, виходячи з вимог тієї країни, в яку Ви плануєте виїхати.

Коментарі
11 сер 2022, 14:16
Ілля
Доброго дня потрібно апостиль на підтвердження свідоцтва про скінчення школи і атестату думаю що нового типу і хотів би звязатися по телеіону за цим питанням

Доброго дня!
Наші контакти: https://jurklee.ua/uk/kontakty/

11 сер 2022, 14:54
Пашаев Борис

16 січ 2020, 21:32
Юлія
Доброго вечора! Цікавить апостилізація диплому бакалавра 2015 року. Звертались до одного бюро перекладу, то документи повернули і аргументували тим, що диплом старого зразка. Не можу зрозуміти, чому на диплом 2015 року видачі не можна поставити апостиль. Дякую за відповідь!

Доброго ранку, відправте, будь ласка, скан-копію диплома та додатка з обох сторін на пошту нашого менеджера viktoria.henzitska@jurklee.ua і вона Вам допоможе в цьому питанні. Гарного дня!

17 січ 2020, 09:05
Пашаев Борис

02 гру 2019, 11:09
Світлана
Доброго дня, я хочу отримати другу вищу освіту Чехії, маю диплом спеціаліста учителя . Підкажіть будь ласка чи можна у вашій фірмі зробити апостиль з вказівкою що згідно прикінцевих положень Закону про вищу освіту спеціаліст відповідає магістру? Дчкую

Доброго дня, Світлана! Ми можемо отримати довідку з Міністерства Освіти про те, що диплом спеціаліста прирівнюється до магістра. Напишіть на пошту нашого менеджера elena.kovalchuk@jurklee.ua і вона Вам допоможе в цьому питанні. Гарного дня!

02 гру 2019, 13:08
Пашаев Борис

10 лип 2019, 23:00
Светлана
Доброй ночи!живу в Днепропетровской области,срочно нужно переделать двум сыновьям свидетельство о рождении,старшему сыну изменить фамилию и в графе где отец,изменить отчество отца,во втором св.о рождении нужно только изменить отчество отца. Как быстро можно поменять документы и сколько это стоит?

Доброе утро, Светлана!

К сожалению, мы не сможем помочь Вам, так как данные в реестр ЗАГСа может внести или изменить только собственник документа (или один из родителей, если ребенок не совершеннолетний). Спасибо за Ваш вопрос, хорошего дня!

11 лип 2019, 09:07
Пашаев Борис

09 бер 2019, 15:24
міша
Апостиль на довідку про несудимість. Ціна і сроки. Терміново

Доброго дня!

Терміновий апостиль на довідку про несудимість коштує 495 грн, термін 2-3 дні. Напишіть на пошту нашого менеджера elena.kovalchuk@jurklee.ua і вона Вам допоможе в цьому питанні. Гарного дня!

11 бер 2019, 09:54
Пашаев Борис

27 гру 2017, 21:26
Юлія
Доброго вечора!Скажіть будь ласка для поступлення в Росію на ординатура потрібен апостиль на дипломі про вищу медичну освіту?

Добрий ранок, Юлія! Це питання потрібно уточнити у сторони, яка буде приймати Ваш диплом. Гарного дня!

28 гру 2017, 09:16
Пашаев Борис

28 тра 2017, 22:39
Анастасия
Здравствуйте,нужен апостиль на школьный атестат и диплом с додатками для Италии,нахожусь на данный момент заграницей,каким образом возможно отправить оригиналы документов и как быть с доверенностью для подачи документов в МОН.
Какие условия оплаты?
Заранее спасибо.

Добрый день, Анастасия!
Обращайтесь у менеджеру компании по e-mail, он Вас проинформирует о сроках и ценах на апостилирование дипломов.
Также Вы с ним договоритесь об отправке оригиналов документов, и смоежете выбрать удобную для Вас форму оплаты. Мы работаем по 50% предоплате. Оплату Вы сделаете после получения документов.
Довореность для подачи документов в МОН не нужна.
Спасибо за Ваш вопрос. Хорошего дня!

29 тра 2017, 09:13
Пашаев Борис

04 тра 2017, 00:46
Іра
Доброї ночі! Потрібен апостиль для США, це з початку диплом потрібно перевести на англійську, потім оригінал і переклад подавати, чи спочатку до ригіналу кріплять апостиль, а потім це все перекладається?

Доброго ранку, Ірино!

Процедура Апостиль на диплом для США підготовлюється наступним чином:
1. Спочатку апостилюється оригінал диплому.
2. Потім весь документ (і апостиль також) перекладається на англійську мову.
3. Преклад засвідчується нотаріусом.

Звертайтеся, якщо буде необхідна допомога в апостилюванні диплому. Вдалого дня!

04 тра 2017, 09:06
Пашаев Борис

24 лис 2016, 08:21
Лілія
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи потрібно проставляти апостиль на попереднвй диплом. А саме в мене зараз диплом магістра з додатком, а попередній диплом бакалавра за 4 роки у цьому ж ВУЗ. Чи можна проапостилізувати тільки магістра з додатком? Чи рахується за мною вже вища ступінь освітньої кваліфікації і непотрібно повертатись до бакалавра. Документи нелбхідні для підтвердження кваліфікації в США. Дякую за відповідь!

Доброго дня, Ліліє. Насправді, все дуже індивідуально, і, зазвичай, приймаюча сторона (куди ви будете подавати проапостильований диплом) має сама пред'являти вимоги до необхідної документації. Магістр передбачає отримання бакалавра, ці дві освітні степені "котируються" в США, тому логічно апостилювати диплом магістра з додатком, але все залежить від вимог приймаючої сторони. Раджу Вам уточнити цей нюанс у них.

24 лис 2016, 10:08
Пашаев Борис

24 вер 2016, 00:10
Юлия
Здравствуйте !Скажите пожалуйста есть апостиль на диплом, перевод в посольстве италли в киеве заверен натариусом еще.в 2009 году какой.срок действия перевода и заверения натариусом ,есть ли он вообще .И апостиль ставиться на всегда нет сроков ?

Добрый день, Юлия!
Официально у апостиля срока дейтвия нету. Про это мы писали в этой статье: http://jurklee.ua/blog/srok-dejstviya-apostil/

Но, принимающая сторона может не принять у Вас документы, ссылаясь на их внутренний устав или правила.
Данный момент Вам лучше уточнить.
Спасибо за Ваш вопрос. Хорошего Вам дня!

26 вер 2016, 09:18
Пашаев Борис

Завантаження...
Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram

Зв'язок через
мессенджери