Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Апостиль Запоріжжя і легалізація у ЗапоріжжіДля переїзду в інші країни на проживання, роботу чи навчання потрібно оформляти апостиль або робити легалізацію на документи. Жителям Запоріжжя далеко їхати, щоб подати папери в МЗС, Мін'юст або МОН, які знаходяться в Києві. Агентство Jur Klee зробить це за вас! Ми допоможемо оформити апостиль в Запоріжжі та Запорізькій області. Відправляєте документи поштою або кур'єром. Ми передаємо їх в відповідальний орган на процедуру апостилювання або легалізації, а потім повертаємо клієнту в Запоріжжі.

Послуги легалізації, апостиля в Запоріжжі від фахівців

Апостиль замовляють, щоб підтвердити законність документа, надати йому юридичну силу на території іншої держави. Апостилювання в Запоріжжі - спрощений метод легалізації, він підходить для більшості країн. Іноді потрібен подвійний апостиль: папір перекладається на іншу мову, завіряється у нотаріуса, спеціальні штампи ставляться на самому документі і тексті його перекладу. Цього вимагають Бельгія, Норвегія та інші держави.

Деякі країни вимагають не апостиль, а консульську легалізацію. Це більш складна процедура. Без неї не вийде підтвердити документи для Канади, ОАЕ, Саудівської Аравії, Єгипту та інших країн. Якщо ви одружилися з громадянином такої держави, переїжджаєте туди на ПМП або роботу із Запоріжжя, Jur Klee допоможе легалізувати паперу.

Чому до нас варто звертатися за апостилем і легалізацією:

  • Багато років працюємо в цій сфері. Оформимо штампи апостилей в місті Запоріжжя професійно, без помилок. Подаємо документи в МЗС, Мін'юст і МОН.
  • Відповідаємо за збереження документації та безпеку інформації. Ми не втрачаємо паперу клієнтів.
  • Звертайтеся до нас дистанційно. Не потрібно їхати із Запоріжжя до Києва, витрачати гроші на дорогу, час на черги і оплату держмита. Ми приймемо документи від фізичної особи з будь-якого куточка України. І відправимо їх назад з доставкою вже зі штампом апостиля або легалізації.

Ціни на апостиль та легалізацію в Запоріжжі: від чого залежать?

Вартість послуг вказана в таблиці. Вона варіюється в залежності від терміновості і від того, в яке міністерство потрібно подаватися. А також від країни, в яку «поїдуть» документи з власником. В ціну апостиля в Запоріжжі вже включене мито за надання держпослуг.

ПослугаЦінаТермін
Міністерство юстиції України520 грн7-10 роб. днів
Міністерство закордонних справ України (терміново)725 грн5 роб. днів
Міністерство закордонних справ України475 грн8-10 роб. днів
ЗАГС520 грн7-10 роб. днів

Міністерство освіти (документи нового зразка)

760 грн30 роб. днів
1020 грн10 роб. днів
1400 грн3 роб. дні
2060 грн1 роб. день*

Міністерство освіти (документи старого зразка)

760 грн30 роб. днів
1190 грн20 роб. днів
1290-1760 грн1 роб. день*
Державна податкова служба України475 грндо 20 роб. днів

*терміновий апостиль можливий за умови, якщо Ви зв'язуєтеся з навчальним закладом та домовляєтеся, щоб вони за 1 день відповіли на запит міністерства.
**ціна не являється публічною офертою.
***Терміни розгляду документів Міністерствами можуть бути збільшені.

Розрахувати вартість

Ми займаємося апостилями в Запоріжжі на папери приватного порядку. Серед них:

  • дипломи й атестати про освіту (МОН);
  • довідки про несудимість і з місця проживання (апостиль робиться в МЗС);
  • довідки про стан здоров'я (теж МЗС);
  • свідоцтва про шлюб або розлучення, народження чи смерть (подаються до Мін'юсту);
  • нотаріальні довіреності та заяви (теж Мін'юст).

Апостиль в Запоріжжі не ставиться на паспорт, права, пенсійні посвідчення та деякі інші папери. Телефонуйте або пишіть в Скайп: безкоштовно проконсультуємо і надамо актуальну інформацію. Контакти наведені на цій сторінці. Наші співробітники вміють працювати з оригіналами, копіями і дублікатами документів. Звертайтеся за апостилями в Запоріжжі до профі, це надійний спосіб заощадити і позбутися від нервів!

Коментарі
Ви буде першим хто додасть свій коментар.
Додайте свій коментар.
Завантаження...