Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Апостиль Львів - легалізація у Львові​Апостилювання - проставлення спеціального друку міжнародного зразка. Вона підтверджує, що документ є оригіналом і має юридичну силу на території іншої держави. Апостиль в Львові замовляють, коли планують переїхати за кордон на проживання, навчання або роботу. Штамп потрібно, якщо громадяни України укладають шлюб з іноземцем (для легалізації в іншій країні).

Послуги оформлення апостиля у Львові від професіоналів

З'їздити зі Львова або Львівської області до Києва - захоплююча пригода. Але тільки якщо воно не пов'язане з бюрократією. У столиці перебувають міністерства, де проставляються апостилі на документи. У них постійно черги і натовпи. Додайте сюди дорогу, нерви, оплату держмита ...

Простіше довірити процедуру апостилювання та легалізації у Львові фахівцям. Це економія часу, нервів і коштів. Процес оформлення апостилей в Jur Klee налагоджений для Львова, інших міст регіону і всієї території України. Відбувається це так:

  • Ви відправляєте документи з доставкою зі Львова до Києва. Наш фахівець пояснить, як правильно зробити. Щоб зробити апостиль, їхати зі Львова не треба.
  • Ми передаємо документи в профільне міністерство. Апостилі на дипломах ставляться в МОН, на свідченнях (про шлюб, розлучення, народження) - в Мін'юсті. Всі довідки (медичні, про несудимість, проживанні) апостилюються в МЗС.
  • При необхідності, робимо переклад і завірення у нотаріуса. Це потрібно для країн, що приймають «подвійний апостиль».
  • Відправляємо документи замовнику поштою або кур'єрською службою до Львова. Ми відповідаємо, щоб папери не загубилися.

Замовте штамп апостиля у Львові у фахівців Jur Klee! Ми дотримуємося призначених термінів. А також відправляємо документи в роботу в той же день, коли вони будуть отримані зі Львова. Наші співробітники уважні, педантичні і багато років займаються апостилями.

Фактори, від яких залежить ціна оформлення апостилей в Львові

Навіть терміновий апостиль за ціною буде дешевше поїздки зі Львова до Києва. У вартість входить мито, послуги наших фахівців і пересилання в поштою. Стандартна вартість апостиля приведена в таблиці. На неї впливають:

  • Міністерство, де буде апостильован документ зі Львова. Дорожче обходиться запевнення в МОН, дешевше - в Мін'юсті.
  • Терміновість. Терміновий апостиль у Львові коштує дорожче звичайного, але різниця осудна.
  • Необхідність перекладу документів. Співпрацюємо з перекладачами, які знають десятки мов. Замовляти переклад зі Львова разом з апостилем - вигідніше і швидше, ніж окремо.
  • Країна, для якої оформляється апостиль. Крім звичайного апостилювання, якщо подвійне і консульська легалізація - вони обійдуться трохи дорожче.

ПослугаЦінаТермін
Міністерство юстиції України520 грн7-10 роб. днів
Міністерство закордонних справ України (терміново)725 грн5 роб. днів
Міністерство закордонних справ України475 грн8-10 роб. днів
ЗАГС520 грн7-10 роб. днів

Міністерство освіти (документи нового зразка)

760 грн30 роб. днів
1020 грн10 роб. днів
1400 грн3 роб. дні
2060 грн1 роб. день*

Міністерство освіти (документи старого зразка)

760 грн30 роб. днів
1190 грн20 роб. днів
1290-1760 грн1 роб. день*
Державна податкова служба України475 грндо 20 роб. днів

*терміновий апостиль можливий за умови, якщо Ви зв'язуєтеся з навчальним закладом та домовляєтеся, щоб вони за 1 день відповіли на запит міністерства.
**ціна не являється публічною офертою.
***Терміни розгляду документів Міністерствами можуть бути збільшені.

Прорахувати вартість

Не витрачайте час на поїздки зі Львова до Києва за апостилем! Надсилайте документи поштою, наші фахівці все зроблять: оформлення, переклад і зворотну доставку. А також проведуть контроль, чи немає помилок. Ми допомагаємо жителям Львова вирішити питання з документами в найкоротші терміни і заощадити.

Коментарі
Ви буде першим хто додасть свій коментар.
Додайте свій коментар.
Завантаження...