Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Апостиль Дніпропетровськ і легалізація в ДніпропетровськуАпостилювання документів - різновид спрощеної легалізації. Апостиль в Дніпрі знадобиться українцям, які планують взаємодія з іншими країнами. Наприклад, хочуть отримати посвідку на постійне проживання, влаштуватися працювати або вчитися за кордоном. Послуга необхідна при шлюбі з іноземцем.

Послуга апостиля документів в Дніпрі: замовити або робити самостійно?

Використовувати апостиль дозволяється країнам, що завірили Гаазьку конвенцію. Їх близько сотні, включаючи Україну. Жителі Дніпра можуть апостилювати документи, видані держорганами в будь-якій точці країни. На папір ставиться штамп «Апостиль» за міжнародним стандартом. Документ стає юридично дійсним в державах, які підписали угоду.

Щоб поставити апостиль в Дніпропетровську, документи передаються в держорган, що уповноважений проводити легалізацію:

  • дипломи про освіту - в Міносвіти;
  • нотаріальні папери, довідки з органів юстиції - до Мін'юсту;
  • інші офіційні документи - в МЗС.

Можна самостійно подавати папери на легалізацію, але це складно. Доведеться постояти в чергах в міністерстві, витрачати час на оплату мит, нервувати про терміни. Простіше замовити апостиль у фахівців в Дніпрі, заощадити час і нерви. За ціною це обійдеться недорого. Чому вигідно співпрацювати з фахівцями:

  • Встигнемо вчасно. Апостиль в Мін'юсті, МЗС і РАЦС ставиться за 2-5 робочих днів, в Міносвіти - за 1-30 днів.
  • Без помилок і непорозумінь. Наші співробітники уважні, знають вимоги кожної країни і врахують їх.
  • Не потрібно далеко їхати. Документи на апостиль подаються з Дніпра дистанційно (відправляються поштою, кур'єрською службою).
  • Надамо консультацію. Наші клієнти в Дніпрі розуміють, що і навіщо робиться.

Ціни на апостиль в Дніпрі

Вартість процедури для жителів Дніпра і області вказана в таблиці. Ціна виправдає себе, адже тільки на дорогу до Києва (якщо потрібна печатка від міністерства) замовник витратить більше. Треба підготувати апостиль за 1 день? Це буде коштувати трохи дорожче, ніж нетермінове оформлення (і +1 день на доставку в Дніпро спецтранспортом).

ПослугаЦінаТермін
Міністерство юстиції України520 грн7-10 роб. днів
Міністерство закордонних справ України (терміново)725 грн5 роб. днів
Міністерство закордонних справ України475 грн8-10 роб. днів
ЗАГС520 грн7-10 роб. днів

Міністерство освіти (документи нового зразка)

760 грн30 роб. днів
1020 грн10 роб. днів
1400 грн3 роб. дні
2060 грн1 роб. день*

Міністерство освіти (документи старого зразка)

760 грн30 роб. днів
1190 грн20 роб. днів
1290-1760 грн1 роб. день*

*терміновий апостиль можливий за умови, якщо Ви зв'язуєтеся з навчальним закладом та домовляєтеся, щоб вони за 1 день відповіли на запит міністерства.
**ціна не являється публічною офертою.
***Терміни розгляду документів Міністерствами можуть бути збільшені.

Прорахувати вартість

Відповідно до міжнародного законодавства, апостиль не ставиться на паспорт, права, пенсійне посвідчення, трудову та інші документи фізичних осіб. Але бувають ситуації, коли треба легалізувати якийсь із вищеперерахованих паперів. Звертайтеся до нас, якщо потрібен такий апостиль у Дніпрі.

Часто, щоб використовувати свідоцтво та інший документ за кордоном, потрібен переклад. У нас працюють перекладачі з різних мов. Вони допоможуть оформити «подвійний апостиль» в Дніпрі - на самому документі та перекладі. Цього вимагають Франція, Великобританія, Італія та інші країни.

Завдяки багаторічному досвіду наші агенти знають, як правильно поставити апостиль в Дніпрі для певної країни. Ми гарантуємо надійний результат і дотримання термінів. Звертайтеся в Jur Klee, якщо вам потрібен терміновий або звичайний апостиль!

Коментарі
28 січ 2018, 22:43
Лидия
Здравствуйте ,сколько будет стоить апостиль на свидетельство и справку о не замужестве ?Где Вы находитесь в Днепре?

Добрый день, Лидия! Наш офис находится в Киеве, но мы сможем проставить апостиль на свидетельство о браке и на свидетельство о расторжении брака дистанционно, достаточно отправить нам почтой Ваши документы. Ответить на все Ваши вопросы и проконсультировать сможет наш менеджер, с которым можно связаться любым удобным способом: почта - anna.tkachenko@jurklee.ua, скайп - jurklee5 и номер телефона - 0-800-502-761 (звонок бесплатный!). Спасибо за вопрос, хорошего дня!

29 січ 2018, 10:50
Пашаев Борис

Добрый!Подскажите какой срок годности апостиля на документы : свидетельство о рождении и справка не о замужестве ?Если ты не в Украине ,а в Турции можно сделать апостиль через посольство Украины в Турции ? Спасибо большое !

02 лют 2018, 02:07
Лидия

Доброе утро! Срока действия апостиля нет. Апостиль ставится один раз и действует без срока давности
По поводу Посольства - Вам лучше уточнить в самом Посольстве. Если Ваши документы выданы в Украине, а Вы находитесь в Турции, Вы можете прислать Ваши документы нам и мы поставим апостиль.
Но нам Ваши документы необходимо сразу увидеть, т.к. есть нюансы по поводу проставления апостиля - дата выдачи документа, место выдачи, орган, который выдал.
Вы можете прислать Ваши документы на эл. почту elena.kovalchuk@jurklee.ua
Наш менеджер посмотрит и сможету Вас более детально проконсультировать.

02 лют 2018, 10:59
Пашаев Борис

Завантаження...